PDA

Zobrazit normální verzi : [ archivace 28.9. ] Drapalas_S --> Stupo



Drapalas_S
25-09-21, 23:03
Vypis z konzole:


https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=293538





Poznamka:






Dobry vecer, omlouvam se, ze musim otravovat, ale mam takovy pocit, ze jsem dostal tento ban nepravem. Abych upresnil situaci: Stupo se pripojil a ja rekl vetu "Hele pripojil se nejaky retard jmenem Stupo" myslel jsem, ze to vezme jako srandu (mnoha hracu to tak bere", a dostal jsem KICK. Tak jsem si rekl OK, nevzal to jako srandu, tak to priste neudelam. A z niceho nic jsem dostal tento ban. Ja osobne si myslim, ze KICK by stacil, kdyz uz jsem pak nic nerekl a ani nenapsal. Opravdu jsem to myslel jako srandu, ne jako urazku, ani proti Stupovi nic nemam, takze nevim proc on si to vzal tak strasne k srdci.

Preji hezky zbytek vecera, pan Drapalas.

stupo
25-09-21, 23:13
Napísal si to presne tak, ako to bolo. Tón hlasu ale neoklameš. Toto je môj predposledný deň s právami na tomto portále, kde už od tohto pondelka neriešim žiadne prestupky, len nadávky na hráčov. Za tú nadávku, ktorá určite podľa mňa zo srandy nebola, Ti UB nedám. Po mojom odobraní práv od zajtra si s touto žiadosťou robte, čo chcete.

Drapalas_S
25-09-21, 23:22
Myslím si, že si z toho odebrání práv tak špatný a nasraný, že ti ty bany dělají dobře na tvoje EGO, tón hlasu jsem měl normální a zasmál jsem se u toho, aby si viděl, že to byla jen sranda. Nevím jestli ti ty práva odebírá naborář z nějakého důvodu nebo si si je nechal odebrat sám, ale tento ban je přehnaný úž jen z toho, že je na 3 dny. Já tě tu prosit o UB nebudu a myslím si, že možná někdo z vyšší pozice, který bude moudřejší a uzná to tak, jak jsem to napsal já po pravdě, tak mi dá UB. Ty si zatím utíkej ještě honit EGO na TTT s banami, dokud můžeš.

Hezký zbytek večera všem, pan Drapalas.

Drapalas_S
25-09-21, 23:30
E: ještě jedna věc, nevím proč si mi ban navýšil z 1 dne na 3 dny.

Grakon2702
25-09-21, 23:48
Urážky admin teamu nebudou tolerovány. Jakákoli provokace může být tvrdě trestána.

Ban je s ohledem na pravidla ok. Tohle si prostě k cizímu člověku dovolit nemůžeš a je jedno, jestli to je na internetu a jakým tónem, popř. v jakém smyslu to řekneš.

Drapalas_S
25-09-21, 23:50
Hele to máš také pravdu, ale já mám takový pocit, že jsem mu to řekl už minimálně 1x a nic neříkal, takže jsem to nebral jako provokaci / urážku.

Nakladana Okurka
26-09-21, 00:34
To nebral nikdo, stupo je proste král a hrdina serveru, zvykni si na to. Zadost se zamita, lock

Drapalas_S
26-09-21, 00:45
Hold někdo nemá mozek na to, aby rozeznal vtip od urážky… Nemám si na co zvykat, když už tento hrdina admin nebude.

Přeji hezky zbytek dne, pan Drapalas.

Koprakek
26-09-21, 07:54
Proti UB, tvá ironie a arogance jde cítit na mile daleko

Drapalas_S
26-09-21, 10:31
Ahoj Kopre, děkuji ti za úpřímnost, ale nepřišel jsem sem sbírat lichotky. Hold vidím, že to asi Stupa hodně urazilo na tolik, že včera už hodil offline a neodpověděl jsem do této chvíle. Vidím, že si také proti, OK, nemám s tím problém. Nehraju už tolik csko, že by mi to mělo vadit. Jen mě trošku zarazilo, že to z 1 dne dal na 3 dny, ale jak psal GRAKON, tak "Urážky admin teamu nebudou tolerovány. Jakákoli provokace může být tvrdě trestána." chápu. Tím pádem na to měl asi důvod. Tak tedy sem dej LCK.

Přeji všem hezký zbytek dne!

Indian0
26-09-21, 12:56
Stupo se pripojil a ja rekl vetu "Hele pripojil se nejaky retard jmenem Stupo"

No a v realite keby ho stretneš, tak mu vykáš :D

stupo
26-09-21, 14:23
Ospravedlňujem sa Ti, že som si dovolil ísť spať a neriešil som urgentne tento post. Píšeš, že o UB neprosíš, ale vytváraš si tému v žiadosti o UB. Nevadí, skúsil si, nevyšlo. To tak v živote býva. Ani nevieš, koľkokrát som ja padol na hubu, aby som sa mal teraz takto, ako sa mám, a preto nebudem akceptovať nadávky od ľudí, ktorí ešte nemôžu sedieť vpredu v aute. A ešte posledná vec, svoj charakter ukážeš po napojení na server, keď Ti BAN skončí. Ak sa neurazíš, ďalej Ti už písať nebudem a ak som bol príliš úprimný, sorry, iný už vo svojom veku nebudem.

Britny
27-09-21, 19:24
Více lidí se shodlo, že UB nedostaneš. Sám žádáš o lock, tak ti vyhovím. Jako upřímně, kdyby mi tohle taky někdo řekl, hned po napojení na server, myslím, že bych to nebrala ani jako vtip, ani jako lichotku. Počkej si tedy do 28-09-2021 - 22:52

Dane ty taky nebuď jak nějaký hrdina a král na webu :gg:

LOCK