PDA

Zobrazit normální verzi : Žiadosť o práva na mód JB - PRIJATÝ



InLoveSvK
30-03-21, 09:10
Ahojte,
prešlo 6 mesiacov a touto cestou by som chcel skúsiť požiadať o práva na mód Jailbreak.

O mne:

Volám sa Richard, mám 17 rokov (leto 18), pochádzam zo Slovenska, konkrétne Trenčianský kraj. Študujem na SŠ.
Na kotelne hrávam od roku 2012 až po súčastnosť kde snaď každý deň hrám niekoľko hodín.

Herný nick: [I]n[L]ove[S]v[K]_
Moja SID: STEAM_0:1:122687734 (https://steamcommunity.com/id/inlovesvk1/)

Predošlá žiadosť: https://csko.cz/forum/showthread.php?72090-%8Eiados%26%23357%3B-o-pr%E1va-JB

K módu:

Jailbreak hrávam od roku 2015, tak tu asi nemám moc čo povedať, admini kt. hrajú si vedia povedať svoj vlastný názor voči mne, takisto ako ovládam mód, moje správanie.

Moje prehrešky:

za celú dobu čo hrám na kotelne som dostal celkovo 3 bany.

https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=257598
https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=243670
https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=208601

Hlásenia:

na fórku hlásim ako poslednú možnosť ak nieje admin/spešl online a nemôže to prísť vyriešiť čo najrýchlejšie.
Najčastejšie hlásim Koprakovi, Troppovi, Happymu, mircovi, Lukosovi, keď nikto z nich nieje aktívny, hlásim skrz " ! "

Ďakujem predom za Vaše PRO / PROTI.

Nakladana Okurka
31-03-21, 13:21
+ na svůj věk relativně vyspělý
+ hlášení na steamu, hlášení na foru, hlášení přes “!”
+ objektivita
+ všeobecná znalost modu
+ ochota učit nový hráče
+ skill
+ Nemám strach, že by si práva zneužil

Pro

InLoveSvK
01-04-21, 10:33
Pro
Vďaka:smile:

Fellow
13-04-21, 09:58
Ahoj, po dlhšej dobe sledovania som dospel k výsledku že si môj najväčší favorit na zisk spešla/admina.

+ aktivita
+ hlásenia
+ čas strávený na portále - pohybuješ sa tu niekoľko rokov a nie 1 deň či pár mesiacov
+ znalosť módu na vysokej úrovni
+ príjemné vystupovanie na serveri
+ skill - o tom neni žiadnych pochýb že ho máš
+ ochota pomáhať novým hráčom
+ nekonfliktnosť , na koľko sa dokážeš správať príkladne tak s tebou nebol alebo aspoň ja som nepostrehol žiadny problém ohľadom správania
+ dokážeš zabaviť hráčov ako simon
+ objektívnosť


a teraz to najväčšie + za mňa a to je to že nepotrebuješ aby ta niekto z AT pretláčal do AT nasilu ako u niektorých žiadateľoch o práva a si trpezlivý.


Zhrnutie, za posledné žiadosti si za mňa jeden z najlepších žiadateľov o práva ktorí tu sú a boli.

Za mna jednoznačné PRO

InLoveSvK
13-04-21, 13:49
Zhrnutie, za posledné žiadosti si za mňa jeden z najlepších žiadateľov o práva ktorí tu sú a boli.

Za mna jednoznačné PRO
Ďakujem za dôveru :smile:

Latins
16-04-21, 20:23
Zdravím,
rozumný a všestranný kandidát na místo administrátora.

ANO.

InLoveSvK
17-04-21, 12:08
ANO.

Ahoj, ďakujem. :smile:

mirecc
17-05-21, 21:27
momentálne si vhodnejšieho kandidáta na jb asi nevybavujem, slušný chalan, buď sám sebou pro

F4Ke :-**
17-05-21, 23:30
Šancu by som mu dal, som za.

InLoveSvK
18-05-21, 17:14
som za.


pro

Vďaka obom za dôveru. :smile:


Jsem PRO.

ďakujem :)

UNHCZ
19-05-21, 00:04
In Lova znám delší dobu, potkávám ho často na jumpech/hns, skill má, JB rozumí i 10 leté dítě, proto pevně věřím, že pravidla apod. ovládá. Jsem PRO.

S pozdravem
Unihoc CZ, JB legenda

Indian0
30-06-21, 17:29
Skúsime.

Kaco
30-06-21, 17:59
+ znalosť módu
+ pravidla ovládaš
+ si nekonfliktný
+ aktivita slušná

Prečo nie?

InLoveSvK
30-06-21, 21:45
Skúsime.


+ znalosť módu
+ pravidla ovládaš
+ si nekonfliktný
+ aktivita slušná

Prečo nie?

Vďaka obom za dôveru)
- aktivita oslábla oproti tomu čo som hral kedysi, ale už sa to pekne vracia... :)


Pro

Vďaka moc.)

Bager258
30-06-21, 22:00
Pro

Britny
11-09-21, 14:41
InLove už spešl práva má. Samco sám ví, že více se k tomu dodat už nedá. Takže zde bych mu to též uzavřela a dala do archivu, vzhledem, že spešl práva dostal jinou cestou, než když si naposled žádal Mlýn a Hunted. O vyšší pozici u všech už stejně bude rozhodovat nejvíce náborář + vyjádření některých adminů. Dále bych to nějak neprodlužovala mít zde otevřené.

Nakladana Okurka
11-09-21, 15:26
InLove už spešl práva má. Samco sám ví, že více se k tomu dodat už nedá. Takže zde bych mu to též uzavřela a dala do archivu, vzhledem, že spešl práva dostal jinou cestou, než když si naposled žádal Mlýn a Hunted. O vyšší pozici u všech už stejně bude rozhodovat nejvíce náborář + vyjádření některých adminů. Dále bych to nějak neprodlužovala mít zde otevřené.

Akorát je potřeba lidem objasnit tu "jinou cestu" :D

Britny
11-09-21, 15:30
Akorát je potřeba lidem objasnit tu "jinou cestu" :D

No, zatím to zjevně nikoho nezajímalo, že má spešla :D Takže si myslím, že to je jedno. A kdo zná nové podmínky pro získání spešl práv, tak mu to bude jasné. Lidi snad nejsou tak hloupí ne? :D A třeba to Inlove už řekl, jak k tomu přišel. Já už jsem to tu jednou uzavřela, Samco to zase otevřel, takže až to bude opět uzavírat, může to sám napsat. Já jsem mu napsala, co má dělat.

Samco
17-09-21, 18:17
V prvom rade by sme sa chceli ospravedlniť za nie príliš seriózne doriešenie žiadosti, pri ktorej bol žiadateľovi predčasne a neoprávnene nahodený spešl, počas mojej dovolenky. Aby to bolo aspoň sčasti fér voči ostatným, tak nasledovnú situáciu ešte ozrejmíme.

Nedoriešili sa náležitosti ohľadom permanentných banov u žiadateľa, na ktoré dodatočne upozornili viacerí hráči a aj niektorí admini, ktoré podľa všetkých indícií boli jeho (nie je to ale 100% potvrdené) a ktoré boli zmazané pravdepodobne niekým s prístupom k banlistu. Voči tomuto precedensu boli aj vyvedené dôsledky a snáď každý z AT bol dostatočne oboznámený s tým, čo sa môže a čo nie - počas interného riešenia tejto problematiky.

Spešla nateraz ponecháme, avšak zatiaľ bez možnosti povýšenia na TA (na dobu neurčitú). Poľahčujúcou okolnosťou je hlavne to, že zatiaľ neregistrujeme žiadne sťažnosti v súvislosti so spešlovaním u žiadateľa.

Samco
17-09-22, 23:33
Nahodené admin práva (presne na deň po roku).