PDA

Zobrazit normální verzi : [ archivace 12.3. ] honzys --> Nakladna Okurka



honzys
25-03-21, 23:10
Vypis z konzole:


pokaĹždĂŠ co zapnu csko na loading screenu se lagne a spadne.





Poznamka:






Dobry den, dostal jsem ban za ABH kdyz jsem B-hopoval na jb mini 7 zadny ABH nemam jen jsem se ucil B-hop a jeste na tom serveru bylo vip (tereza) ktere nesimonovalo takze jsme nemeli ani zakazy atd. takze bych slusne poprosil o unban pekny den Honzys.


A proc tady neni vypis z konzole ? Pokazde co se pripojim na server tak se v loading screenu csko lagne a spadne.

a pokud adminum na kotelnach vadi lidi co umi b-hop tak b-hopovat uz nebudu jen na vytvorenem serveru.

Na kotelnach jsem vyrustal s brachou a mam zde strasne moc dobrych vzpominek takze pokud by to slo tak unban dekuji a preji hezky zbytek dne.

Nakladana Okurka
26-03-21, 02:25
http://csko.cz/dema?UPD=vLYDY9mV není to dlouhy, s detectem v konzoli.
Druhé demo se mi bohužel nepodarilo najit.

SuperMario
30-03-21, 19:15
To vypada na jwj, nebo nejaky podobny zakazany bind/script. Ze by diky tomu mel na jb nejakou velkou vyhodu oproti ostatnim se rict neda, ale povoleny to neni.:lookaround:

Nakladana Okurka
31-03-21, 22:43
Dekuju Mariovi za vyjádření a taky mu dekuju, ze byl jako jediný schopný, za týden, na to kouknout.:D
Nerad bych hráčovi nechával ban, když by to byl fail.
Proto bych prosil Grakona a fejka, případně offmana, jestli by na to mrkli, až budou mít čas. Jestli se má tahle zadost o UB řešit měsíc, tak dam hráčovi UB, ikdyby byl dočasný.

E: a ještě Remixa, kdyby si našel čas na to kouknout

F4Ke :-**
01-04-21, 02:47
Demo hrozne lagovalo, ale som rovnakého názoru ako Mário.

V-Rem1x
01-04-21, 10:55
Souhlasím, ban je oprávněný.

F4Ke :-**
05-04-21, 11:49
Vítejte na herním portálu csko.cz,

děkujeme Vám za podání žádosti o zrušení banu. Mrzí nás, že se z Vašeho herního účtu i přes striktní zákaz cheatovalo. Uvědomte si prosím, že cheating je závažné porušení pravidel a má velký vliv na chod herního serveru. Abychom zajistili hratelnost herních serverů na nejvyšší úrovni v boji vůči cheatingu, nemůžeme právoplatně udělený ban za cheaty zrušit na základě žádosti a to bez ohledu na další hlediska (kdo z počítače cheatoval, o jaký cheat šlo, apod.).

Váš ban bude zrušen po jednom roce od udělení banu. Poté se opět připojíte. Pokud si pořídíte originální hru, ihned se připojíte a můžete opět hrát. Pamatujte však prosím na to, že v případě opětovného cheatingu z originální hry již bude Váš přístup na herní servery trvale zablokován.

Jestliže Vám však nevyhovuje koupě originální hry přes službu Steam, je tu ještě další možná alternativa a to je zakoupení VIP. Kontakujte prosím přes PM Kotla, kde se dohodnete na podmínkách a budete moci nadále hrát přes NS.

Koprakek
10-04-21, 19:59
Lck.