PDA

Zobrazit normální verzi : nepravem ban



LEXX
25-05-12, 21:39
v nedeli sem dostal ban na tri dny kdyz sem se po trech dnech vratil vcera nemohl sem se prihlasit na svuj nick dostaval sem kick ze muj nick je rezervovan tak sem si za jmeno dal tecku pak po hodine hrani me zmizlo vip a dnes sem se rozhod dat si jiny jmeno k-700 a vyhodilo me to ze mam ban at zjistim na konzoli duvod a vban listu nejsem nevim nic sem neproved a hra me bavi a tenhle nick mam od zacatku co hraju a od kluku sem slysel ze tam nejakej LEXX hraje jestli je vip nevim a jestli mi ukrad jmeno a pak vip je dobrej a dekuju mu dekuju za odpoved vam dekuju nevim kam psat na foru se nedostanu LEXX

Ciper
25-05-12, 21:49
Dej výpis z konzole.

LEXX
25-05-12, 22:54
tak to je v cudu ja myslel ze mam vir a tak sem vymazal a nainstloval novyho counter strike a shodou okolnosti si to byl ciper kdo mi dal ban aspon ses mi snazil pomoc dik ja sem uz na to prisel spis kluci zadal sem lexx do ban listu a vyjeli my jmena a nasel sem ban od tebe na 4 320 min ale ten vyprsel |pR0fEsiONaLs|~*omeglexx* a by RefleXx ;] jestli to nebere server ze sem to ja asi si uz nezahraju no nic dik jestli pomuze moje ip adresa ja se v tom programovani moc neviznam dik ciper

LEXX
25-05-12, 23:04
nevim myslis tohle ??
LEXX se pripojil
Couldn't open file overviews/zm_winter_army.txt. Using default values for overiew mode.
Couldn't open file overviews/zm_winter_army.txt. Using default values for overiew mode.
Kicked by Console: "Tento nick je rezervovany !!!"
Kicked :"Tento nick je rezervovany !!!"
Connecting to csko.cz:27031...
Connection accepted by 212.80.69.60:27031
* Privilegia na

Kazki
26-05-12, 07:48
neee ban mas vtedy ak ta kickne a napise ti Kicked: Na tomto portali mas ban. Zkontroluj konzoli proc!!! a ked si das hladat do banlistu tak ti vyhlada vsetkych co maju v tom mene lexx.. nemusis to byt ty :)

dostal sem perma ban
27-05-12, 18:57
ahoj dostal jsem nepravem ban na csko.cz
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! ( id 21340 )
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu : ' Developer '
[AMXBANS] Zabanovany nick ( 0 ) : m
[AMXBANS] Tvuj nick : eee!
[AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 0 ) : VALVE_0 : 0 : 242404823
[AMXBANS] Tvoje SteamID : STEAM_ID_LAN
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 1 ) : 188.120.217.13
[AMXBANS] Tvoje IP adresa : 188.120.217.13
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin : BiA Fz
[AMXBANS] Server : Kotelna - HnsTraining | csko.cz
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi , pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================

Kotel
27-05-12, 21:09
Mas sdilenou ip s cheaterem. Muzes zkusit stahnout nove cs nebo se jinak pripojis jedine se steamem.