PDA

Zobrazit normální verzi : Rezervace nicku



Lucifer
19-11-21, 23:16
Ahoj Kotle, mám dotaz.

Je možné aby si smazal rezervaci nicku hráče "Lucifer"? Chtěl bych si ten nick přivlastnit. Hráč server již delší dobu nevídá jelikož ho na serverech nevidím a to hraji dost často. Budu rád za rychlou odpověď.

Britny
20-11-21, 14:26
Ahoj Kotle, mám dotaz.

Je možné aby si smazal rezervaci nicku hráče "Lucifer"? Chtěl bych si ten nick přivlastnit. Hráč server již delší dobu nevídá jelikož ho na serverech nevidím a to hraji dost často. Budu rád za rychlou odpověď.

Tak to máš asi trošku smůlu. Kotel tyhle posty vůbec nečte. Pokud máš zájem o změnu nicku, musíš mu napsat PM, nebo jít na Discord a tam to s ním probrat a hlavně, když píšeš svůj nick, tak k němu doplň i své ID a pak i ID hráče Lucifer, aby Kotel alespoň věděl o koho se jedná. Takhle lehce to nefunguje.

Ale i když hráč třeba delší dobu nehrál (nevím jak dlouho) a má nick rezervovaný, tak se mi to zdá trochu nefér, že si ho chceš "přivlastnit" . Žádný nick, by se nikdo neměl přivlastňovat na servrech a měl by si zvolit každý svůj. Já také nebyla ve hře více jak 2 roky, ale Kotel by mi nikdy rezervaci nesmazal, jen aby si někdo myslel, že tam hraje třeba adminka. Každý si svou rezervaci musel zaplatit.

Lucifer
25-11-21, 22:54
Ahoj Britny.

Máš pravdu, to mi vůbec nedošlo, každopádně děkuji za odpověď :)