PDA

Zobrazit normální verzi : [ archivace 3.10. ] Jailbreak --> Nadržování, FK



P3T1s
29-09-21, 20:18
Zdravím, podávám stížnost na Fretka


Fretka STEAM_0:1:549935264 SK


Byl party mod, vzal jsem si AWP, absolutně o tom nemohl vědět, šel jsem před něj a po tom co simon zapl box tak mě Fretka zabije, plus ještě nadržoval, pokavad najdu ještě druhé demo, tak zašlu


https://youtu.be/io9zhFPd7yY

P3T1s
29-09-21, 21:11
???????

InLoveSvK
29-09-21, 21:13
čau, na "deme" čo je vlastne na yt je akurát vidieť že je zrejme párty a robia si čo chcú, bol na streche takže mohol počuť ako berieš gunu, či ideš po rebríku za ním, ako náhle zapnul box tak ťa zabil, dôvod zabitia povedal že si naňho útočil, gunu som nevidel že by si vytiahnul, môže byť umyselný FK ak ti nedal vd ďalšie kolo

P3T1s
29-09-21, 21:34
VD nedal, přešel na TTT

P3T1s
30-09-21, 20:44
???

Mlýn
30-09-21, 21:14
Ahoj, trochu iný pohľad.
-Pri tzv. "Párty móde" platia rovnaké pravidlá ako za iných okolností, pokiaľ nie je určené inak.
Keďže bolo CT na streche, ty si hádzal v zbrojke granáty a následne si vyšiel cez dvere, ktoré vedú zo zbrojky mohlo mať CT dostatočný dôvod na to, aby ťa zabil, aj keď dôvod dal úplne z cesty.
Taktiež sa z dema nedá určiť, či takto podstupoval iba pri tebe - Nadržoval proti tebe, alebo tak konal aj pri iných, kt. mali zbrane.
Preto ťa aj do budúcna požiadam, aby si do sťažností pridával plnohodnotné, vyčasované demá. Nie len tieto tvoje "strihy z jutubu"

- Za toto mu ban nikto nedá.

Hunted
30-09-21, 21:38
Však si doslova vyšel z věže do který se dostaneš jen zbrojkou :D
Už jsem ti jednou psal ať se sám naučíš pravidla, než nahlašuješ další hráče, ne? Jestli na tom "dalším" demu nebudeš mít něco prokazatelnějšího, tak tohle vážně nejde zabanovat