PDA

Zobrazit normální verzi : Žiadosť o práva



Valdez-9
24-05-12, 22:25
Zdravím som tu zase zo žiadosťou o admina. Tak ako mňa už poznáte volám sa Lukáš. Chodím ešte stále na základnú školu. Mam ešte 15 rokov určite to nebude vadiť lebo som tu už na tomto portáli robil admina. Prišiel som o práva kvôli nejakej chybe ktorú som už oľutoval. Admini vedia čo som urobil, nebudem to tu vypisovať. Admin práva by som chcel opýtať skoro na všetky serveri. Bol by som najradšej keby som bol global admin lebo kedysi som bol admin tak som robil admina na každom serveri kotelni. Hral som skoro všetky serveri a každému módu sa rozumiem, hral som skoro všetko. Keby mi global práva nevyšli tak by som chcel požiadať práva na nieto serveri War3ultimate, Classic, Awp a možno aj Jailbreak1,2. Ja hrám skoro všetko nebudem to tu vypisovať čo hrám. Môj steam je STEAM_0:1:45303524. - http://steamcommunity.com/id/Valdez-9/

A tu je ešte moja žiadosť o admina ktorá bola aj úspešná a stal som sa adminom. Žiadosť je stará dajako 5 mesiacov. http://csko.cz/forum/showthread.php?2849-%8Eiados?-o-pr%E1va

Csko hrám už viac než 3 roky. A hrám po celý čas na kotelne, niekedy obskočím na iný portál za kamarátmi. A hrám pod nickom Valdez-9.

Tak zase sa pýtate prečo chcem robiť zase admina a stále na tom istom portáli kde som adminoval.

Tak určite chcem vám pomôcť s hráčmi ktorí robia bodrel, cheatuju, nadávajú, FK a tak ďalej. Csko hrám denne tak 3-4 hodiny a niekedy vôbec. Je pravda že som obmedzil Csko lebo som mal nejaké tie povinnosti. A týždenne som len zahral maximálne 5-7 hodín. Ale teraz sa to už zmenilo.

Niekedy sa mi aj stalo že hráči sa pýtajú prečo už nie som admin a či by som nechcel zase práva a naj si podám novu žiadosť o admina. Tak mi to nedalo tak som si podal žiadosť o admina.

Chcel by som sa zase pripojiť do admin teamu ako to bolo kedysi a pomáhal im :) Viem že tu už nejaký admini už nie su keď som bol admin. Ale sú tu už novy ktorých poriadne nepoznám a určite by som sa chcel s nimi spriatelit.

Skúsenosti s AMX ovládam 100% robil som tu admina a zaučil som sa tu.

Určite sa budete pýtať na Planta či som s nim ešte kamarát tak odpoviem že ano, nebudem tu klamať že nie. Chodíme niekedy spolu po vonku a tak.

Som zvedavý na vaše názory a teším sa na nich.

Môj skype: Lukas_lolo
Môj ICQ: 633352910

S pozdravom Valdez-9 :)

ZEUS
24-05-12, 22:35
Tady nejde o žádnou žádost, ale o to, zda ti Kotel ještě důvěřuje.
Myslím, že tohle posoudit může jen Kot0l

Valdez-9
24-05-12, 22:40
Ano chápem to a ako sa rozhodne Kotel tak či tak budem spokojný, písal som mu na ICQ ešte včera ale nejako neodpisoval tak som to skúsil tu.

ParadoXX
24-05-12, 22:59
hmm a v 15 letech už poznáš cheatera a eště k tomu se zkušenostma na ns publiku,jo?To seš asi nejdokonalejší člověk na světě:D

Valdez-9
24-05-12, 23:01
Už som robil tu admina a zopár banov za WH som dal. Nehovorím že som najdokonalejší. Ale nezáleží na veku či máš 18 a zistíš mu WH alebo 15. Ide len o skúsenosti.

grEy
25-05-12, 17:41
Proti...

mecky
25-05-12, 17:42
Proti

Valdez-9
25-05-12, 18:14
Poprosim hned aj odôvodnenie ked sa to da.

Charon35
25-05-12, 18:20
Poprosim hned aj nazori ked sa to da.

Názory napísali. Asi chceš aj vysvetlenia-odôvodnenia.

Amazing-Zajic
25-05-12, 18:23
Pro

Valdez-9
25-05-12, 18:36
JJ tak som to myslel charone diki.

Bezdak
25-05-12, 18:37
Sem proti kuli tomu co si tu provedl.

Valdez-9
25-05-12, 18:40
Viem čo som urobil ale nebolo to tak ako to vyzeralo bolo to celkom ine. Vytvoril som kamaratovy reklamu na portal a potreboval som to odskúšať či to funguje. Skúsil som to tu a nejako som ju zabudol zmazať. Viem že je to moja vina a neveríte mi.

Leryx
25-05-12, 18:43
A na steam jsi mi to poslal taky omylem co? :D ale prosím tě, snad si tu nebudeme lhát ne?

Svacinar
25-05-12, 18:44
Som zvedavý na vaše názory a teším sa na nich.
Ne. (viz. citace pod tímhle)

Určite sa budete pýtať na Planta či som s nim ešte kamarát tak odpoviem že ano, nebudem tu klamať že nie. Chodíme niekedy spolu po vonku a tak.

Valdez-9
25-05-12, 18:48
Ano posielal som to ale to nemá nič s tým. Poprosil skoro každého kamaráta čo mal na steame či by som neposlal Ip jeho servera ďalším svojim priateľom či by tam niekto aspoň prišiel lebo mu tam nikto nehral. Nemal som dôvod nespamnuť.
Svacinari chodím s Plantom na školu tak určite nebudem ho ignorovať keď dačo chce.

Bezdak
25-05-12, 18:54
A po Kotlovi si loudil pluginy taky protože tam nikdo nehrál?

Valdez-9
25-05-12, 19:01
Ako som dakde písal už neviem kde. Mal jailbreak ktorý bol otrasný tak som mu chcel pomôcť aspoň zohnať plugin na mikrofón. Aj doteraz som ho mu nezohnal. Keď neveríš iď sa mu tam pozrieť a uvidíš aké to je tam strašne

Karl0s
26-05-12, 00:27
ohánět se reklamou, když tu mám v podpisu kolik tejdnů reklamu na rsko.cz, je trochu ubohý /trololo a /facedesk, ale bitchovat ostatní s superduper právama, který ti jsou akorát tak k dokazování superduper power, ti jde ashussuaduasdusaudasuduasuudaduauduaduadusuua :D :F :X :A :B :N :C :E :U :O :N :C
jinak s valdezem problemy nebyly, už tu má práva i mnohem horší copycat, takže proč ne?

Daemon
26-05-12, 09:17
Proti

Charon35
26-05-12, 09:32
rsko.cz nie je cskovy portal. Zaujímavé, že doteraz bol pre vás Valdez len "nejaký debilný admin co nevie rozoznat WH od SH", ale zrazu, aby ste isli proti modom a adminom, je v pohode. Už to začína byť dosť otrepané. Pisete, ze som sa zmenil ja ked som dostal prava. Nie je to skor naopak? Zmenili ste sa vy, ked vam odobrali prava?
Think about it and shut up.

Karl0s
26-05-12, 11:17
Nějak si nevybavuju situaci, kde bych ho tak nazval, a přestaň psát v množnym čísle, nikdo z vyvrhelbandy neni robot s identyckym smýšlenímm, jestli ty si jí vybavuješ, tak mě to oživ, třeba v pm a ten svůj pětipalcovej gang nech radši projednou doma.

Takže teď asi zabrousim kapku do offtopicu, ale změna je na obou stranách..
Proč já sem asi znechucenej všim tady? Sebrali jste mi práva a ještě v dobách, kdy mě bavilo moderovat a adminovat a vzdát jsem se toho nechtěl, ještě takovymhle způsobem. Když kotel pro mě založil topic, vypičovali jste ho s tim, jak strašně superduper moc jsem si to posral, i když už tu měl či má práva takovej lhář, děcko po 4 pokusech, cheater atd. Po několika banech od zaujatýho moda (díky obrázku v soukromý grupě), kterej nerozpoznal ani offtopic od ontopicu, stale nebyl klid. Další vlnu nechutě jsem zaznamenal po neustálym přesouvání či mazání mojí roomky na banu na ts (která je mimochodem opět smazaná, jako jediná tam, ale už nemam chuť to řešit). Následovalo odebrání spešl licence, protože si to prostě někdo umanul, asi nějakej pepík. Zakončili jste to nesmyslnym banem od 16iletýho bezďáka, kterej celou dobu strašnej smysl pro humor a zrazru vážno s demonstrací nově nabyté moci http://cs-site.cz/forum/showthread.php?tid=93&pid=379#pid379
Tak a teď k tobě chárone.. Neni to ještě tak dávno (řádově tejdny), co jsem o tobě měl ještě dobrý smýšlení, ale nemůžeš se divit, že tě člověk pošle do prdele, když mu quotuješ snad každej post s tim, že je to emo cry post/thread či rytí do adminů a nazávěr to završíš nějakou hustou větou v angličtině a pocitem slamu a zhotovení nejchytřejšího postu na světě.

post obsahuje mnoho stylistických chyba některé události nemusí být chronologicky správně

Calll_
26-05-12, 11:33
Takže teď asi zabrousim kapku do offtopicu, ale změna je na obou stranách..
Proč já sem asi znechucenej všim tady? Sebrali jste mi práva a ještě v dobách, kdy mě bavilo moderovat a adminovat a vzdát jsem se toho nechtěl, ještě takovymhle způsobem. Když kotel pro mě založil topic, vypičovali jste ho s tim, jak strašně superduper moc jsem si to posral, i když už tu měl či má práva takovej lhář, děcko po 4 pokusech, cheater atd. Po několika banech od zaujatýho moda (díky obrázku v soukromý grupě), kterej nerozpoznal ani offtopic od ontopicu, stale nebyl klid. Další vlnu nechutě jsem zaznamenal po neustálym přesouvání či mazání mojí roomky na banu na ts (která je mimochodem opět smazaná, jako jediná tam, ale už nemam chuť to řešit). Následovalo odebrání spešl licence, protože si to prostě někdo umanul, asi nějakej pepík. Zakončili jste to nesmyslnym banem od 16iletýho bezďáka, kterej celou dobu strašnej smysl pro humor a zrazru vážno s demonstrací nově nabyté moci http://cs-site.cz/forum/showthread.php?tid=93&pid=379#pid379
Tak a teď k tobě chárone.. Neni to ještě tak dávno (řádově tejdny), co jsem o tobě měl ještě dobrý smýšlení, ale nemůžeš se divit, že tě člověk pošle do prdele, když mu quotuješ snad každej post s tim, že je to emo cry post/thread či rytí do adminů a nazávěr to završíš nějakou hustou větou v angličtině a pocitem slamu a zhotovení nejchytřejšího postu na světě.

post obsahuje mnoho stylistických chyba některé události nemusí být chronologicky správně

Svoje komplexy z ukřivděnosti si jdi psát do offtopicu. V lepším případě na jiné forum. Dále sem přestaň házet odkazy na jiné forum.

Valdez-9
26-05-12, 12:07
Nemá to tu cenu každému sa skoro nepáčim, tak to už chodí keď dakto zrobí chybu. Cením si Karlosa čo tu napísal a ma väčšinu pravdu. No a neviem o nikom kto si mysli že neviem rozoznať WH od SH. Možno sa dačo Charonovy snívalo dneska v noci tak to tu napísal :) Keď dakto to napísal alebo si to mysli tak naj to drží v sebe. Veľa ľudí u mňa skončilo a takto to asi zostane.

Charon35
26-05-12, 13:58
Nějak si nevybavuju situaci, kde bych ho tak nazval, a přestaň psát v množnym čísle, nikdo z vyvrhelbandy neni robot s identyckym smýšlenímm, jestli ty si jí vybavuješ, tak mě to oživ, třeba v pm a ten svůj pětipalcovej gang nech radši projednou doma.

Takže teď asi zabrousim kapku do offtopicu, ale změna je na obou stranách..
Proč já sem asi znechucenej všim tady? Sebrali jste mi práva a ještě v dobách, kdy mě bavilo moderovat a adminovat a vzdát jsem se toho nechtěl, ještě takovymhle způsobem. Když kotel pro mě založil topic, vypičovali jste ho s tim, jak strašně superduper moc jsem si to posral, i když už tu měl či má práva takovej lhář, děcko po 4 pokusech, cheater atd. Po několika banech od zaujatýho moda (díky obrázku v soukromý grupě), kterej nerozpoznal ani offtopic od ontopicu, stale nebyl klid. Další vlnu nechutě jsem zaznamenal po neustálym přesouvání či mazání mojí roomky na banu na ts (která je mimochodem opět smazaná, jako jediná tam, ale už nemam chuť to řešit). Následovalo odebrání spešl licence, protože si to prostě někdo umanul, asi nějakej pepík. Zakončili jste to nesmyslnym banem od 16iletýho bezďáka, kterej celou dobu strašnej smysl pro humor a zrazru vážno s demonstrací nově nabyté moci http://cs-site.cz/forum/showthread.php?tid=93&pid=379#pid379
Tak a teď k tobě chárone.. Neni to ještě tak dávno (řádově tejdny), co jsem o tobě měl ještě dobrý smýšlení, ale nemůžeš se divit, že tě člověk pošle do prdele, když mu quotuješ snad každej post s tim, že je to emo cry post/thread či rytí do adminů a nazávěr to završíš nějakou hustou větou v angličtině a pocitem slamu a zhotovení nejchytřejšího postu na světě.

post obsahuje mnoho stylistických chyba některé události nemusí být chronologicky správně

Píšeš ty v množnom, budem aj ja. Nehraj tu keď je tu tak na hovno a všetci sú proti tebe.

EDIT: Niečo napíšem, hneď som idiot čo všade musí písať. Nenapíšem, hneď som idiot čo k tomu nemá čo napísať a hovno vie. Nevyberem si.

Jo a btw to s tým valdezom. Neviem kto to bol, keď hádzal valdeza, bubna, pepina, cYpera a neviem koho este do jedneho vreca a pisal, ze su to decka co maju prava len na machrovanie pred spoluziakmi. Ja to tu nebudem hladat, nemam potrebu ti dokazovat vsetko ako Jurob, co sem postuje 4 roky stare posty o hovne. Ci uz tu, alebo u grega, len aby si "ocistil meno" a zas sa mohol vyhovarat, ze za vsetko moze ten zlyyyyy cajron.

Karl0s
26-05-12, 20:13
Píšeš ty v množnom, budem aj ja. Nehraj tu keď je tu tak na hovno a všetci sú proti tebe.


všichni ne, jen většina admin sebranky + pár civilistů, už několikrát jsem psal, že to, co mě tu drží, je kvalita serverů

apach29
26-05-12, 23:33
War3U urcite pro. Sice jste tam vsem za zady dali ParadoXXe, ale ten taky neni vzdy online a Valdez to tam po mojem odchodu udrzoval v chodu.

mecky
26-05-12, 23:35
Na W3 ať si jde ale ne na Classic.

Kotel
30-05-12, 09:57
..
Mhm, každej, co byl s tou bandou na ts, dřív nebo pozdějš odešel, takže jsem nás ušetřil trapných odchodů. Totiž pokud jsi delší dobu v nějaké skupině, postupně se jejich názory transformují jako tvoje, i když jsi měl předtím naprosto odlišné (viz. Svacinar). Problém je v tom, že tyto 2 skupiny nemohou žít společně a vzájemně se nenávidí z relativně stupidního důvodu (obhajoba cheaterů).
end


Práva ti dát nemůžu, protože když není pro naprostá většina adminů/hráčů, znikaly by neshody, které často končí odchodem.

apach29
30-05-12, 18:50
Mhm, každej, co byl s tou bandou na ts, dřív nebo pozdějš odešel, takže jsem nás ušetřil trapných odchodů. Totiž pokud jsi delší dobu v nějaké skupině, postupně se jejich názory transformují jako tvoje, i když jsi měl předtím naprosto odlišné (viz. Svacinar). Problém je v tom, že tyto 2 skupiny nemohou žít společně a vzájemně se nenávidí z relativně stupidního důvodu (obhajoba cheaterů).

Ta tva teorie konkretne na mne nejde aplikovat. Mozna je to jen o sile osobnosti.
K Valdezovi, skoda ze ho neberes, opravdu se staral o War3U dobre.