PDA

Zobrazit normální verzi : mejby



kova
24-05-12, 14:16
Dobře,to že taháš věci ze sft ligy na pablik je tvoje věc, ale to že neuneseš a dáš mi ban tady, místo aby si šel brečet adminům na sft za to, že sem ti napsal 2x kokot, ještě k tomu na zasranym sft , tak to si trošku děláš srandu ne ? Jestli tohle neuneseš, tak nemáš vůbec mít práva.

AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! ( id 28826 )
[AMXBANS] Mas 3 tydnu , 6 dnu , 8 hodin , 10 minut a 58 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu : ' kokot '
[AMXBANS] Zabanovany nick ( 0 ) : maybeftw
[AMXBANS] Tvuj nick : mejby
[AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 1 ) : STEAM_0 : 0 : 19460661
[AMXBANS] Tvoje SteamID : STEAM_0 : 0 : 19460661
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 1 ) : 88.103.160.77
[AMXBANS] Tvoje IP adresa : 88.103.160.77
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin : Cegan z Lesa
[AMXBANS] Server : Kotelna - Aim | csko.cz
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi , pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] =================================

TENTO BAN NENÍ MŮJ, ALE KAMARÁDA..

Cegan z Lesa
24-05-12, 14:22
ahoj

kova
24-05-12, 14:27
ah0j

ZEUS
24-05-12, 14:36
By mě zajímalo, za co byl tento ban, protože jsem v chatloggeru na aimu nic nenašel. Pokud je to tak, co říká kova, tak si myslím, že to je hodne velkej fail.... :confused1:

Krispo
24-05-12, 14:37
Pěknej důvod :-D asi mu ruply nervy :-D +1

Rixie
24-05-12, 14:39
Děláš si ze mě prdel? Dobře, feel psal sračky, ale wejn ti napsal 2x že si kokot a admin z trotelny a ty mu dáš ban na 4 týdny? K tomu HLTV co si mi včera psal, ano napojil se tam kova s nickem HLTV, ale neradil, dělal si prdel z wejna, navíc tam byl autokick takže tam nebyl ani 5 sekund. Nevím co psal feel za sračky, ale dát mu perm na kotelnu? Si zabil. To že si se od nich nechal vyprovokovat je tvoje chyba. Dáš jim ban na kotelnu za to, že tě vyprovokavali na shifters zápase a když si tu wejn podá žádost o unban tak mu napíšeš ahoj? Si fakt frajer ! :O

kova
24-05-12, 14:43
Hrálo se 3on3 awp na shifters,asi 2x sem mu napsal kokot, mojemu spoluhráčovi dal perma,podle mě nemá co tahat věci z ligy sem.

Cegan z Lesa
24-05-12, 14:44
:(

kova
24-05-12, 14:48
víc pointless sračky psát nemůžeš ?
by mejby

muzikant
24-05-12, 14:50
fail

Rixie
24-05-12, 14:50
fail

Nepiš když nevíš o co jde

ZEUS
24-05-12, 14:59
Prosím, aby se Cegan vyjádřil k banu :blink:

feel_
24-05-12, 15:15
si dojebal:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD jako vis co me ten ban vubec netrapi protoze na ten server dojedu raz za 3 dny... to co sem vcera psal bylo cisto jenom ze srandy protoze tu ligu vubec nehraju a delam si sni <>... ale to ze mi das ban za nieco co sa na tom PUBLIC serveru (kde seš pg admin) vubec nestalo je k smichu... takze jako porozmyslal by sem jestli by tady meli mat admini typu Cegan z Lesa prava.... a je jen moja vec co si kde rikam kdyz sem to nerekl na danem servru muzes jit do pice cyaaaaaaoooooooooooooooooooooooooooooooooo a jeste neco
.
.
.
.
.
.
.
.
.
NAUC SE TO HRAT!

Cegan z Lesa
24-05-12, 15:17
ahoj feel jak se máš?

kova
24-05-12, 15:20
Nemůžeš už normálně napsat ? Seš jak kdybys vylezl z jedličkova ústavu,jak můžeš mít vůbec práva? Tos přišel napsal si ahoj já sem cegan nemám mozek ahoj a dostal si je ?

feel_
24-05-12, 15:23
kolik ti je curaku s publicu? ze se umis vyjadrit k veci jenom takovyma srackama jo? tak to jo ty pico... a btw kdyz si takovej PG co tak dat neco na esl? nebo vis vubec co je esl wire ?



KYSLE TY PICO

Cegan z Lesa
24-05-12, 15:26
12

Ryukyza
24-05-12, 18:24
kolik ti je curaku s publicu? ze se umis vyjadrit k veci jenom takovyma srackama jo? tak to jo ty pico... a btw kdyz si takovej PG co tak dat neco na esl? nebo vis vubec co je esl wire ?



KYSLE TY PICO

Tak uz za tohle myslim, ze perma je fakt je malo, kdyz tu pise takhle na foru.

PS: kova: Tim ze palejckujes, hodne pomuzes. :)

Btw. Ahoj Vsetci, Ahoj Cegane, ahoj kovo, ahoj mejby, ahoj Rixie, ahoj Zeus, ahoj.

kova
24-05-12, 18:33
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! ( id 28826 )
[AMXBANS] Mas 3 tydnu , 6 dnu , 4 hodin , 2 minut a 22 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu : ' kokot '
[AMXBANS] Zabanovany nick ( 0 ) : maybeftw
[AMXBANS] Tvuj nick : asdasd
[AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 1 ) : STEAM_0 : 0 : 19460661
[AMXBANS] Tvoje SteamID : STEAM_0 : 0 : 19460661
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 1 ) : 88.103.160.77
[AMXBANS] Tvoje IP adresa : 88.103.160.77
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin : Cegan z Lesa
[AMXBANS] Server : Kotelna - Aim | csko.cz
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi , pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] =================================

Ano,pan cegan s jeho dospělým chováním hodného admina napíše do žádosti 2x ahoj. Poprosil bych o ten unban,něaky progamerský "awp pro team" na sft opravdu nemá co dočinění z kotelnou. A cegane, ty už by ses mohl vyjádřit normálně a ne pořád psát ko*otiny.

BY MEJBY

Cegan z Lesa
24-05-12, 19:42
Já mu ub nedám. Psal jsem si o tom s kotlem a je to na něm. Chovali se jak malé zasráné děcka... což vlastně jsou. To, že znájí rixieho mám total v p*či. Mále děcka co si myslí jací nejsou PG, dostanou po hubě na shifters a okamžitě musí začít psát sračky. Pro agenty 007 jako je ZEUS, kteří si myslí, že to je BIG FAYL se můžete podívat na nemocné hochy zde: http://www.uloz.to/xP4Bj5f/kluci-rar . A kova, ty jsi taky na kopačku do xichtu... Jak totální k*kot se tam furt musíš pojit s nickem HLTV do spectu, dement... A teď mi můžete psát sračky, že se nechám vyprovokovat když vám tyhle děcka píšou takový hovna celý zápas... A to, že to nebylo na kotelně mam v p*či taky. Ahoj :) Zítra bude pěkně, půjdu na ryby.

kova
24-05-12, 19:55
Doufám, že za tento čin dostaneš cl_pravanaserveru 0, a že tě Kotel zabanuje i na foru.. Ne takto se admin opravdu vyjadřovat nemůže a už vůbec nemůže míchat public s ligou.. Ale tak už za reason banu "kokot" by si měl přijít o práva.. Doufám, že zítra ulovíš svoji maminku, která se ti před rokem utopila někde v kanále...

Rixie
24-05-12, 20:01
Dobre cegane, beru že feel psal celou dobu sračky a píčoval, ale proč má doprdele ban wejn ?

kova
24-05-12, 20:01
Mále děcka co si myslí jací nejsou PG, dostanou po hubě na shifters a okamžitě musí začít psát sračky.
Nevím, kdy ty by jsi byl schopný někoho z nás porazit třeba na 5v5 nebo klidně 1v1 aim, ale když už seš takto v prdel1, tak si něco přece vymyslet musíš... žejo

Cegan z Lesa
24-05-12, 20:02
Chlapci, vám už se ani nesměju, je mi vás líto. Holt někdo se narodí normální a někdo nemocný, to si nevybereš.

kova
24-05-12, 20:02
Dobre cegane, beru že feel psal celou dobu sračky a píčoval, ale proč má doprdele ban wejn ?

A proč má do prdele ban na kotelně za nadávky ze shifters?. 53 PR0B3R

kova
24-05-12, 20:04
Ještě štěstí, že já jsem se narodil normální a nedělám admina na kotelně... Musel to být docela vztek, že kvůli prohře na lize je zabanuješ na publicu.. prosím ještě nějaký IQ 150 comment

Rixie
24-05-12, 20:04
Prostě nemůžeš míchat kotelnu a shifters, o co ti jde? Na shifters mě někdo vytočí tak mu dám ban na kotelně a budu pán? H4h4

Cegan z Lesa
24-05-12, 20:06
prostě nemůžeš míchat kotelnu a shifters, o co ti jde? Na shifters mě někdo vytočí tak mu dám ban na kotelně a budu pán? H4h4
hhhhhhhhhhhhh

kova
24-05-12, 20:08
Kotle, vem mu už prosímtě ty práva nebo s tím aspoň něco udělej, on je uplně mimo, chudáček :(

kashpi
24-05-12, 20:45
Doufám, že za tento čin dostaneš cl_pravanaserveru 0, a že tě Kotel zabanuje i na foru.. Ne takto se admin opravdu vyjadřovat nemůže a už vůbec nemůže míchat public s ligou.. Ale tak už za reason banu "kokot" by si měl přijít o práva.. Doufám, že zítra ulovíš svoji maminku, která se ti před rokem utopila někde v kanále...

Toto si přehnal
BB za týden :)

Flash
24-05-12, 21:01
Dobre, tohle uz je moc.

Kovo, uz konecne drz hubu ty postizenej, 15ti letej demente... picujes tu do vsech okolo, jaky sou chudacci, bezmozci, dementi s low IQ a umravnujes tu Cegana, kterej si dovolil napsat do reasonu slovo "kokot" a poslat tak tvoje maly, ubreceny kamarady do prdele a znepristupnit jim kotelnu, kterou stejne podle vas "mate hluboko v pici". Zamysli se nad sebou, protoze ses fakt jen mala online pica, co dokaze na serveru nadavat i holce a nad vsechny se jen povysovat, ze ses LEPSI VE VYJEBANY ONLINE HRE, kterou ma kazdej normalne myslici clovek v pici a hraje to 4fun... dokazujes tim jen to, jak si strasne low a nejspis si lecis komplexy, coz chapu, protoze clovek jako ty to musi mit ve spolecnosti tezky, mluvit takhle s nekym normalne, jak pises tady, tak dostanes pres drzku a je od tebe klid. Druha vec je, ze ses proste este zkurveny decko, co si mysli, ze v 15ti letech mu patri vsechno okolo a muze si delat, co chce... chapu to a ty to treba jednou, az vyrostes, taky pochopis, jaka si byl pica a co si o tobe ostatni lidi mohli myslet, az potkas nekoho tak retardovany, jako ses ty.

Precti si to, zamysli se nad tim a az zacnes zas psat, jaka sem nula a nic sem v ty hre nedokazal, tak si to precti znova a pak treba este jednou a mozna i cloveku, jako ses ty postupne dojde, ze ta zkurvena hra neni vsechno a i kdyz ty lidi s kteryma hrajes nikdy neuvidis, tak trochu uctivosti a slusnyho chovani by nezaskodilo, protoze at chces nebo ne, tak tvoje demence kurvi naladu vsem okolo a i kdyz si myslis, jak strasne nejses tvrdej, tak te maj vyspelejsi lidi hluboko v pici, protoze to co predvadis je tak mozna k smichu a respekt si tim fakt neziskas, ba naopak.

Nic, skoncil sem... psal sem to s tim, ze kovuv kamik tu taky dostal ban za vulgarnost, takze to mam v pici, rek sem, co sem rict chtel, protoze me tenhle malej picus sere uz dlouho a nedokazete si predstavit, jak moc, takze si nasledky klidne ponesu.
Howgh.

Kotel
24-05-12, 21:13
Na tom demu si vsichni nadavaji do kokotu a curaku, takze ten perm asi nemusi bejt tak dlouhej.

ParadoXX
24-05-12, 22:02
Možná by měl dostat i admin stejnej ban jako ty 2,protože se provinil úplně stejně.Navíc popis banu kokot a pár sekund na to další ban s popisem eště větší kokot o něčem světčí,že?Navíc k banu se tu vyjadřovat (resp. na začátku tohohle topicu se vyjádřit dětinsky jen ahoj a dokonce 2x) jako debil taky o něčem svědčí.A jestli má kova pravdu a dostali ban za to,co se odehrávalo úplně někde jinde,je hodně velký mínus pro admina.Pokuď to neni pravda,což si nemyslim podle reasonu banu,i tak by měl bejt aspoň admin pokáranej za to,že si banuje,jak se mu zlíbí.To by si dovolovat neměl.
Je to jen nestrannej a nezávislej názor.

Kotel
24-05-12, 22:05
Delam si cerny puntiky.

Kazki
24-05-12, 22:19
joooj :D niet nad to ako sa tu na vas vecer ujebavat a sulat sa na zemi aky ste podaktori hlupy :D inak ja bych sa vyjadril ako cegan ze napisem len AHOJ a udrbavam sa na jeho pridrbanej reakcii... skoda ze uz neni popkorn.. ale aj tak budem to sledovat jak to dopadne... :D dalsie zaujimave tema na forku... asi si urobim screen, vytlacim a zalepim nad postel aby som sa mohol kazdy vecer a aj rano s chutou zasmiat aky ste jebnuty... :D ale nie vsetci -.-

AnnoyingGreg
24-05-12, 22:22
Ok,
myslím, že můžeme lock.

vedouci venny
24-05-12, 23:02
Ok,
myslím, že můžeme lock.

Myslím že ještě ne počkáme až se napojí někdo z fake účtu a poví nám nějakou cry story

E: Odbanujte mi pepika a ja jim ho vyhodne prodam