PDA

Zobrazit normální verzi : problém s mapou ve hře...



jozoo
19-03-21, 16:33
dobrý den vytvořil sem mapu... ale když sem ji dodělal a prostě ji dal do .bps tak vše bylo pořádku.. a nic jako error na mě nevyskočilo.. ani v Batch Compiler mi žádný error nenapsal..
no a když sem ten sobor bps dal do složky cs 1.6 a do složky cstrike a do map tak a šel sem do hry a zapl tu mapu.. tak se my nic neobjevilo a objevil se takovy řerni čtverec jako když daš tab ale prazny..
no a taky sem si všimp že tam byl text jako kdyby sem tam dal text co dal ale toto sem tam nenapsal.. :D bylo tam něco jako pc procesuje něco.... a dal nwm :D a proč vám to říkam?.. řikam vám to
skrz to že se chci zeptat skušenejšich co stim mám dělat?.... zde davam moji mapu v .bps a kdyby ste chtěli tak vam dam i .rmf ....

+ to stějne se mi děla i na vašem serveru surf kill a začalo to dělat nedavno.... a o te doby nemužu na surf.. a ban nemám :DDD

zde moje mapa v .bps :
https://img.tpx.cz/uploads/bhop_simple.rar

Algorythm
19-03-21, 18:58
To vypadá na nějaký bug klienta. Tvou mapu bez obtíží spustím na steam verzi cska. Zkusím stáhnout nonsteam verzi a pak dám vědět jestli jsem na něco nepřišel.

E: tvou mapu jsem na nonsteam verzi bez obtíže spustil. Problém bude zřejmě někde na tvé straně

jozoo
19-03-21, 19:41
To vypadá na nějaký bug klienta. Tvou mapu bez obtíží spustím na steam verzi cska. Zkusím stáhnout nonsteam verzi a pak dám vědět jestli jsem na něco nepřišel.

E: tvou mapu jsem na nonsteam verzi bez obtíže spustil. Problém bude zřejmě někde na tvé straně


aha dobře tak já skusim stáhnout novej klient... diky za odpověď....