PDA

Zobrazit normální verzi : Mikrolagy



butcheR
28-04-21, 11:11
Ahoj,

obracím se na vás s prosbou o pomoc. Už se to tu řešilo, ale téma je zamknuté a to, co pomohlo předchozímu hráči bohužel nepomohlo mně (nastavení rate).
Mám problém s mikrolagy, které jsou nepravidelné. Nejčastěji se stávají při rádiových hláškách (Roger that, Bomb has been planted, ...). Původně jsem myslel, že by to mohlo být spojené s HDD, tak jsem přeinstaloval CS na SSD. Nepomohlo. CS mám samozřejmě na STEAMu.
PC: Ryzen 5 3600, GeForce GTX1650, 32Gb RAM, Připojení je stabilní (kabel), FPS nemají šancí dropnout.
Na starém noťasu mi to nedělalo.

Setkal se s tím už taky někdo?

Edit: dělá to jak na Kotelna serverech, tak i na Fastcup serverech.
Edit: při googlení jsem našel něco, co by odpovídalo mému problému "bullet skip issue". Bohužel jsem ale nenašel řešení :(

InLoveSvK
28-04-21, 21:41
Ahoj, ak si ešte neskúšal tak určite skús overiť integritu hry, inak to bude môcť byť počítačom, napríklad ak máš zapnuté viacero vecí tak ti to pekne zje RAM, príklad skáčeš bhop, v pozadí máš zapnuté pesničky na yt a môže ti to jemne sekať skrz RAM, no keby máš off yt a čisto iba csko tak ti to ide plynulejšie, skús integritu inak taktiež netuším:)

butcheR
29-04-21, 06:41
Když mám zapnuté csko, tak nemám na pozadí téměř žádné další jiné aplikace. Jen TS nebo Gameguard. Kdyby to dělalo jen z Gameguardem, tak bych to chápal. Je to taková pofiderní aplikace, která dělá v PC bůhví co... ale dělá to i bez něj. Vypadá to, jako by se zastavoval HDD před smrtí, ale schválně jsem přesunul CS na SSD a je to to samé.

Tu integritu ještě vyzkouším, i když mám nedávno udělanou čistou instalaci hry. Ještě mě napadlo, jestli to nedělá těch 100,5 fps (s Gameguardem je to forcnuté na fps_max 1000 a nejde nastavit méně) nebo -stretchaspect.