PDA

Zobrazit normální verzi : Náhoda v Simon menu



T3RM1NAT0R
12-03-21, 21:31
Na niektorých mapách nieje náhoda. Preto mám návrh pridania do Simon menu kolotoč s farbami(nápis farbou akou sú označení väzni Farbou od 1-10 tuším) Simon by určil väzňom nech si sami výberu farbu aby sa nenadržovalo a spustil by to. Následne by sa zobrazil názov farby s tou danou farbou a táto vecička by fungovala ako pocket náhoda. Za vyjadrenie dík.

Cavror
12-03-21, 21:42
Za mě zbytečnost. Do simon menu by se mělo přidat tolik game-improving věcí, že náhoda by měla být na posledním místě. Příkladem je třeba stavitelské menu, které by se dalo využít na spoustu věcí a oživit tak již stokrát hrané mapy.
Krom toho tvá náhoda by se dala využít (kvůli počtu barev) maximálně při 10 vězních, za předpokladu, že nemáš VD. Asi každý oželí náhodu v 10 lidech.

InLoveSvK
12-03-21, 21:52
náhoda by nemala byť ani na tom poslednom mieste v simon menu

T3RM1NAT0R
14-03-21, 19:01
Bloky som nechcel písať tiež sa to hodí ale nebudem kradnúť nápady druhým ;)

PeťaS
19-03-21, 10:36
Zdravím, za mě to není nutné. Jen by to mátlo ještě "nezkušené" simony. Jako takový doplněk pro zábavu možná dobré, ale není to nutné. -PeťaS

Nakladana Okurka
19-03-21, 13:28
Já souhlasím s tím, přidat jakoukoli náhodu na všechny servery!

Kaco
19-03-21, 16:07
Nahoda v simon menu - nie
Bloky tzv. stavitelske menu - ano

Nakladana Okurka
19-03-21, 17:37
Nahoda v simon menu - nie
Bloky tzv. stavitelske menu - ano

Na co budou bloky??
Náhodou aspoň spousta lidí nasereš :D

Cavror
19-03-21, 18:05
Na co budou bloky??

Na spostu věcí okurko. Simon tím může obzvláštnit kolo. Můžeš tím stížit například DR na jb_snow nebo i vylepšít. již tisíckrát hrané lasery na jb_cp_assis. Jsem si jistý, že pár lidí určitě vymyslí několik her a atrakcí. (Speed boostery a jump boostery udělají zajímavější i ty nudné jumpy na žebřících). Co si budem, každý ty bloky zná. Jestli by se měla nějaká věc přidat do simon menu, je to určitě tahle.

Kaco
19-03-21, 18:19
Na co budou bloky??
Náhodou aspoň spousta lidí nasereš :D

To čo napísal cavror, môžeš atrakcie na mapach sťažiť/uľahčiť ale aj vytvoriť (schody do neba/pekla, vylepšený pokémoni, atd. atd.). Prípadné zabraňovanie vzbury pomocou blokov by sa riešilo bežným postupom (tým myslím to, že napr. zablokuješ východy blokmi väznice a väzni nebudú môcť újsť). Kto by nemal predstavu ako by takéto menu malo vyzerať, hodím sem screen ->


https://ctrlv.sk/shots/2021/03/19/4wme.png
1. Výber medzi Normálnym blokom / Skákacím blokom / Zrýchľujúcim blokom
2. Veľkosť Malá / Stredná / Veľká
7. - tá sa ani nemusí použiť

Deyik
19-03-21, 18:39
Náhoda ×
Blocky ✔

Nakladana Okurka
19-03-21, 21:48
Ok, teď bez srandy.
Samozřejmě náhodu do simon menu nepridavat.
Využití bloků není, Přijde mi kluci, jakoby ste nikdy nehráli JB u nás na portálu:D

Mlýn
20-03-21, 00:26
Pls načo, náhoda v simon menu je mega blbosť,
Blocky v simon menu by sa skôr zneužívali ako využívali. A ak by sa to aj používalo, tak prvé 2 týždne max.

Vietnamec
20-03-21, 12:54
Náhoda v Simon menu určite nie. Zamňa je náhoda keď som Simon ako posledná možnosť...