PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o Unban Camperiqk



Camperiqk
23-05-12, 17:35
Dobrý den dostal sem ban za to že mě někdo vyprovokoval tady přiložuji pár screenů.
Hráč reagoval pouze na to že sem ho zabil.
Na screenech je jasně vidět že mě hráč vyprovokoval a já napsal jen 2 urážky které sem otočil z toho co mi nadal on.
Prosím posuďte to nezávisle na všech okolnostech.
Děkuji a přeji hezký den.Camperiqk

103910401041

rehy
23-05-12, 17:39
tak mi nemas nadavat do rodiny ty ubozaku....potom by to takhle nebylo...a ja nenapsal urazku urcite osobe jestli sis nevsiml...ale tak co dal k tomu rict...jen to ze mas potrebu nekomu urazet rodinu...moje rodina s tim nema nic spolecneho tak nevim proc si ji beres do huby...

Amazing-Zajic
23-05-12, 17:41
Server předpokládám HNS, čas?

E: Už nic, Giussepe vytáhl chatlog ve tvé žádosti.

rehy
23-05-12, 17:43
proc ti jde o cas prosimte??jedinej cas kterej je podstatnej je ten na jak dlouho ten ban mame....

Camperiqk
23-05-12, 18:34
Tak zhruba okolo 15:00-16:00 :)

Montty non skill
23-05-12, 20:14
Nadávky do rodiny jsou nejhorší. Máš zachovat chladnou hlavu, je to jen hra!

Camperiqk
24-05-12, 07:10
To je sice pravda ale nejvíc co mě dokáže rozhodit je to když mi někdo napíše že jsem černé pleti :)

rehy
24-05-12, 11:31
delas si srandu?ja napsal jj ty cikane...a ty me napises neco ve smyslu tvuj tata je cerny jak parek...jestli vy jite cerny parky doma tak budiz...ale je ti nerekl ze jsi cernej...jen ze jsi cikan...a proto to neberu jako rasizmus protoze kdybych napsal ze jsi Nemec treba tak to jako rasizmus nikdo nebere a pritom je to stejne...

ZombieBot
24-05-12, 12:07
Cikán = zloděj, dříve se tomu tak řikalo.

Svacinar
24-05-12, 16:10
Ahoj rehy, dlouho jsem si už nepřečet žádnej cry post od tebe, jak za nic nemůžeš a že i když jsi nadával, tak jsi to vlastně myslel dobře a nechtěl jsi nikomu nijak ublížit. Přestaň už mlet o tom, jak jsi slušnej a že ti jen občas něco ujede. Nadáváš jak špaček, akorát ze sebe děláš chudáčka, že ti někdo něco napsal. Co to je proboha za srovnání, že napsat někomu, že je cikán je to samý jako, kdyby jsi mu napsal, že to je Němec? Je to jak mluvit o koze a o voze. Ne, není to stejný a nikdy nebude. Němec je normální označení národnosti, ale cikán se bere jako urážka a bere to tak každej, protože to prostě tak je. Kotel to už vyřešil, takže už je to jedno. Jen jsem ti chtěl ale napsat, aby jsi si příště nevymejšlej, že TY jsi ten chudáček, když nemluvíš o nic líp, než ten, co ti napsal něco vůči tvé rodině.
http://csko.cz/forum/search.php?searchid=199830
4 emo cry stížnosti na adminy
4 fail žádosti o práva
Co se tady komu snažíš nalhat?

Camperiqk
24-05-12, 18:04
Tak prosím dejte mi alespoň unban na Deathmatch :D