PDA

Zobrazit normální verzi : Steam - Smskey



slide
26-05-12, 16:48
Je to normalne ked som si kupil steam cez smskey.cz a dali mi prihlasovacie meno a heslo od uctu na ktorom je uz steam ? nedali mi aktivacny kod ale rovno uz prihlasovacie udaje registrovaneho uzivatela ? a ktomu mi napisali ze nemam menit heslo ani prihlasovacie udaje k tomuto uctu ...

Bezdak
26-05-12, 17:01
Jo na smskey to tak funguje. Ale to heslo si dej jiný.

hfsaa
26-05-12, 20:56
jn , bol som zhrozený , keď som toto uvidel ... ale čo už.

madacaka
26-05-12, 21:21
key ti daj jenom u Minecraftu a COD 4 ;D

slide
26-05-12, 22:26
Mam si dat teda heslo ine ? pisali mi tam ze si nemam menit heslo ... Lebo boli tu aj zmienky ze na smskey davaju kradnute ucty ...

Kotel
26-05-12, 23:30
Kdyz si heslo nezmenis a ukradnou ti ho, tak je to stejne jedno. A riziko tu je, ale kdyz si tam zmenis mail na svuj, tak by to melo byt ok.
Sms key jsem tu dal pro hrace, co nemaji moznost si jinak koupit steam (nemaji bankovni ucet, nemuzou si dojit na postu a nemuzou si dojit do obchodu s hrama).

Kazki
27-05-12, 09:39
kotel :D tak to je asi jen pro nejaky krypli :D idem si aj ja kupit :D

cibik
27-05-12, 11:38
kup si cez progamingshop a dojdi ti iba aktivacny kod :D

Kotel
27-05-12, 14:05
Normalni steam key koupit pres steamkey.cz Odkaz je na webu kotelny uz par let.

esteerkaa
26-03-13, 17:52
to ano ale koupila jsem si to přes bankovní učet a nic mi nepřišlo ! myslím si že jsou podvodníci.

nFko^
26-03-13, 18:22
Tak jsi je měla kontaktovat že ti nepřišel Key.

Mytrim
26-03-13, 18:45
to ano ale koupila jsem si to přes bankovní učet a nic mi nepřišlo ! myslím si že jsou podvodníci.




Přesně jak píše KaStAn, stačí jim napsat, já když jsem jednomu nejmenovanému hráči zde na kotelně kupoval steam, tak mi také nic nepřišlo, ale napsal jsem jim a vše se vyřešilo. :)

MarcelloR
26-03-13, 19:48
Nechápem prečo to väčšina kupujete z tých jebnutých stránok... Kupujte to normálne cez steam a máte tam 100% istotu... Aj keď nemáte bankové účty , ale vaši rodičia ich majú, to je toľko povedať mami nechcem celý týždeň žiadne keksiky , ale prosím ťa chcem si kúpiť hru za 8€ ??? ....

ZeMi7
27-03-13, 10:04
Ahoj, jenom se chci zeptat... Kdybych si koupil cs 1.6 pres ten steamkey.cz , tak mi prijde jmeno i heslo? Heslo si zmenim mail taky, ale da se zmenit i jmeno, nebo to je dany a zmenit nejde? Jen pro priklad : poslou mi ucet

Zebrak007 ; heslo: csko. Na nejaky mail

tak heslo jak sem cetl tak si zmenit muzu a mail taky.... Jen se chci zeptat, jestli se budu muset jmenovat Zebrak007 nebo se budu nejak moct prejmenovat treba na ZeMi7

PREDEM DEKUJU ZA ODPOVED A ZA INFO :)

Gipsy.
27-03-13, 10:28
Ked si kupis cez steam key tak myslím že ti pošlu cd key od hry,a založil by si si svoj vlastný účet.

ZombieBot
27-03-13, 11:05
SMSKey jsou podvodníci. Kdo si tam nezmění e-mail a heslo, tak mu ho po nějaké době ukradnou zpět. Doporučuji tedy spíše steamkey.cz, u kterého je 100% jistota, protože posílají CD-Keye, takže se k tvému účtu nedostanou. V brzké době plánuji také prodávat steam hry přes SMS, takže bude možnost toho využít i u mně.

ZeMi7
27-03-13, 11:50
Diky Gipsy :) jen me zajimalo, jestli smskey.cz a steamkey.cz jsou na stejnem principu. Ted uz vim ze steamkey jsou spolehlivejsi :)

Volume
27-03-13, 14:00
Takže jestli jsem to pochopil správně ... Když si hru koupím na SMSkey.cz tak dostanu účet na steamu se zakoupeným CS 1.6, a když na STEAMkey.cz tak pouze klíč ? (:

hofy
27-03-13, 14:15
Určitě si to kup na STEAMkey.cz, je to bezpečnější a jistější. To, že dostaneš "pouze" klíč je lepší, protože si klíč aktivuješ do svého Steam účtu (je to pochopitelně STEAM klíč, nikoliv jen krabicová verze pro originální NS ;) ). Ten si zdarma můžeš založit zde (steampowered.com), kód aktivovat a hru budeš mít na svém vlastním účtu zakoupenou. Jinak na STEAMkey můžeš nyní také platit SMSkou, takže žádný problém. Taky jsem si tam ten klíč kupoval. Teď už ale hry nakupuji jen ze Steam obchůdku, když je CS 1.6 v akci, vyjde na pouhých cca 80 Kč. Takže pokud máš k dispozici PayPal nebo platební kartu, můžeš jej zakoupit přímo tam. Pokud 1.6 není v akci, stojí tuším $9.90, což je 200 Kč.

To, že na SMSkey.cz píší, ať neměníte heslo a email dost smrdí, takže od nich bych si nikdy nic nekoupil.

Dalším spolehlivým prodejcem Steam (Origin, Uplay, ..) her je key4you.cz, kde mají také dobré ceny, když mají něco v akci. 1.6. ale v nabídce nemají.

Bezdak
27-03-13, 14:26
Na Steam store se dá nakupovat i bez účtu/paypalu. Stačí si koupit paysafecard, která se dá sehnat skoro na každé benzínce a přes tu si to koupit.

nFko^
27-03-13, 14:34
Já věřím jen Steamkey.cz nikde jindne bych si Steam nekoupil.

Mr.Brown
27-03-13, 17:59
Jak píše Bezdák. Zajděte na nějákou benzinu tam ve většině případů mají Paysafecard. To je asi nejlehčí řešení. Pak se akorát opíše ten kód.

hofy
27-03-13, 23:16
To mne ani nenapadlo, máte pravdu. Pro případné zájemce jen dodám, že v prodeji jsou například v síti čerpacích stanic Shell a Agip.

kashpi
28-03-13, 22:40
Já věřím jen Steamkey.cz nikde jindne bych si Steam nekoupil.

ja verim jen zdroji, takze
store.steampowered.com
:teehee:

Volume
28-03-13, 23:04
Nevíte jsetli PSFcard prodává i Žabka s síti Tesco ?

Bezdak
28-03-13, 23:17
Žabka by psc prodávat myslim měla, tesco netušim.

Volume
28-03-13, 23:19
Žabka patří k Tescu :D

hofy
29-03-13, 00:54
V síti obchodů Žabka k dostání jsou, v Tesco ale nikoli. Patří to sice k sobě, ale je to tak. :D