PDA

Zobrazit normální verzi : [ archivace 9.1. ] unnamenovany (jiny hrac) --> :D:D:D:D



cze
06-01-22, 20:22
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 293120)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack Aimbot'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < unnamenovany >
[AMXBANS] Tvuj nick: Milovnik Filmov
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:569913422
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:569913422
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(0): 91.219.134.254
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 78.98.199.154
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < :D:D:D:D >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only (de_dust2)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.





Poznamka:






Dobry, chcel by som si len poziadat o UNBAN.. Viem ze som cheatoval ale kupoval som si po prvy krat steam cs1.6 originalne a strasne som chcel flatcheat. A teraz ako hravam JB na inych serveroch tak som sa poucil.. Nebral som zodpovednost na seba a bolo mi jedno ze som dostal BAN.. Nechcem ani hrat na de dust ale chcel by som si zahrat na JB a uzit si hru. Prisaham ze nebudem hackovat a budem normalne hrat. Nechcem kazit hru inym a tuto ziadost myslim vazne. Kotelna je slavny portal a naozaj by som si chcel zahrat ten JB mozno aj poziadat si o prava v buducnosti.. Fakt som si neuvedomoval co robim a fakt mi bolo jedno ale teraz som dospel a uz si davam pozor co robim, lebo to moze skoncit zle..

asteb
06-01-22, 22:20
budes to muset obejit

cze
06-01-22, 22:22
ako?

asteb
06-01-22, 22:23
dvakrat obejdi panelak v trenkach alespon

cze
06-01-22, 22:26
bruh akoze ja tuto ziadost myslim vazne ;)

asteb
06-01-22, 22:33
jestli to myslis vazne tak 3x, a jsem pro predcasnej ub az prijde cas ze ses priznal

hofy
06-01-22, 22:55
Unban za cheaty nedáváme, cheating je závažné porušení pravidel. Ban ti vyprší po roce od udělení banu, tj. 17-08-2022.