PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o unban



fabio
23-05-12, 19:19
Chci se zeptat proč jsem dostal ban odůvodněný rasismem? Napsal jsem "Jebu na cernochy" , když se hráč jmenuje "CERNOCH (prectetojenomdebil)".....odpověděl jsem mu jen na jeho větu "někdo k nám" .Hráč se sprostým nickem není zabanován????.....3dny BAN za rasismus?.......když má někdo nick černoch???...pochopím hodinu nebo den za sprosté slovo, ale za rasismus mi to nějak nedává souvislost. Kolikrát mi tam lidi napíší chleba s hovnem, s párkem apod.- tak to by mohlo být taky rasistické ne?
Děkuji za odpověď
Chleba s maslem.
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! ( id 28795 )
[AMXBANS] Mas 2 dnu , 23 hodin , 53 minut a 56 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu : ' rasismus '
[AMXBANS] Zabanovany nick ( 1 ) : Chleba s maslem_
[AMXBANS] Tvuj nick : Chleba s maslem_
[AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 1 ) : VALVE_0 : 0 : 322794519
[AMXBANS] Tvoje SteamID : VALVE_0 : 0 : 322794519
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 1 ) : 78.102.21.166
[AMXBANS] Tvoje IP adresa : 78.102.21.166
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin : Kashpi
[AMXBANS] Server : Kotelna - OldSchool | csko.cz

Montty non skill
23-05-12, 20:20
1. Kdyby jsi napsal jen je*u někoho, tak máš ode mě 3 dny.
2. Kdyby jsi to měl napsat jako jméno, tuším že by tam mělo být velké "Č" (C)
Pozdě se vymlouvat.
Sprosté nicky banuju. Dej si pauzu, o víkendu si zahraješ a alespoň vychladneš a budeš příště psát normálně. Naučte se konečně vyjadřovat, protože Váš slovník ( oprava - některých) to je hrůza co tu píšete za nesmyslné nicky a komenty

fabio
23-05-12, 20:32
??? pozdě se vymlouvat? napsal jsem to tady do 10 minut od zabanování..... Já se nevymlouvám vím co jsem napsal, ale mohl jsem dostat 60minut jako ostatní hráči za vulgarismus a né za rasismus. Trochu si pletete významy slov.....

tyger103
23-05-12, 20:37
Spíš ty si pleteš významy slov nebo spíše vět.Jsi zodpovědný za svoje vyjadřování a tohle je rasistická věta.

fabio
23-05-12, 20:42
Takže kdyby někdo napsal "jebu na chleby s máslem" je rasista?

kashpi
23-05-12, 20:53
co je na tom rasistickýho? to je jen vulgární

Ty jsi napsal "Jebu na cernochy" takže tím myslíš celou národnost všechn černých lidí na světě a podle mě je to rasistické až až. Kdyby si to napsla "Jebu na cernocha" pocohpil bych, že to myslíš na toho co byl u T. Takhle to změnilo úplně význam.

Jinak se takhle na serveru nevyjadřuj a budeš mít klid. Nevím proč máte všichni potřebu všechno komentovat a ještě k tomu vulgárně

fabio
23-05-12, 20:57
kashpi
Ok dík za vysvětlení. Příště se budu vyjadřovat konkretněji a "nevulgárně"

Kazki
23-05-12, 21:05
no ved iba decko sa vyjadri nadavkami ;) a neviem co je na chlebe s hovnom rasisticke?? to bude zasa nejaka detska urazka... alebo chlieb je clovek?? to by ma zaujimalo... a za rasizmus mas aj viac tak bud rad ;)

fabio
23-05-12, 21:12
vysvětlení pro Kazki: "Chleba s maslem" jsem Já....."CERNOCH (prectetojenomdebil)" -je ten druhej na kterého jsem to psal akorát jsem napsal o písmeno navíc.... Jen jsem se divil že když něku řekneš CERNOCHU/Y a je to ten hráč mi nepříjde rasistické.... To je jakoby jsem si dal Nick "ŽID Z OSVĚTIMY" a pak bych se strašně divil co kdo nadává do židů
ale já jsem si to snad s Kashpi vysvětlil

Kazki
23-05-12, 21:27
heh... ja viem kto je kto.. ale ty mas tu smolu ze si sa preklikol :D to uz je cisto tvoj problem :D