PDA

Zobrazit normální verzi : ban neban



Sv-Hubert
01-10-21, 21:57
Zdravím, mám problém, že když se chci přihlásit na jakýkoli server cska.cz tak se mi ukáže že mám ban.
V konzoli mám "You are from a location from which you are not allowed to join! (not from EU?)"
Hraju ale pořád na stejné domáci wifi a v Česku :D
Tady přímo tady na webu se mi ukázalo že na mé ip není žádný ban. Nevíte co s tím?

Samco
01-10-21, 23:01
Ahoj, hráš na Steame, či na non-steame? Ak na non steame, tak máš stiahnutú verziu z nášho webu?

https://csko.cz/ke-stazeni

Sv-Hubert
01-10-21, 23:17
Mám non steam a nemám vaši verzi. Jen doteď jsem u vás hrál bez jakýchkoli problémů a až de facto odedneška se mi ukazuje toto. Musím to tedy reinstalovat na vaši verzi? Moc se mi do toho nechce (mám vlastní neuložený spray atd.).

Samco
01-10-21, 23:23
Vyhadzuje ti to po pripojení na nejaký konkrétny server, či na viaceré? Ak na všetky, tak skús našu verziu (206 MB), prípadne ak máš Steam, tak tam. Na ňom ťa do hry určite pustí. Možno sa jedná len o krátkodobý problém a pomohol by ešte ranný reštart serverov.

Sv-Hubert
02-10-21, 00:08
Vyhazuje mi to na všech serverech cska.cz (zkoušel jsem jiné a ty jsou v pohodě). Nuže díky, zkusím počkat a kdyžtak přeinstaluju na vaši verzi. :)