PDA

Zobrazit normální verzi : [ archivace 24.9. ] yevgeni__123 --> Koprakek



yevgeni__123
17-09-21, 17:31
Vypis z konzole:


Detaily banu
Hráč yevgeni__
Typ banu SteamID
SteamID STEAM_0:1:92936771
Udělen 15-09-2021 - 21:33
DĂ©lka BANu TrvalĂ˝
Vypršà nepoužito.
DĹŻvod Pohled z treti osoby
BAN dal Admin Koprakek (Koprakek)
BAN dal Server csko.cz | Jailbreak 6





Poznamka:






1. zajima me proof a tim nemyslim screen ze steamu, protoze na steam si muzu davat co chci,takze ban je celkem irelevant xd mi unika podstata, jak souvisi steam s kotlem? xd
2. jestli se tady banuje na zaklade screenu, tak by vas banovaci system chtel kinda rework xd

Koprakek
19-09-21, 08:28
Čau. ,co asi muže mít společného screen z Kotlova serveru na tvém steam profilu? No… já nevím… třeba ten server a to, že tam máš něco nepovoleného?
Sám ses tedy usvědčil… to je jak když dáš na facebookovou skupinu Kde stojí švestky a vyfotiš to za jízdy jako řidič… a taky tě ta sama hlídka stopne a máš pruser… což se mimochodem stalo, ale to trosku odbiham.
Až budu na pc tak tady ten tvůj čistý screen pošlu aby se všichni kochali tvým nastavením ve hře.
Neptej se na důvod banu, ptej se proč máš vůbec takovou cypovinu ve hře… a ještě se tím chlub, šmankote

Tady máš ještě trochu jiný článek k přečtení …když se tak nudiš
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/smoulove-hanobeni-policie-rakousko-tyrolsko-innsbruck-facebook.A180320_152238_zahranicni_hm1

Na tvé dotazy mile rad zodpovim i příště, neboj se tedy říct, co máš ještě na srdicku
Přeji prozatím hezky den a brzy naviděnou

yevgeni__123
19-09-21, 11:59
Několik hodin se klepu v rohu místnosti a modlím se aby se to nějak vyřešilo, třeba aby si napsal tohle
Máš UB, můžeš jít hrát,
Omlouváme se za potíže :) a ono furt nic achjo....... :sad:
O ub mi ani tak moc nejde, ten si můžu koupit kdykoliv nebo si zahrát na jiných steam accs.

Na steam si můžu dávat co chci, to ti řekne každý, kdo má víc jak 50iq:/ (Ale tak očividně seš kinda confused, když banuješ na základě screenu xd)
Takže podle tvojí logiky, když má někdo VAC a nějaká nejmenovaná osoba ti pošle screen, že má vac, tak mu nahulíš ban a jediný tvůj proof bude ten screen, co ti poslal? ( To asi ne vid, ale je to na stejny princip jako tohle, proto ti znova říkám, že steam nemá nic společného s portálem, kde aktuálně hraješ. Takže je blbost mi za něco takového dát ban.)

Spíš se každý kochá nad reasonem a proofem :Dd

Tobě taky hezký zbytek dne, kamaráde můj nejlepší! :smile:

Britny
19-09-21, 15:44
Já počkám na ten screen od Kopra co si tam měl, ale tohle zjevně budeš taky ty:


yevgeni__ nebo britny taky moc nema smysl pro humor jsem ji napsal na profil, ze jsem ji odebral post moderatora a tak ne

Co mi asi 3x a ještě 1x myslím s kamarádem spamoval mou zeď na steamu, touto s prominutím sračkou. Já mám náhodou smysl pro humor, ale když to vůbec ten humor má, tohle vůbec a možná si z té židle padal jen ty, když sis k tomu musel pořídit více steamů, abys mi to tam furt psal, jak nějaký jelito. S banem to sice nemá nic společné, ale už tak máš u mě mínus, za ten smysl pro humor, takže jsem zvědavá na to co Kopr postne :gg:

Ještě něco, pokud tam máš něco od Kotla, tak ten ti stěží dá nějaký UB, proto se mu píšou UB, ne jen tak někomu dává pořád UB, on sám žádost prozkoumává, než dá UB a vždy se s ním musí daný hráč domluvit + pokud dojdeš na servery s jiným acc, protože já vím, že jich máš víc, vzhledem k tomu, že je mám v ignoru, abys mi nelezl na zeď, tak tím si tak kompletně zrušíš možnost UB a všechny budou vždy zabanovány.
Jako na steam si můžeš dávat co chceš, to je fakt, ale nesmí to mít něco společné s 2 stranou, která ti to vyloženě neschválila a pokud tam máš něco nepovoleného, což já osobně nevím cos tam dal, ale jestli si za toto dostal permu a mě pořád si obtěžoval na steamu spamem, tak to asi nebude nic co by stálo za kompletní UB, ale uvidíme.

Hunted
19-09-21, 16:00
Ban je ok.

Koprakek
19-09-21, 21:11
Tvé argumenty nemají hlavu ani patu, jak jsem řekl, hraješ na našem serveru, použil jsi to, co jsi neměl a ke všemu sis to screenul, no prostě pako.

https://1iq.cz/img/2WJf8/hc9cE.png

Britny
20-09-21, 15:12
Tvé argumenty nemají hlavu ani patu, jak jsem řekl, hraješ na našem serveru, použil jsi to, co jsi neměl a ke všemu sis to screenul, no prostě pako.

https://1iq.cz/img/2WJf8/hc9cE.png

Jen s chci zeptat, co přesně je na tom screenu zlého? Plno lidí si dává na steam screen z Kotelny a jak tam šaškují apod. Tady mi to přijde, že byli na serveru 3 kamarádi a zjevně si jen hráli a dělali blbosti. Teda pokud jsem něco nepřehlédla, tak se omlouvám a jen mi to prosím upřesni.

InLoveSvK
20-09-21, 15:15
Ide tam o flatcheat, pohľad 3.os

Koprakek
20-09-21, 15:28
Jen s chci zeptat, co přesně je na tom screenu zlého? Plno lidí si dává na steam screen z Kotelny a jak tam šaškují apod. Tady mi to přijde, že byli na serveru 3 kamarádi a zjevně si jen hráli a dělali blbosti. Teda pokud jsem něco nepřehlédla, tak se omlouvám a jen mi to prosím upřesni.

3 osoba tam není.

Britny
20-09-21, 15:29
Ide tam o flatcheat, pohľad 3.os

Aha, tak to mi asi uniklo. V tom případě je BAN oprávněný, jak psal Kopr, když ho použil u nás a ještě se tím odfotil. Fotka bez cheatu by byla asi naprosto v pořádku, ale takhle ses odhalil sám, že si to tam používal. A je asi jedno, zda si to zkoušel jen ve 3 lidech, nebo při plné serveru. Možná se nedivím, že na každém steamu máš VAC.

Grakon2702
22-09-21, 08:43
Žádost se zamítá, ban je oprávněný. Budeš se moct připojit až po roce od udělení banu. Veškeré další účty s pokusy o napojení budou zabanovány a nemožnost se oficiálně připojit bude prodloužena s každým dalším banem (tj. rok od udělení posledního banu).