PDA

Zobrazit normální verzi : [ archivace 30.4. ] eclipzore --> F4Ke :***



eclypzore
19-04-21, 12:50
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 291441)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'cheater'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < eclipzore >
[AMXBANS] Tvuj nick: eclipzore
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:86902818
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:86902818
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 89.31.43.86
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 89.31.43.86
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < F4Ke :*** >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jump (dyd_Nukk_2012)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================





Poznamka:

F4Ke :-**
19-04-21, 13:23
Ahoj, počkaj na vyjadrenie adminov a pokiaľ budú dôkazy nedostatočné dám ti unban.

http://csko.cz/dema?UPD=anh5K1r6

eclypzore
19-04-21, 13:35
Ahoj, počkaj na vyjadrenie adminov a pokiaľ budú dôkazy nedostatočné dám ti unban.

http://csko.cz/dema?UPD=anh5K1r6

Ahoj, cože má být na tom demu? :D :)

F4Ke :-**
19-04-21, 13:41
+jump;wait

eclypzore
19-04-21, 13:43
+jump;wait

? :dd

Grakon2702
19-04-21, 17:44
Potvrzuji použití nepovolených prostředků pro ulehčení bhopu.

eclypzore
19-04-21, 19:04
Potvrzuji použití nepovolených prostředků pro ulehčení bhopu.

Hoši, nechte toho, toto není sranda:D

eclypzore
23-04-21, 09:54
Může se k tomu vyjádřit konečně někdo? Hlavně někdo kdo kz rozumí ;)

fykseN
24-04-21, 14:44
Já KZ trošku rozumím, můžu?

Dát si do nicku kz-patience clantag ti fakt na kredibilitě nepřidá. Obzvlášť když se dá jednoduše dohledat, že s tím týmem nemáš vůbec nic společnýho :D

Jako hraješ otřesně, ale ten první bhop se mi fakt moc nelíbí, možná tu mapu natoč na lanu a postni sem demo. Ze server dema nepoznám ani jestli skáčeš mezerníkem, showkeys se bugujou.

Díky

eclypzore
24-04-21, 19:44
Je to jen na podporu ten clan tag ;)

Nemám mody na KZ na lanu, tudiz je to skakany vse default bez amx.. Je to narychlo abys mel odpoved a vyresilo se to co nejdriv dik:)

Mimochodem, zajímá mě jak hraju otřesně? :D

http://leteckaposta.cz/408665027

fykseN
25-04-21, 00:10
Nejde stáhnout

F4Ke :-**
25-04-21, 00:36
http://csko.cz/dema?UPD=rPaV81Y1

fykseN
25-04-21, 03:39
clear

F4Ke :-**
25-04-21, 14:16
Zrejme sa sem už nikto nevyjadrí, dávam ti ub. Lock.

eclypzore
25-04-21, 15:17
Zrejme sa sem už nikto nevyjadrí, dávam ti ub. Lock.

"Omlouvám se za ban, který jsem ti dal neprávem a za týdenní čekaní s banem"

To je v pořádku F4Ke, nemusíš se omlouvat, může se to stát každému. Díky

Grakon2702
25-04-21, 17:20
Ještě není za včasu se radovat z předčasného unbanu. Dovolím si nesouhlasit s fyksenovým výrokem s tím, že hráč na demu pořízeném na našem serveru nepoužil prostředky pro ulehčení bhopu. Svůj nesouhlas opírám o statistiky bhopu, které z hráčova hraní nasbíral Zoidův implementovaný anticheat. Ty vypadají následovně:

Pomer perfektnich odrazu: 44 z 86 (51.16 )
Prumerny pocet scrollu behem odrazu: 11.53
Nejdelsi serie perfektnich odrazu: 7
DBH: 85 (97.67 )
VALUES: 50 | 31 | 51 | 4

Ze vzorku 86 odrazů ze země při bhopu lze vyčíst, že při každém odrazu hráčův klient vyvolává vysoké množství +jump commandů, které je 2x až 3x větší než při klasickém scrollu kolečka na myši. Všechny tuto scrolly jsou navíc z 97.67 % identické. Vysoký počet vyvolaných +jump commandů dává hráči tu výhodu, že je menší šance, že při odrazu stráví na zemi méně než tři framy (tedy se bude více vyhýbat chybným odrazům, které ho zpomalí), což nám ukazuje i statistika fog values, kdy hráč z 86 odrazů strávil na zemi u 31 odrazů jeden frame, u 51 odrazů dva framy a pouze čtyř odrazů tři framy.

eclypzore
25-04-21, 19:22
Ještě není za včasu se radovat z předčasného unbanu. Dovolím si nesouhlasit s fyksenovým výrokem s tím, že hráč na demu pořízeném na našem serveru nepoužil prostředky pro ulehčení bhopu. Svůj nesouhlas opírám o statistiky bhopu, které z hráčova hraní nasbíral Zoidův implementovaný anticheat. Ty vypadají následovně:

Pomer perfektnich odrazu: 44 z 86 (51.16 )
Prumerny pocet scrollu behem odrazu: 11.53
Nejdelsi serie perfektnich odrazu: 7
DBH: 85 (97.67 )
VALUES: 50 | 31 | 51 | 4

Ze vzorku 86 odrazů ze země při bhopu lze vyčíst, že při každém odrazu hráčův klient vyvolává vysoké množství +jump commandů, které je 2x až 3x větší než při klasickém scrollu kolečka na myši. Všechny tuto scrolly jsou navíc z 97.67 % identické. Vysoký počet vyvolaných +jump commandů dává hráči tu výhodu, že je menší šance, že při odrazu stráví na zemi méně než tři framy (tedy se bude více vyhýbat chybným odrazům, které ho zpomalí), což nám ukazuje i statistika fog values, kdy hráč z 86 odrazů strávil na zemi u 31 odrazů jeden frame, u 51 odrazů dva framy a pouze čtyř odrazů tři framy.



Nevím kde takovou sračku berete, ale oukej. Takže vlastně jsem použil bhop script na to abych přeskákal to, co dám rychleji /viz demo co jsem poslal fyksenovi/ bez bhop scriptu ? Tak to mám chápat jo? :DD Buďto si to opravte a naberte adminy na jump takový, kteří něco umí a rozumí těm věcem, nebo ty servery zrušte, takhle akorát nasírate lidi ;) Zkus uvažovat, pošlu demo, který očividně bylo fyksenem zkontrolováno přes demo explorer, napíše, že je to clear a přeskákal jsem to rychleji, než na serveru podle Vás s bhop scriptem... Dovolím si i já nesouhlasit s tebou.

Grakon2702
25-04-21, 21:51
Bez slušného vyjadřování to jinak řešit nepůjde. Opírám so o tvrdá data a vysvětluji detailně to, co považuji za důkaz o použití nepovolených prostředků a za tím si stojím. Vyjádření ve stylu "to je sračka, na čistém lan demu jsem to přeskákal rychleji než na serveru, takže scripty nepotřebuji", nelze považovat za plnohodnotný protiargument proti mnou vytáhnutým čistým statistickým číslům. Uznávám fyksena jakožto velice schopného a zkušeného jumpera, od kterého bych se mohl ještě ledacos naučit, ale momentální situaci, kdy jen napsal "pošli mi lan demo ze stejné mapy" a následně jen "clear" nemohu jaksik nechat nečině ležet. Poprosil bych fyksena tedy o nějaké logické vyvrácení mého tvrzení opřeného o tvrdá data o tom, že žadatel není čistý.

fykseN
25-04-21, 23:24
To demo z LANu je čistý.

Údaje z anticheatu jsem neměl, takže dávám za pravdu Grakonovi.

Pro srovnání, já mám průměrně tak 28% perf :).

F4Ke :-**
25-04-21, 23:26
Keď pozrieš konzolu počas dema, tak uvidíš detect.

Grakon2702
26-04-21, 02:48
To demo z LANu je čistý.

Údaje z anticheatu jsem neměl, takže dávám za pravdu Grakonovi.

Pro srovnání, já mám průměrně tak 28% perf :).

Děkuji za odpověď. Kdyžtak údaje od anticheatu najdeš vždycky na našich demech při přehrávání v konzoli, pokud zrovna točící admin ty údaje vyvolá příslušným příkazem. Tím pádem si myslím, že může kolega f4ke ban znovu obnovit.

F4Ke :-**
28-04-21, 01:21
Ban obnovený.

Grakon2702
28-04-21, 03:39
Vítejte na herním portálu csko.cz,

děkujeme Vám za podání žádosti o zrušení banu. Mrzí nás, že se z Vašeho herního účtu i přes striktní zákaz cheatovalo. Uvědomte si prosím, že cheating je závažné porušení pravidel a má velký vliv na chod herního serveru. Abychom zajistili hratelnost herních serverů na nejvyšší úrovni v boji vůči cheatingu, nemůžeme právoplatně udělený ban za cheaty zrušit na základě žádosti a to bez ohledu na další hlediska (kdo z počítače cheatoval, o jaký cheat šlo, apod.).

Váš ban bude zrušen po jednom roce od udělení banu. Poté se opět připojíte. Pokud si přejete připojit na servery znova okamžitě, můžete tak učinit výměnou ročního VIP za unban. Kontakujte prosím přes PM Kotla (https://csko.cz/forum/private.php?do=newpm&u=1), kde se dohodnete na postupu a podmínkách.