PDA

Zobrazit normální verzi : [ archivace 14.3. ] Jailbreak --> Speedhack a FK



bobs
09-04-21, 19:50
hráčove: Kaede + Ban-sama


Kaede měl speed hack + dal několik FK... a v chatu se přiznal Ban-sama... vedli mezi sebou dost zajímaví rozhovor... a to před celým serverem... a vůbec jim to nevadilo...

vše najdete v demu...

ale IP a ID sem nestihl protože sem natáčel to demo a zapomněl sem na to... za to se omlouvám.. snad vám nick bude stačit....

zde demo je v raru...: https://img.tpx.cz/uploads/speedhack+FKdemo.rar

+ screenshot konzoli...: https://img.tpx.cz/uploads/chatlog.jpg

Mlýn
09-04-21, 19:56
Kaede - obchádzač,
Ten druhý neviem (nepozeral som demo) avšak, pokiaľ na deme neni dokázané, že cheatuje a iba to napísal, tak sa z toho banovať bohužiaľ nedá.

Ale ďakujeme za hlásenie.
(demo pozriem keď prídem domov)

bobs
10-04-21, 14:14
Kaede - obchádzač,
Ten druhý neviem (nepozeral som demo) avšak, pokiaľ na deme neni dokázané, že cheatuje a iba to napísal, tak sa z toho banovať bohužiaľ nedá.

Ale ďakujeme za hlásenie.
(demo pozriem keď prídem domov)


Pohodě i já děkuji.. nemám rad když ve hře někdo lítá po cele mapě..

Any
10-04-21, 21:54
Ahoj, jak bylo řečeno
Kaede - obchazeč,
co se týče toho druhého, demo mi nejde stáhnout, nevím zda ostatním jo. (Pokud to je ale na základě chatu, tak z toho nic nevymyslíme.)

Samco
11-04-21, 17:22
Ahoj, nehodil si sem odkaz na demo. Keď sa ti na stránke https://csko.cz/dema/ nahrá demo, je potrebné na odkaz toho dema kliknúť pravým tlačítkom, skopírovať odkaz dema a následne ho sem vložiť.

bobs
11-04-21, 17:27
Ahoj, jak bylo řečeno
Kaede - obchazeč,
co se týče toho druhého, demo mi nejde stáhnout, nevím zda ostatním jo. (Pokud to je ale na základě chatu, tak z toho nic nevymyslíme.)


aha tak to se omlouvám.. opravil sem to nini by to mělo fungovat... a ne jde jasně vidět na demu jak Kaede lita po mape a jak dáva FK....



Ahoj, nehodil si sem odkaz na demo. Keď sa ti na stránke https://csko.cz/dema/ nahrá demo, je potrebné na odkaz toho dema kliknúť pravým tlačítkom, skopírovať odkaz dema a následne ho sem vložiť.



no právě že hodil ale nějak mi to nefunguje neva dal sem to do jiného uploadu.. tetka by to mělo fungovat..

Mlýn
12-04-21, 12:21
Okej, nech sa to lockne.
Demo malo niečo cez 20 minút, takže som ho "zbehol" pretože nikomu sa nechce tráviť čas pozeraním 20 minút ničoho.
Kaede - Obchádzač, ktorého je potrebné riešiť v hre - Tvoje možnosti v hre sú :
1. Napísať do chatu /cheater, nájsť hráča kaede a vybrať dôvod hlásenia - speedhack atp.
2. Napísať do chatu "!" pred svoju správu a dodať všetky potrebné informácie. (napr.) !Kaede speedhack.

Ban-sama (STEAM_0:0:550000372) Nejaký jeho 14 ročný kamarát z GS, ktorý si žiadal o akademika, ale nevyšlo. sad.
Na deme na neho nič nebolo. Iba to, čo písal do chatu a za to banovať nemôžeme.

Ďakujeme za hlásenie, do budúcna ťa poprosím aby si tohto hráča najprv skúsil hlásiť priamo v hre cez tie 2 možnosti, ktoré som ti vypísal, až potom to riešil cez forum. Momentálna obsadenosť serverov adminmi je dobrá, takže tam určite niekto príde.
Ďakujeme za hlásenie, Lock pls.

bobs
12-04-21, 16:53
Okej, nech sa to lockne.
Demo malo niečo cez 20 minút, takže som ho "zbehol" pretože nikomu sa nechce tráviť čas pozeraním 20 minút ničoho.
Kaede - Obchádzač, ktorého je potrebné riešiť v hre - Tvoje možnosti v hre sú :
1. Napísať do chatu /cheater, nájsť hráča kaede a vybrať dôvod hlásenia - speedhack atp.
2. Napísať do chatu "!" pred svoju správu a dodať všetky potrebné informácie. (napr.) !Kaede speedhack.

Ban-sama (STEAM_0:0:550000372) Nejaký jeho 14 ročný kamarát z GS, ktorý si žiadal o akademika, ale nevyšlo. sad.
Na deme na neho nič nebolo. Iba to, čo písal do chatu a za to banovať nemôžeme.

Ďakujeme za hlásenie, do budúcna ťa poprosím aby si tohto hráča najprv skúsil hlásiť priamo v hre cez tie 2 možnosti, ktoré som ti vypísal, až potom to riešil cez forum. Momentálna obsadenosť serverov adminmi je dobrá, takže tam určite niekto príde.
Ďakujeme za hlásenie, Lock pls.


dobře.. děkují ti za odpověď a ano můžete lock...