PDA

Zobrazit normální verzi : [ archivace 14.5. ] adnrejbabsi --> Nuuu,da!!



adnrejbabsi
08-05-21, 10:25
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem csko.cz
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'umyslna provokace hracu, CT tlacitka, bohata historie'
[AMXBANS] Delka: '12 tydnu'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:1:219618803'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] ================================================
'(2)smoulina!' byl zabanovan na '12 tydnu'.
Duvod: 'umyslna provokace hracu, CT tlacitka, bohata historie'
By admin csko.cz

Poznamka:






ban na 12 tydnu zato ze sem si dal meno smoulina a 2 krat sem stlacil ct tlacitka? XDDDDD

Nuuu,da!!
08-05-21, 10:38
Máš hromadu banů v historii, úmyslně mačkáš CT tlačítka, když přijde hráč co napodobuje nick a zjistíš, že to dotyčné osobě vadí, tak si provokativně dáš stejný nick? Při mačkání CT tlačítek pyšně napíšeš že ti je jedno nějaký ban a pak si troufale žádáš o UB? Tvůj poslední ban byl na 3 týdny, další v pořadí je 12 týdnů, který jsi obdržel. Být tebou jsem rád že to nemáš na celou kotelnu. Víc k tomu asi nemám co říct.

E: Nyní jsem koukal že jsi měl ban už i na 4 týdny.

adnrejbabsi
08-05-21, 10:41
posli dukaz jak sem to mackal

adnrejbabsi
08-05-21, 10:51
no delej posli demo

Indian0
08-05-21, 11:21
Kľudne mu tam za mňa môžeš hodiť aj permu. Takisto rovno aj na NS ban v rovnakej časovej dĺžke, pretože to bude obchádzať.

Hunted
08-05-21, 11:26
Souhlasím s Indianem. Minimálně bych mu to hodil na celou Kotelnu, jako se to udělalo u Dana - https://csko.cz/forum/showthread.php?73746-archivace-7-4-dan-gt-Latins

adnrejbabsi
08-05-21, 11:30
cekam na to demo

Nakladana Okurka
08-05-21, 11:37
Samčo sam psal, ze další přestupek bude perma. Už mu to nahoďte, vždyť takovýhle hraci tu přece nemají co dělat. Pořad tu akorát čtu jak ta hra upadá atd. Udržování si takovýhle blbců na serveru tomu fakt nepomáhá. Tak už se ho zbavme protože tohle je fakt jak u blbecku na dvorecku

adnrejbabsi
08-05-21, 11:39
posli demo okurka

Nakladana Okurka
08-05-21, 11:42
posli demo okurka

Však si se k tomu sám přiznal v žádosti o UB. “Ze som dvakrát stlačil ct tlacitka” odmítám se s tebou bavit, ses narusenej. Vlastně je mi líto ze ses takhle hloupej už v tak mladým věku. S tebou je komunikace absolutní ztráta času, protože nejsi normální

adnrejbabsi
08-05-21, 11:46
noa a ked nekdo povi ze ma ab a wh a robi si srandu tak proc nema ban?

Mlýn
08-05-21, 11:51
Permu a bude kľud

Demo ako k čomu?
K tomu, že sa nevieš chovať, správaš sa ako 11 ročné usoplené decko (Možno, že aj si, neviem.) O tom všetkom už dostatočne hovorí tvoja história.

adnrejbabsi
08-05-21, 12:00
cekam na to demo

Koprakek
08-05-21, 12:02
Pro permu, pokud budeš spamovat i tu, tak jej dostaneš i na forum

adnrejbabsi
08-05-21, 12:17
no vole ja sem sa snazil nenapisal sem ani jednu nadavku od minuleho banu a da mi ban za takovu kktinu super

UNHCZ
08-05-21, 13:39
Jsem pro permu na celou Kotelnu, protože nehodlám řešit nějaký sprostý děcko, který by dělalo bordel na Aimech.

Nuuu,da!!
08-05-21, 13:55
Po domluvě s kolegy a díky Samčovo upozornění danému hráči uděluji perma ban. Jak již bylo zmíněno, hráče tohoto charakteru je zbytečné si tu držet.

+ přidán ban i NS aby nemohl obcházet

https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=291902
https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=291895

Musik
08-05-21, 14:54
Nevim no, jako nestranny nepopiram, ze hrac je problemovy. Na druhou stranu, kdyby si takto zajimave nezazadal o unban, tu permu by nedostal. Za me je ten rozsudek pomerne nespravedlivy, i kdyz jste se na tom kolektivne shodli. Trest by mel vychazet ze hry a ne z pocitu ostatnich na foru.

Nuuu,da!!
08-05-21, 14:59
O upozornění od Samča jsem nevěděl, kdyby ano, permu by dostal již ve hře.

Musik
08-05-21, 15:07
O upozornění od Samča jsem nevěděl, kdyby ano, permu by dostal již ve hře.

Pak mel padnout ve hre, tak se nestalo a dodatecna zmena je uz diskutabilni a muze se toho podle meho zneuzivat do budoucna.

Fellow
08-05-21, 15:11
Permu na steam aj NS a absolútne neriešit.

Takýto človek tu nemá čo hľadať a šancí už dostal viac než dosť a stále je to o tom istom.

Britny
08-05-21, 15:27
cekam na to demo

Jak dlouho tu hraješ? Dema se snad netočí na JB za FK, CT tlačítka apod. Pokud tam ovšem není náhodou nějaký jiný kameraman z hráčů :gg: A nespamuj to tu, stačí edit.

Any
08-05-21, 15:52
Nevim no. Co se týče jeho chování, v tom se všichni shodneme. Jen si představuju, že kdyby nepřišel a tu žádost si nepodal, tak permu nemá? Protože by si nikdo "nevšiml" ? :D

anakin_pok
08-05-21, 16:27
Permu bych nedával, držme se toho, že na základě žádosti o UB by neměl být trest zpřísněný. Těch 12 týdnů mu stačí.

Indian0
08-05-21, 19:45
Permu bych nedával, držme se toho, že na základě žádosti o UB by neměl být trest zpřísněný. Těch 12 týdnů mu stačí.

Nuda nevedel o tom, že Babsi bol upozornený viacerými adminmi, že pri najbližšom porušení pravidiel dostane permu. Babsi nedostáva permu na základe žiadosti o UB.

Nakladana Okurka
09-05-21, 12:03
Ono je to dost jednoduchý. Při minuly žádosti o UB už měla být perma ale Samco se ho zastal s tím, ze ho nikdo na to oficiálně neupozornil. Tvrzení typu “kdyby si nepřišel pro UB, nedostane permu” je úplně zcestny, protože minimálně já bych si toho všimnul a okamžitě bych Nuďákovi psal o prodloužení.
Musik by možná neměl ventilovat svoje myšlenky někam, kam nevidí.
Hráč byl milionkrát upozorněn, a je idiotsky aby se mu jakýmkoli způsobem dávala další šance. Odpálili ste tu už xy lidi, kteří si prý nezaslouzili další šanci. Nechápu jak teď můžete obhajovat takovýhle případ…

Britny
09-05-21, 14:24
Píše se tu, že by se mělo měřit stejným metrem pro každého, ale jak se už psalo - tento hráč byl upozorněn minule, aji kdyby tu permu dostal ve hře, tak tu bude žádost o UB, to je úplně jedno. A dožadoval se ve svých příspěvcích asi jediného - dema. Dostal možnost minule, promarnil ji, teď jen byla chyba, že to banující admin nevěděl, že ji může dát hned. Pokud se shodne více adminů na permanentním banu po požádání UB je možné na to přistoupit. Z velkého % se to nedělá, ale jsou zkrátka určité výjimky jako tato, kde se to povolit může.

adnrejbabsi
09-05-21, 16:28
drzte picu nikoho to nezajima

Nuuu,da!!
09-05-21, 16:34
Myslím si, že tvé dny jsou sečteny. Měj se hezky a více rozumu do života! :)

adnrejbabsi
09-05-21, 16:45
A koho to zajima?

NeeO
09-05-21, 16:49
Dejte tam už Permu i tady na Fórum.

adnrejbabsi
09-05-21, 16:52
Tazke si spravit novej ucet

anakin_pok
09-05-21, 19:00
Nechápu jak teď můžete obhajovat takovýhle případ…
Já ho neobhajuji, jen jsem upozornil na respektované pravidlo. Permu si zaslouží, příspěvky na fórum o tom hovoří jasně, ale dejme mu permu podle pravidel. Toť můj názor.

Samco
09-05-21, 22:04
A koho to zajima?

Možnože teba, keďže máš permanentný ban? :think: :idea:

Ale k veci: Dlhodobo problémový hráč, pri ktorom je asi viac než jasné, že aj po skončení ďalšieho kratšieho banu by hneď ďalší nafasoval. Aj napriek niekoľkým upozorneniam neprišlo z jeho strany k "umravneniu".

Žiadateľ je pre túto hru jednoducho mentálne nekompatibilný a jeho úkony, či už na serveroch alebo na fóre, mu len škodia. Bolo by vhodnejšie, aby si našiel radšej iné zmysluplnejšie aktivity...

Latins
09-05-21, 22:38
Souhlasím s trvalým trestem. Takového kacíře tady nechceme!

Fast212
10-05-21, 13:13
Keď sa na to pozrem objektívne, podľa "nepísaného" pravidla by nemala byť udelená perma na základe žiadosti o UB... Ale chvalabohu sme na kotelne a nie na GS. Vždy sa tu pozeralo aj na morálku, nie len na pravidlá. Doslova sa ho nesnaží obhájiť žiadny admin lebo aj ja viem (napriek mojej neaktivite) čo je toto za indivíduum... Všetci sme pre permu, ktorú už má. Vyjebte sa na to pravidlo, minimálne keď sa jedná o toxického hráča z IQ húpacieho koníka, ktorý kotelne nedal absolútne nič a podľa všetkého je u neho nulová šanca na polepšenie sa, sebareflexiu, pokoru, či zlepšenie správania. Minimálne hráč sám o sebe nemá inteligenciu na to pochopiť, kde robí chybu

Britny
12-05-21, 19:48
Zde je to předpokládám vyřešeno. Shodlo se nad tím více adminů, včetně náboráře. Jen ti chci připomenout, že další snahy o připojení do hry budou permanentně banovány a to se týká i webu, pokud zde budeš nějak vulgární dostaneš ban taky. Momentálně ti to zde budu ještě tolerovat, ale jakmile začneš psát něco vulgárního a nesmyslného do chatu, tak dostaneš okamžitě ban na web také. To jen abys byl upozorněn předem. Další účty ti k tomu moc nepomůžou.

Uzavírám.