PDA

Zobrazit normální verzi : Notebook



TheFinrod
24-05-12, 19:51
Hezký podvečer,

chtěl jsem se s Vámi poradit, jaký mi doporučujete notebook na práci / školu. Do 8000 ,-.


Thanks

Leryx
24-05-12, 20:42
Po vlastní zkušenosti notebook vyhoď z hlavy a kup si normální pc. Za ty nervy co mně to stálo bych to už neopakoval :D Fakt, já s tím měl kua velké problémy, teď sem rád že mám tu svoji bedýnku :)

bodkociarka
24-05-12, 21:55
Notebook mám tiež, a veľa toho teda neunesie. Určite si zober radšej PC normálny.Neodporúčam.

TheFinrod
26-05-12, 09:47
Ale asi těžko se mi ponese celý počítač do školy -.-

Charon35
26-05-12, 10:01
Na školskú prácu ti stačí netbook/minibook za 200€, Stále ti zostane nejakých 100€ na repasovaný stolný. Za ďalších 100€ vybavenie (monitor, myš, atd.) Lebo slušný ntb pod 500€ nekúpiš. Môj názor, možno apač by vedel poradiť inak.

Leryx
26-05-12, 10:09
Pepčo, v 7. třídě nebo kde to jsi, vám určitě učitelé notebooky nevnucují a dá se podle mně teda pracovat s tužkou a papírem minimálně na té základce. Pokud se chceš pochlubit tím že chceš nosit notebook do školy, to není taky nic moc. Nevím jak u vás ale my je nesmíme zapojovat do zásuvky, takže pěkně na číču. Radši si kup dobrý stolní, pozvi kámoše domů, a ukaž jim co sis koupil, než spoléhat na levné notebooky. Včera byl ve škole s notebookem jeden kámoš, vypadal tak na tu cenu okolo 7 -8 tisíc, a hrál tam minecraft na 5 FPS, to za to nestojí. Za 8 tisíc si dokážeš koupit slušnou bednu s nějakou horší klávesnicí a myškou, kterou by sis koupil asi i k notebooku.. A až do školy za pár let noťas budeš opravdu potřebovat, maminka jistě velmi ráda podpoří svého syna na vysoké škole a 3 tisíce určitě oželí. No a budeš mít obojí :D

Charon35
26-05-12, 10:21
Kým sa dostane pepčo na VŠ tak budu 7D mega premietacie projektory zabudované v okuliaroch. h Na ZS je ti to total zbytocne. Za chvilu ta to omrzi vlacit 3 tonovy notebook do skoly.

NemiKD
26-05-12, 11:49
Na základní škole je notebook k ničemu. A notebook za 8k bude stát za nic, minimálně si kup nějaký od 14k, doporučuji ASUS nebo Acer TimeLineX. Já osobně mám starší asus, ale můžu ho taktovat, má dobré chlazení a na CS mi stačí. Zkus si ještě ušetřit a počkat až půjdeš na střední, nevím kam chceš jít, ale na střední už se ti notebook občas hodí, ale stejně mám radši tužku a papír :) Stejně když si koupíš teď notebook za 8k, tak za 3 roky až budeš na střední budeš kupovat další, takže teď to jsou jen vyhozené peníze.

Karl0s
28-05-12, 17:30
šetři ještě 2 roky a příchodem na střední si můžeš dovolit notes, se kterym si zapaříš/uděláš projekty či co na intru bez potíží

DS
31-05-12, 20:18
to tak možno tent SHIt
http://www.gigacomputer.cz/cs/zbozi/361519-toshiba-satellite-c660d-1eq.html

Charon35
31-05-12, 22:13
to tak možno tent SHIt
http://www.gigacomputer.cz/cs/zbozi/361519-toshiba-satellite-c660d-1eq.html

Shit? To je riadne slabé slovo. Zrovna dnes som sa jednej podobnej sračky zbavil (kamoš ma o to požiadal) a vymenil s ďalším známim za stolný Dell (+ doplatil), klasika tower. Toshiba - výdrž batérie 0%, odpálila 3 !!! HDD (zrejme vadný radič) a drivery na to zohnať ani za hovado. Neodporúčam.

@EoL: Iba k PC, školu neriešim: Píšem z vlastnej skúsenosti. Riešil som 3 Toshiby, obe boli také isté = na nič. Síce aj Mercedes sa pokazí, ale pri eMBéčke máš väčšiu pravdepodobnosť.

EoL
31-05-12, 22:22
Ja mam toshibu a nemozem povedat krive slovo, takze vaz slova prosim ta. Co sa tyka skoly, tak NTB sa do skoly oplati nosit dokial chodis na odbornu skolu, ja na SPSE si neviem predstavit den v skole bez notebooku a kazdodennych lanparty.

tyger103
31-05-12, 22:30
Taky jsem o noťasu přemýšlel,na odbornou školu chodím.Jen si řikám jestli to má cenu,když je u nás zakázaný používání zásuvek.Stačí když se zapojí nabíječka od mobilu a je kraval...tak se na to asi vyseru a budu si poctivě makat na sešitech.Stejně při odborných předmětech děláme hodně výkresů a kreslit to někde jinde,než do sešitu si představit nedokážu.

EoL
31-05-12, 22:52
My kreslime v programoch a co sa tyka zasuviek, u nas je v triede 1 zasuvka a v nej je kazdodenne 20notebookov pichnutych a casto sa stava ze sa to vyhodi cele a nejde cely blok skoly :D

Shinigami
31-05-12, 23:34
Bodaj by nie keď je na jednej zásuvke 4 predlžovačky. A na nich 20 NTB.

Osobne si myslím že notebook do školy nepotrebuješ. Ani na strednej ho nepotrebujem. EoL toho nepočúvaj ten sa tam na ňom iba hrá to môžeš aj doma. Ak si chceš už kúpiť silou mocou notebook tak jedine ASUS. A investuj do toho viac peňazí nech za rok nemáš nejaký črep.

EoL
01-06-12, 07:55
No shinigami, ty si tiez hraval dokial si nedorobilto s tou grafickou ci s cim :D takze no flame .D

bloodykill
23-08-12, 23:46
Pokud chceš nb tak si kup hp.ostatní jsou za tu cenu poruchové