PDA

Zobrazit normální verzi : [ archivace 6.9. ] Jailbreak --> Zneužívání práv



extaz312
04-09-21, 23:00
Když si mám tedy podat stížnost stálé zneužívání slapování hráčů (jen za dnešek minimálně 7x co jsem viděl bez důvodné slap bud kamarády nebo aby nemusel cekat az se dohraje mod protoze CT kempi tak slapoval mluvení do simonování když muže kamarádům odpovídat v chatu a ne přes voice

Hunted STEAM_0:0:456383202 CZ
(Terrorist) ExT4Zz : hunted

Eso Rimmer : a co kdyz ne?

(Terrorist) Hunted : ?

(Terrorist) ExT4Zz : proc stale zneuzivas prava

(Terrorist) Pepina : horda co je v ty bedne tam

(Terrorist) Hunted : nevim, podej si stiznost

extaz312
04-09-21, 23:05
*DEAD* ExT4Zz : stale slapuje hrace

*DEAD* Hunted : Extaz a cekas, ze mi to vezmou?

Hunted
04-09-21, 23:23
:/

Slapoval jsem Daxera v 11 večer, když dělal jeho klasický hodinový kolo.
Mluvil jsem s Daxerem v 11 večer, když jsme měli pp a když jsem testoval hráče na mik.
Tebe jsem slapoval na community, protože si kempil v rohu a nesnažil ses kohokoliv zabít.
Práva jsem nezneužil pro své zvýhodnění ani vůči komukoliv komu by to mohlo vadit.

Latins
05-09-21, 00:29
Zdravím,
pokud nedoložíš důkaz o zneužití pravomocí, tak nejde tahle stížnost řešit.

Bager258
05-09-21, 10:22
Když si mám tedy podat stížnost stálé zneužívání slapování hráčů (jen za dnešek minimálně 7x co jsem viděl bez důvodné slap bud kamarády nebo aby nemusel cekat az se dohraje mod protoze CT kempi tak slapoval mluvení do simonování když muže kamarádům odpovídat v chatu a ne přes voice

Hunted STEAM_0:0:456383202 CZ
(Terrorist) ExT4Zz : hunted

Eso Rimmer : a co kdyz ne?

(Terrorist) Hunted : ?

(Terrorist) ExT4Zz : proc stale zneuzivas prava

(Terrorist) Pepina : horda co je v ty bedne tam

(Terrorist) Hunted : nevim, podej si stiznost

A to si na servery ešte nebol so mnou, to by bola ešte len poriadna sťažnosť.

K Huntedovi:
Zažil som si pár situácii kedy slapoval a nikdy som nemal pocit žeby to zneužíval, to že slahne daxera je úplne normálne a ty si si za camp očividne tiež zaslúžil. A ako napísal Latins, nemáš dôkaz, nabudúce si napr. toč demo.

Grakon2702
05-09-21, 10:35
Bez důkazu se nedá nic dělat.

Britny
05-09-21, 11:52
Sice je to to už zamčené, ale jen pro extaz312 dodám - najdi si Daxera v banlistu a spočítej si jeho bany. Několikrát měl i permu na JB, dokonce se mu dala taková, že na JB by už nikdy nemohl dojít, ale pořád zakládal UB a žádosti a apeloval na Kotla, aby to změnil, tak to změnil, jenže stejně tu permu i tak potom zase dostal. Takže si příště rozmysli, na koho vůbec podáváš stížnost a koho při tom zmiňuješ, že Hunted vůbec někoho slapoval. Upřímně ti poradím, nechoď v jeho stopách.