PDA

Zobrazit normální verzi : Pátá mapa na Jailbreak 6



Latins
19-07-21, 20:24
Zdravím,
povedlo se mi dohodnout se s Kotlem ohledně přidání pátého slotu v maplistu Jailbreak 6.

V ideálním případě by se tento pátý slot pravidelně měnil, aby nedocházelo k znechucení map (např. jako mapa jb_flyhigh) a to ideálně co dva týdny.
Na tomhle jsem se s ním ale bohužel už nedokázal momentálně domluvit. Kotel je zaneprázdněn důležitějšími věcmi.

Má otázka na Vás, milí hráči, zní:
Kterou mapu by jste rádi viděli na serveru Jailbreak 6 jako pátou možnost?



Poznámka: Samozřejmě se celý tento projekt nemusí uskutečnit. Dále bych rád upozornil na to, že přidaná mapa bude muset splňovat nějaké kritéria.

Janci
19-07-21, 20:26
Latinsi, akú mám možnosť výberu ?? z akých máp ?? lebo sa tu dávnejšie spominalo mnoho máp, napríklad jb_mountain, Anetina mapa (neviem názov), tvoje mapy atd.

Latins
19-07-21, 20:31
Mapa by měla splňovat minimálně tyhle dva požadavky...

Musí být již nahraná na Kotelně
Nesmí obsahovat již známé / objevené chyby (např. jb_mountains - kombinace HE a šachta)

Any
19-07-21, 22:36
Já jsem ráda, že se to posunulo z místa trochu a nebudou tam 4 nudný mapy dokola, ale proč to musí bejt mapa již hraná na Kotelně? Docela mě mrzí, že můj příspěvek se timhle smetl ze stolu, když už na tý mapě Algo pracuje. :D Myslim, že je slušná a 1 nová mapa by nijak neuškodila.


E: Šlo mi jen o to, aby se to uplně nezavrhlo, je mi jasný, že to nebude za tejden)

Latins
19-07-21, 23:26
Ta mapa od Algorythma není ještě dokončená a v momentálním stavu není ta nejlepší...
Takže tvůj příspěvek se nesmetl ze stolu ANY.

E//: Navíc se musí před přidáním na servery vyzkoušet, zda běží plynule a neobsahuje na první pohled žádné chyby. Standartní postup při přidávání map do maplistu Kotelny.

Algorythm
20-07-21, 00:07
Já jsem ráda, že se to posunulo z místa trochu a nebudou tam 4 nudný mapy dokola, ale proč to musí bejt mapa již hraná na Kotelně? Docela mě mrzí, že můj příspěvek se timhle smetl ze stolu, když už na tý mapě Algo pracuje. :D Myslim, že je slušná a 1 nová mapa by nijak neuškodila.

Chill, to má čas

Kaco
20-07-21, 00:39
jail_ananas (je nahraná na Kotelne)
E/ alebo ešte aj jail_arctic

JustDoItNigga
20-07-21, 00:41
jail_ananas (je nahraná na Kotelne)

Kaco, jak se jmenovala ta mapa, jak jsme hráli dnes, ta byla dobrá

Kaco
20-07-21, 00:43
Kaco, jak se jmenovala ta mapa, jak jsme hráli dnes, ta byla dobrá

dnes sme hrali tú jail_ananas ale aj mňa ešte teraz napadlo aj tú jail_arctic

JustDoItNigga
20-07-21, 02:53
dnes sme hrali tú jail_ananas ale aj mňa ešte teraz napadlo aj tú jail_arctic

Obě jsou fajn, ale ta ananas se mi asi líbila více, každopádně ani ta Arctic není vůbec špatná, děkuju

Mydleník
20-07-21, 18:15
jail_crime
Vo väčšom počte hráčov sme to kedysi skúšali za pomoci admina a bola to sranda, mapa na vzbury a u CT musia byť schopnejší hráči. Samo o sebe je aspoň pre mňa zábavnejšie ako T robiť vzbury a ako CT hľadať chýbajúcich väzňov.

Hunted
20-07-21, 18:45
jail_crime určitě ne :D Ta mapa je nudná i na mini

E: "atrakce tam skoro žadný nejsou" Tak mi vysvětli proč by se to mělo přidat na 6? Flyhigh byla oblíbená, ale měla málo atrakcí a neudržela server naplněnej. Na crime by byli hráči prvních 10minut a pak by všichni odešli. Další takhle hloupou mapu už nenavrhujte, dík

Mydleník
20-07-21, 20:13
Mapa na vzbury, atrakcie tam nie sú skoro žiadne. Keby sa neskôr zrealizovalo to "2 týždňové menenie" bolo by to top. Vybrať stálu mapu je dosť ťažké, keďže 100 ľudí 100 chutí

InLoveSvK
21-07-21, 20:42
skôr by ste mohli skúsiť pridať k tejto novej aj tie staré odstránené čo sa hrávali pred xy rokmi:)

N1HiL
27-07-21, 21:56
Budoucej spesl richard ma v necem pravdu,musim uznat!

Latins
08-08-21, 15:52
Zdravím,
byla zatím přidaná mapa jb_community-fix.

Mlýn
08-08-21, 16:18
Jo, fakt?