PDA

Zobrazit normální verzi : [ archivace 30.9. ] GoMeZ --> Troy



HuMMuS
27-09-21, 20:52
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] autoid: '317649'"
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'"
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < GoMeZ >"
[AMXBANS] Tvuj nick: GoMeZ"
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:2070738619"
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:2070738619"
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 80.250.28.116"
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 80.250.28.116"
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu"
[AMXBANS] Ban dal admin: < Troy >"
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only (de_dust2)"
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz"
[AMXBANS] ================================================




Poznamka:






Hojas po dlouhe dobe sem si chtel zahrat s vami a mam tady pekne pozdrav v konzoli muzete to nejak vyresit dikes

hofy
28-09-21, 00:40
Ban je ani ne měsíc starý a oprávněný.
Důkaz: http://fd.csko.cz/upload/05-09-2021-16-03-39-xtr30066.jpg
Další info:
...

HuMMuS
29-09-21, 17:58
Vsechy aspekty chapu jde o to ze sem za 20let co hraji CSko sem nikdy nepouzil cheaty mam na to averzi, sam sem byl dycky ten kdo na podezdrele hrace upozornoval, na kotelne sem spis uz pametnik, bud pod GoMeZ nebo HuMMuS vzivote by me nenapadlo ze by me nekdo osocil (osocil jo kdyz byla era kdy sem byl CTF v prvni 10ce) a co hur dal mi ban. Hrisnika sem si nasel a ztrestal ale ted je mi to prd platny dle vaseho stanoviska,
zadam s prosbou o vyjimku.

Britny
30-09-21, 13:11
Vsechy aspekty chapu jde o to ze sem za 20let co hraji CSko sem nikdy nepouzil cheaty mam na to averzi, sam sem byl dycky ten kdo na podezdrele hrace upozornoval, na kotelne sem spis uz pametnik, bud pod GoMeZ nebo HuMMuS vzivote by me nenapadlo ze by me nekdo osocil (osocil jo kdyz byla era kdy sem byl CTF v prvni 10ce) a co hur dal mi ban. Hrisnika sem si nasel a ztrestal ale ted je mi to prd platny dle vaseho stanoviska,
zadam s prosbou o vyjimku.

Ty si zase udělal tu výjimku, že si po 20ti letech ty cheaty zapnul, což je očividné na screenu a zde za to žádná výjimka ještě udělena nebyla. Na vybranou si dostal. Jako Kotel to už moc nechce podporovat, ale zkus mu napsat přes PM (http://csko.cz/forum/private.php?do=newpm&u=1) a nějak se dohodnout na UB, za cenu VIP. Pokud aji tohle odmítneš, nebo on, tak se hold nedá nic dělat a budeš si muset počkat, nebo si pořídit steam verzi.

HuMMuS
30-09-21, 18:59
Radsi prehlednu nevkusnej rypanec ze sem udelal vyjimiku ze sem 20letech zaplul cheaty. Nedava to ani logiku proc bych to delal vyspelej na to dost. Ano screen ukazuje ze me osoba blizka pouzila na mem pc cheaty, jak jsem zminil prisel sem na to kdo za tim byl.
To ovsem nic nemeni na tom ze mam nepravem BAN citim se poskozene. Takze pokud me minite hazet do jednoho pytle s nactiletyma co svou neschopnost kompenzuji zapnutim tak prosim do ted se za kotelnou dycky stal...

na PM to zkusim, zkusim se obhajit dal kdyz tady narazim pouze na zed a nejapny poznamky.

Howgh domluvil sem

S pozdravem GoMeZ

Grakon2702
30-09-21, 23:07
Neměj nám to za zlé, třeba máš pravdu, ale na internetu nikdy nemůžeš vědět s kým se bavíš a zda mluví pravdu. Žádostí o UB, kde týpci přísahali, že to hrajou deset a více let, že hráli v lize, že by nikdy nezapli cheaty, že by to bylo pod jejich úroveň... těch tu bylo stovky. A dvakrát tolik tu bylo lidí, kteří přísahali, že to na jejich počítači byl někdo jinej. Pravdu se nikdy nedozvíme, a proto je náš přístup k důkazu a ke všem osobám stejný.

HuMMuS
01-10-21, 16:24
joo tak z tohohle pohledu me to nenapadlo tim Vas chapu, za zle Vam to nemam jen me to mrzi protoze ten ban sem dostal nepravem, to se neda asi nic delat. Tak dekuji za aspon za ten cas co ste mi tu dali a tisice odehranych hodin. Timto se loucim a UB povazuji za uzavreny.

Mejte se a usmivejte se.

GoMeZ

HuMMuS
01-10-21, 16:26
mel sem se na to podivat z vasi strany hned, vzdyt ja sam se pohybuji kolem spravcovstvi site a internetu/kriminality.
Mate recht hold mam smolika a muzu se stavet v pravu na hlavu jak chci :)