PDA

Zobrazit normální verzi : žadost o Un bam



Patrik000
25-05-12, 18:12
Dobrí den v prov rade sa chcem ospravedlnenie adminov za moju vulgarnost Mám namisli adminov:Ciper,ZEUS,Bezdak,tiger-Marsoun chem sa vám velmí ospravedlnit za moje neslušné slova
chem si zahrat csko po dlhom čase stale ked idem spať sa mi to premieta v hlave že co soom spravil,Csko nehám od 2.5 a chem vas požiadať o unban dufam že mi to bude a že adminovia mi odpustia vjemm som člavek čo nadava ale mam aj srdce keby som bol tiež admin ziadost o un ban bi som prijal Kazdy robi chibi nehovorim že som dokonali ale mohli bi ste mi odpustit moj priestupok keby stemi tu žjadust prpijali bol by som najsťastnejším človekom v Košiciah vipis ale toto mi navždi ostane v srdci že čo som spravil timi mojimi hlupimi slovami

Dufam že mi to odpustite


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! ( id 27421 )
[AMXBANS] Mas 6 dnu , 5 hodin , 41 minut a 39 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu : ' urazeni celeho admin teamu '
[AMXBANS] Zabanovany nick ( 1 ) : Bu[B]aci^_ De SeX Pistols
[AMXBANS] Tvuj nick : Bu[B]aci^_ De SeX Pistols
[AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 0 ) : VALVE_0 : 0 : 830276478
[AMXBANS] Tvoje SteamID : VALVE_0 : 0 : 694975203
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 1 ) : 178.143.204.161
[AMXBANS] Tvoje IP adresa : 178.143.204.161
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin : Bezdak
[AMXBANS] Server : Kotelna - Furien | csko.cz ( de_dust2 )
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi , pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] =================================

Bezdak
25-05-12, 18:25
Už se to řešilo tady (http://csko.cz/forum/showthread.php?7056-Ahojte&p=91891#post91891). Těch 6 dní už vydržíš ne?

Patrik000
25-05-12, 18:34
Prosťe nemam slov csko kotelni som verni ale aj budem nechapem preco mi nemožes dat un ban 6 dni je pre mna akoby 6 rokov to je taky problem mi dať un ban druhim hračom davate len ja som sa oticol na čjeernom bode a neviem z neho vist

Patrik000
25-05-12, 18:39
vješ čo som decko a čo ale to so ja som netrpezlivi aj namna nadavaju a čo robim s tim dačo dostal som bitku yato že som nadaval mam ponaučšnie ale us som to nehral dloho a mam tam vip ktore asi pojde vješ kde ja si za to platim ano doplatil som n a to ale misím že dneska mi škoncilo vip prosťe nemam slov ludia čo vás 6 dni zabije vi zato asi nieste plateni ste tuna na to aby ste pomahali kamar&t nadaval na adminov a poyrite sa dostal ban na 4 hod a ja dostanemna 42000 minut mislel som že ma šlak trafi ked som to videl mal som chut viskkočiť y okna a neurobil som to prečo mi v tom braniťe je to len hra keby som mohol klačal by som tak dlho do v tedi pokjal by si to neprijal ospravedlnil som sa adminov tak v čom je problem

slide
27-05-12, 01:04
Ja by som ti nedal unban uz len za toto co si napisal
Prosťe nemam slov csko kotelni som verni ale aj budem nechapem preco mi nemožes dat un ban 6 dni je pre mna akoby 6 rokov to je taky problem mi dať un ban druhim hračom davate len ja som sa oticol na čjeernom bode a neviem z neho vist uz len ztoho citim tvoje nervy a keby si nebol v takej situacii v akej si ale dostal by si perma tak by si tu adminom este tyzden nadaval ... Dalej ked uz o nieco ziadam tak si dam aspon zalezat na gramatike... tvoja slovencina je strasna.... tych 6 dni radsej zapracuj na vyjadrovani ...

I-Mouse
27-05-12, 09:05
Jezis. 12 rocny a uz zavisly.

Kazki
27-05-12, 09:44
sme portal ktory un baM nedava :D :D :D a tych 6 rokov vydrzis :D mozno si najdes kamaratov :D

Daemon
27-05-12, 10:28
Neposmívej se, navíc pokud dobře koukám, zbývá mu týden.

A k patrikovi, dáš si příště pozor na svoje výrazy, trest je to oprávněný. Takový kanál tu dlouho nebyl

Morgann
27-05-12, 10:33
Patrik zatím se uč gramatiku :)

Nixvan
27-05-12, 11:00
Kazki? Si slepý? 6dní ... K Patrikovi ban byl oprávněný zatím si trénuj udržovat nervy na uzde.

madacaka
27-05-12, 11:31
Kazki? Si slepý? 6dní

on myslel jak říkal patrik že pro něj je 6 dní jako 6 roků.

preco mi nemožes dat un ban 6 dni je pre mna akoby 6 rokov

cibik
27-05-12, 11:35
tak chod zatial na iny server :D

Nixvan
27-05-12, 12:28
Už jsem si taky všiml no , ale i tak stejně ub nedostaneš prostě se uklidni a muzes tu hrat.
e: Kazki ty se radsi nicemu nesmej http://csko.cz/forum/showthread.php?7192-UNBAN-Udajne-obchadzanie-banu(NIC-SOM-NESPRAVIL-!)&highlight=Kazki :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :X :DX :DXXX :XX Opravdu k smíchu..