PDA

Zobrazit normální verzi : pakopiko --> :D:D:D:D



FCST
13-12-21, 21:49
Vypis z konzole:



[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 294429)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: '435001'
[AMXBANS] Duvod banu: 'Obchazeni banu'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < pakopiko >
[AMXBANS] Tvuj nick: pakopiko
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:566443260
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:566443260
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 178.41.234.41
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 178.41.234.41
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < :D:D:D:D >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only 4 (de_dust2)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================================
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj





Poznamka:






ahojte, dnes sme hrali s bratom (pakopiko) na dust2 only4 a brat dostal ban za WH (ktore nema) na dust2 only o 18:47 (kde ani nehral) lebo sme hrali spolu na dust2 only4 este o 18:55 a ked sme sa isli pripojit potom na dust2 only tak nam to napisalo ban. za to ze ked som bol u ct a on u T a radil som mu kde kto je aby si zabil niekoho tak je ban za WH? urcite nie, poprosim o zrusenie banu, dakujem vopred za skoru odpoved a potom si stiahol gamesites csko a dal si tam servere z kotelni a hral dalej a opät dostal ban ale tento krat za obchadzanie.. co som cital tak niektorí ludia pisali ze asteb je poslednú dobu čurak (to som len citoval)

LANGER
13-12-21, 21:58
Zdravím,

akékoľvek radenie je zakázané a považované za Wallhack. Keď som ho pozeral doobeda tak tam neboli nejaké známky periferného videnia. Potom sme sa radili s banujúcim adminom, že ho bude sledovať a nakoniec dostal ban. Z toho vyplýva, že zrejme to bolo dostačujúce na ban. Vyčkaj si na vyjadrenia ostatných adminov a dema.

FCST
13-12-21, 22:02
pokial viem WH neni radenie ale radenie je proste radenie.. wh urcite nema :D na demo si pockam. a ako je možne ze dostal ban na dust2 only o 18:47 ked sme v ten cas hrali na dust2 only4 do 18:55 a potom sme sa isli pripojit hned odtial na dust2 only lebo sme si vsimli ze tam je volne a zrazu ban, jasne ze nedate UB lebo sa kryjete a zastavate a aj kvoli tomuto isla kotolna pekne dole.

asteb
13-12-21, 22:03
jo, pineapple rikal.

tady mas demo za co si dostal ban za WH. http://csko.cz/dema?UPD=iBTq0Ek1 . podezrele casy jsou kdyz ses na longu.
tady mas ban kterej obchazis. https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=294423
tady mas ban kterej si za to tim padem dostal. https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=294429

pockej na ostatni az se na to podivaj

FCST
13-12-21, 22:06
to prve nejde ani otvorit.. zaujimave... skusal som to otvarat aj cez telefon a tiez nejde..

FCST
13-12-21, 22:16
WH rozhodne nema, ked ste ho sledovali musí Vam to byt jasne kazdemu jednemu.

SuperMario
13-12-21, 22:57
wh

FCST
14-12-21, 10:21
nemá wh, nechápeš? všetko som napisal tak ako to bolo..

killer-savage
14-12-21, 11:37
Radenie = WH pretože radíš pozičky enemy + sa priznal. EZ Lock :van18:

FCST
14-12-21, 11:40
za radenie je ban za WH??

Koprakek
14-12-21, 13:41
Radit polohu protihráčů z druhého týmu přes Teamspeak, Ventrilo, Skype apod. může být posouzeno jako wallhack

FCST
14-12-21, 15:40
Aha no, tak to sme nevedeli ani jeden, že sa nemôže radiť, ale určite keby chcete sa dá dať Ban na týždeň dva ako ponaučenie.

Koprakek
14-12-21, 15:56
Při připojení na server vždy potvrzuješ, že sis pravidla přečetl a souhlasíš s němi, to že si je nečteš a jen to potvrdíš je tvoje chyba, jak psal kolega, pravidla platí pro všechny. Tvoje možností jsou nasledovné, bud si počkáš rok, poté se ban zruší a nebo si koupíš orig. cs a můžeš hrát hned.

asteb
14-12-21, 16:07
jak pisou s tim radenim si. nicmene ten ban je porad za wh.

FCST
14-12-21, 17:49
Úplne v kľude sa to dá dať iba na týždeň dva ako ponaučenie, ale to, že nechcete a môžte iba svedčí o tom, aký ľudia to tu riadia.

Koprakek
14-12-21, 17:55
Úplne v kľude sa to dá dať iba na týždeň dva ako ponaučenie, ale to, že nechcete a môžte iba svedčí o tom, aký ľudia to tu riadia.

Každý permanetní ban je nastavený na jeden rok, bud rád že je to jen rok a ne navždy. Je to tvůj problém, tys tu cheatoval, akorat to svědčí o tvém mozkovém závitu. Tvé možnosti jsem vypsal, bud si čekej rok, nebo si kup origo.. případně na to ser a běž někam jinam. Na tvé kecy tu nikdo není zvědavý, vzpamatuj se, tys cheatoval, ne my tak si za to pykej.
LCK.