PDA

Zobrazit normální verzi : [ archivace 13.4. ] Jailbreak --> Stížnost na admina Tatka.Smoula



shaominshe
08-04-21, 20:54
zdravím podávam sťažnosť na admina na JB za zneužívanie grabu. Na deme je vidno ako sa tam grabovali aj s iným adminom s nickom Spasiteľ.
Demo : https://uloz.to/file/dnsFsH4UOMEI/tatka-dem
S pozdravom

Koprakek
08-04-21, 21:35
Na demu nevidím žádné zneužití vůči ostatním hráčům, či zvýhodnění.

Tatka.Smoula
08-04-21, 21:56
Shao, jako na rovinu, je tahle stížnost myšlena vážně nebo jde o opožděný apríl? :D

shaominshe
09-04-21, 07:40
Naco majú ten grab admini ? Na to aby s ním niečo riešili alebo sa s ním hrali? Podľa mňa to prvé, čiže ano staznost beriem vážne.
Tatko to buď rád že tu riešim ten grab len, lebo tie ankety čosi dával mi tiež vadili dosť

mirecc
09-04-21, 11:31
Tatko to buď rád že tu riešim ten grab len

takto to moc nefunguje

aj keby je na tej žiadosti niečo pravdy tak vyhrážaním sa či v hre slovami "mám ísť na fórko?" teraz má byť tatko rád že tu riešiš len grab :D kto si ty že sa ťa tu budeme báť aby si náhodou niečo nevytiahol na fórko a nesťažoval sa? týmto tvojim prezentovaním by si mi znechutil riešiť celú sťažnosť

Tatka.Smoula
09-04-21, 16:10
Naco majú ten grab admini ? Na to aby s ním niečo riešili alebo sa s ním hrali? Podľa mňa to prvé, čiže ano staznost beriem vážne.
Tatko to buď rád že tu riešim ten grab len, lebo tie ankety čosi dával mi tiež vadili dosť

:laughing1::laughing1: Prosím Vás, už to tu smažte, frajírek z GS tu jen trolí.
Po tom včerejším večerním hraní, když jsem byl ještě s tebou na serveru, si zapamatuj, že tohle jsou funny servery, kam se chodí lidi bavit a zasmát (pokud tomu můžu pomoct grabem, anketama, blbostma, tak to rád udělám, protože to odreágovává i mě). - takže pokud tam budeš se svým kamarádíčkem chodit fragovat a vždy říkat "jej sry, dostaneš VD", tak si hodně rychle opráším banování :wink:

Prosím o uzavření. :)

Chemo
10-04-21, 01:19
Pokiaľ nebol zásadným spôsobom narušený priebeh hry, tak nie je čo riešiť.

Je potrebné brať ohľad aj na to, že JB je jeden z módov, kde sa chodia hráči a nepochybne aj admini zabaviť a odreagovať. Myslím si, že pokiaľ takýmto spôsobom "nezneužíval" Tatko svoje právomoci každé kolo, tak naozaj tu nie je čo riešiť.

A navrhujem túto tému čím skôr uzavrieť, aby tu nebolo 30 strán, ktoré budú aj tak bezpredmetné, lebo pokuta tu neexistuje a práva sa mu za takúto vec nezoberú.
Chcem len pripomenúť, že ide o veľmi kvalitného JB admina, ktorý svoju prácu vykonáva čestne a verím, že v súlade so svojím vedomím a svedomím. :beer::thumsup4:

Samco
11-04-21, 17:18
Ahoj, podľa všetkého sa mali dostaviť do boxu, tak tam vzájomne "doleteli". Pokiaľ neprišlo k zneužitu grabu alebo k jeho bezdôvodnému použitiu na hráčoch, tak nemá zmysel sa s tým nejako zaoberať. Netreba však zabúdať, že grab by mal v prvom rade slúžiť na zabezpečenie plynulého chodu hry.