PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o práva na JB



*Pitbull*
24-05-12, 15:49
Zdravím už jednou jsem tady žádal o práva a řekl jsem si že bych to zase zkusil,Duvod proč chci práva je ten že na Jb moc adminu nechodí nebo spíš občas,tak jsem si řekl že bych to zkusil se zeptat znova předem díky za opdpověd nechci se tady nějak rozepisovat :) na to jsme nikdy nebyl na cokoliv odpovím.díky
Nick ve hře:*Pitbull* -hondě lidí mě zná:) z JB
steam: STEAM_0:1:29940927
věk: 18 let
ještě na cokoliv odpovím stačí se zeptat, díky a přeju krásnej den

Zarix
24-05-12, 21:25
Mozem sa spyat aku mas aktivitu ???

The Frisco
24-05-12, 21:44
Já jsem rozhodně pro. Je to jeden z posledních rozumných lidí na Jailu,kteří mají zájem se starat o ty smrady. Jen by jsi možná mohl zlepšit tu aktivitu,které bylo za poslední dobu málo.

BiA Fz
25-05-12, 18:17
Pes- nejlepší přítel člověka
Pitbull - nejlepší přítel Simona :D
(nevěděl sem co napsat, aby tu nebylo jen pouhé PRO :)

Je nejlepší, proti žádnýmu Simonovi sem neudělal tak málo vzpour jako proti němu :D vždycky sranda když je na serveru a už cca 2 měsíce od poslední žádosti nemluví sprostě, takže se za něj přimlouvám všema deseti ^^
10 z 12 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný. Jupí!

grEy
25-05-12, 18:42
Ak by si tie prava dostal, tak si aspon zmen nick...

Smooke
25-05-12, 18:48
Pro :happy:

Karl0s
25-05-12, 18:48
netřeba se rozepisovat moc, má na to věk, hlavu i smysl pro humor, jasně že pro, a nick si klidně nech, aspoň bude každej vědět, že na serveru je hlídací pes mehehehe

Damon
25-05-12, 18:55
Já jsem pro vím že když jsem tam hrál tak rozhodně věděl jak lidi zabavit a né se jich okamžitě zbavit. Je to Snad nejlepší simon. Umí si udělat pořádek. A na jeho nicku není nic špatného takže bych ho určitě neměnil přeci jen ho tam znají pod tímto nickem.

Leryx
25-05-12, 19:11
Pes- nejlepší přítel člověka
Pitbull - nejlepší přítel Simona :D
(nevěděl sem co napsat, aby tu nebylo jen pouhé PRO :)

Je nejlepší, proti žádnýmu Simonovi sem neudělal tak málo vzpour jako proti němu :D vždycky sranda když je na serveru a už cca 2 měsíce od poslední žádosti nemluví sprostě, takže se za něj přimlouvám všema deseti ^^
10 z 12 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný. Jupí!

No jak by jsi taky mohl, když máš na JB od posledního restartu nahráno 500minut :D Je hezké když se všemi deseti přimluví někdo, kdo ho sotva zná. Ale to je jen tak mimo mísu.. Co se týče Pitbula já proti němu nic nemám, jen se mi zdálo že ho tam moc poslední dobou nevídám (nepočítaje včerejšek), ale myslím si, že kdyby práva měl, tak by tam určitě chodil více. Počkám hlavně jak se vyjádří ostatní admini z JB jako jerry, grifin čajron atd., ale nevidím v tom asi žádný problém, kvůli kterému bych byl proti, takže tak :thumsup4:

Charon35
25-05-12, 19:28
Nerozoberáme žiadosť o Spešl, takže Simonovanie z toho vynechajte páni. Tiež neviem ako to je s tvojou aktivitou. Dlhšie som ťa tam nevidel, zrovna až teraz, keď si si podal žiadosť. Hral si tam aj pod inými nickmi?

*Pitbull*
26-05-12, 11:50
nehral jsem tam neměl jsem čas na JB tak jsem nehrál Csko tak proto ale tedka tam mám aktivitu pořád ale nechám to na vás :) ale jináč díky kdo mě podržel :)

grifin
26-05-12, 21:12
tak pitbul je v pohode pejsek obcas trochu vic steka ale nekdy to je na jb potreba skrotit ty zlobive deti tak ze ja bych ho rad vydel mezi nami adminy:)

*Pitbull*
27-05-12, 12:12
Dík grifine:)

BiA Fz
27-05-12, 12:16
Ale to je jen tak mimo mísu..

To bylo z mísy z nějaké jiné dimenze. Co sem hrál s pitbulem poprvé, tak to budou minimálně 4 měsíce a dopoledne když děcka sou ještě ve škole a on byl online, několik dvouhodinovek sem tam zůstal právě jen proto že tam byla sranda, z 90% jeho zásluhou a je jedno jestli hraje za T nebo za CT.
Takže pokud si někdo vyložil můj příspěvek jakkoliv, tak si nic nedomýšlejte. Vím co a proč říkám, Pitbul měl mít práva dle mého osobního názoru už dříve než někteří jiní už současní jail admini.

*Pitbull*
27-05-12, 12:19
Dík bia važím si toho :)

Amazing-Zajic
27-05-12, 12:34
Jednoznačně pro. Pitbull je pohodovej hráč, sice jsem na JB dlouho nebyl, ale vím to z dřívějška.

*Pitbull*
27-05-12, 12:42
dík zajda

Smooke
27-05-12, 19:03
Pro

Co více psát :happy:

Leryx
27-05-12, 19:56
Pro :happy:

Už zase? Kolik mu těch pro ještě dáš? Víš vůbec do které žádosti to píšeš nebo to jen tak všude postuješ? :D

*Pitbull*
27-05-12, 20:15
leryx asi postupuju :) nevím ale fakt díky vážím si toho :)

Kotel
29-05-12, 20:51
Beru.