PDA

Zobrazit normální verzi : [ archivace 30.7. ] Zjedolsi666 --> SuperMario



Zjedolsi666
26-07-21, 22:11
Vypis z konzole:


Hráč LAMA
Typ banu IP adresa
SteamID VALVE_0:0:151482588
IP adresa 178.40.40.219
Udělen 26-07-2021 - 21:55
DĂŠlka BANu TrvalĂ˝
VyprĹĄĂ nepouĹžito.
DĹŻvod Wallhack
BAN dal Admin ; (SuperMario)
BAN dal Server csko.cz | dust2 only (de_dust2)
Předchozà bany 0



NechĂĄpem dĂ´vod tohto banu, keďže tĂşto hru nehrĂĄm deň. PouĹžĂvam slĂşchadlĂĄ a rozum. Hral som klasiky ako stĂĄle a zrazu dostanem ban za wh? Si robĂte srandu?
Za tĂ˝ch niekoÄžko dnĂ, čo som tu hral som videl X cheaterov, upozornil adminov a mali to na hĂĄku. Ale ja dostanem ban za Ăşplne normĂĄlne killy? 🤣
Posúďte si to, ak chcete. To, Ĺže som NS neznamenĂĄ, Ĺže hneď pouĹžĂvam cheaty. SĂş hráči, ktorĂ to hrajĂş normĂĄlne a dlho.
ToÄžko k tomu napĂĹĄem :)

Ak budete trvaĹĽ na tomto bane, tak mi je Ăşprimne Ğúto celĂŠho vedenia a do budĂşcnosti odporúčam zmeniĹĽ pĂĄr ÄžudĂ.
Pac a pusu 😚





Poznamka:

Zjedolsi666
26-07-21, 22:17
A este tu ani diakritika nefunguje a cely text som pisal zbytocne. Super.

V kratkosti. Ziadam o posudenie kedze to hram par rokov, tak nepotrebujem wh a podobne blbosti. Staci pouzit rozum a zvuk.
Ale uz sa rozhodnite podla seba. Nie kazdy NS je automaticky cheater.

Diky :)

SuperMario
27-07-21, 22:40
Ahoj, tu jsou dema ke stazeni: https://filetransfer.io/data-package/aKqmY0IZ#link

Jsou trochu delsi, v rychlosti jsem vypichnul par casu (bohuzel bez zvuku, rip hyperx flight :(). V zasobe jeste nejaky dema mam, kdyby nekdo chtel, tak piste:D

lama1.dem
42:10
44:40
45:14
50:15
52:32

lama2.dem
00:21 prefire
0:45 rush horni pomerne nebojacne
1:51 noflash? pomerne na jistotu se schova za bednu
3:05 zas rush horni, nevidel jsem v pres ten smoke v rohu
6:35 chce rushovat spodni, ale najdou se otoci, kdyz uz jsou v hornich?
7:15 bezi z nozem do zad, vi, ze ho nikdo neceka
8:10 zajimavy prefire
8:23 strilel na toho za bednou?
10:22 ja ho teda nevidel
12:30 cela situace, vystreli napravo (vedel o nem?), ale uvidi, ze chce ejdrien peeknout z leva, tak se bezi schovat

Pusu a pac

Zjedolsi666
28-07-21, 11:03
Opisujes situacie, kde je uplne normalne pouzit zvuk, rozum a radar. Keby to hram tyzden, tak okej. Ale hram to uz roky, kamo.
Nebudem sa zbytocne vypisovat, nech to posudi vase velenie.

Bager258
28-07-21, 12:27
Pozriem to dnes/zajtra a napíšem

E:

prve demo prve 3 casy a druhe demo posledne 4 casy

Keď už aspoň to WH používaj poriadne. Robiť také prefire ako 8:10 alebo zareagovať na hráča čo je za bedňou no myslieť si že je pred :D :D dovoľ mi zasmiať sa. 10:22 druhe demo - nie je ho vidieť, spomalil som aj na 1/4 a nie je šanca.

GJ Mario.

Pac a pusa, cheater.

Pelargos
28-07-21, 17:03
Do očí bijúci wallhack. Stačí pozrieť 1-2 kolá z prvého dema a je to každému jasné.

Troy
28-07-21, 17:21
Prvé demo stačí.
Cheater

Grakon2702
28-07-21, 18:09
Vítejte na herním portálu csko.cz,

děkujeme Vám za podání žádosti o zrušení banu. Mrzí nás, že se z Vašeho herního účtu i přes striktní zákaz cheatovalo. Uvědomte si prosím, že cheating je závažné porušení pravidel a má velký vliv na chod herního serveru. Abychom zajistili hratelnost herních serverů na nejvyšší úrovni v boji vůči cheatingu, nemůžeme právoplatně udělený ban za cheaty zrušit na základě žádosti a to bez ohledu na další hlediska (kdo z počítače cheatoval, o jaký cheat šlo, apod.).

Vᚠban bude zrušen po jednom roce od udělení banu. Poté se opět připojíte. Pokud si pořídíte originální hru (https://store.steampowered.com/app/10/CounterStrike/), ihned se připojíte a můžete opět hrát. Pamatujte však prosím na to, že v případě opětovného cheatingu z originální hry již bude Vᚠpřístup na herní servery trvale zablokován.

Jestliže Vám však nevyhovuje koupě originální hry přes službu Steam, je tu ještě další možná alternativa a to je zakoupení VIP. Kontakujte prosím přes PM Kotla (https://csko.cz/forum/private.php?do=newpm&u=1), kde se dohodnete na podmínkách a budete moci nadále hrát přes NS.