PDA

Zobrazit normální verzi : JebemTvojuMat



JebemTvojuMat
15-01-22, 19:57
Vypis z konzole:


K výpisu se už nemám jak dostat. :(





Poznamka:






Zdravicko, dneska jsem dostal ban na serveru csko.cz:27049
neboli dust2 only na 10 minut bohuzel uz v konzoli nenajdu ale dostal jsem to za svuj nick ktery jsem si zmenil a stale se na server nemuzu pripojit. Co mam delat? A chtel bych se omluvit za muj nick ktery jsem zmenil. :(

hofy
15-01-22, 20:04
Výpis z konzole je nezbytný k řešení žádosti. Zobrazí se po každém pokusu o připojení se na server.

piratjo
15-01-22, 22:23
Zdravim Vas,
dust2 only 15-01-2022 18:04:32 VALVE_0:0:1503118074 94.74.213.99 JebemTvojuMat proc me kickujete?

Hrac bol upozorneny na nevhodny nick. Dostal viackrat kick, nepochopil to, dal som mu ban na 10 minut Dovod: zmen si nick D.. Ban som z banlistu nasledne zmazal.
Podla CHL sa na server hned na to pripojil

dust2 only 3 15-01-2022 18:07:25 VALVE_0:0:1503118074 94.74.213.99 MamVasRadKluci ok

PS: Ak Ta opat s takym nickom stretnem na d2 dostanes odo mna bez upozornenia zbytocne dlhsi ban.
DM FFA 15-01-2022 18:44:39 VALVE_0:0:1503118074 94.74.213.99 JebemTvojuMat botkick

Grakon2702
16-01-22, 14:56
Za mne v cajku nick, taky bych s ním hrál.

piratjo
16-01-22, 15:15
Za mne v cajku nick, taky bych s ním hrál.

STretnem Ta s nim na d2 dostanes BAN za politicku provokaci

plejerplejer
17-01-22, 20:36
Nick v pořádku není, i když se ti líbí...

Revan
17-01-22, 21:13
Za mne v cajku nick, taky bych s ním hrál.

??? Prečítal som toto správne alebo vidím zle? A vraj prečo sme všetkým na smiech.

Btw. asi sa môže lock.

killer-savage
17-01-22, 21:16
Len upozorňujem alebo pripomínam že existuje taký zázračný príkaz amx_nick. Ban by nemusel ani padnúť.

Koprakek
17-01-22, 22:12
Nick není ok.
Ban je ok.

Grakon2702
19-01-22, 04:25
Tak já teda více rozvinu, co jsem tím myslel. Ten nick je možná nevhodný, ale to je tak maximálně všechno. Není ani vulgární (slovo jebat nepovažuji za vulgární) a ani přímo nikoho neuráží. Konec není ani dokončený, takže je to celkově nesmysl, ikdyž každý si domyslí, co tím autor chtěl říct. Ten nick není ani obtěžující. Když hrajete na serveru, tak ho vidíte, buď když se podíváte do tabulky skóre, anebo když něco napíše co chatu, anebo když někoho zabije (nebo naopak). Když člověk ten nick vidí poprvé, tak nad tím buď nepozastaví, možná si o autorovi pomyslí něco nepěkného, nebo se nad tím pousměje. Nepředpokládám, že by se našel někdo, kdo by význam nicku převzal na sebe a urazil se. To ten člověk by pak byl divný. Kdybych na takový nick narazil na serveru, tak by mě ani nenapadlo, že bych to měl nějak řešit. Na to, že nám tu ten portál umírá, řešíte celkem banální věc. Na to, jak dlouho existuje internet a v něm možnost hrát online hry už hodně dlouho (ať už lolko, csgo, pubg, dotu, cod a mnoho dalších), tak být triggered z takového nicku je přinejmenším divné.

Revan
20-01-22, 14:55
Tak já teda více rozvinu, co jsem tím myslel. Ten nick je možná nevhodný, ale to je tak maximálně všechno. Není ani vulgární (slovo jebat nepovažuji za vulgární) a ani přímo nikoho neuráží. Konec není ani dokončený, takže je to celkově nesmysl, ikdyž každý si domyslí, co tím autor chtěl říct. Ten nick není ani obtěžující. Když hrajete na serveru, tak ho vidíte, buď když se podíváte do tabulky skóre, anebo když něco napíše co chatu, anebo když někoho zabije (nebo naopak). Když člověk ten nick vidí poprvé, tak nad tím buď nepozastaví, možná si o autorovi pomyslí něco nepěkného, nebo se nad tím pousměje. Nepředpokládám, že by se našel někdo, kdo by význam nicku převzal na sebe a urazil se. To ten člověk by pak byl divný. Kdybych na takový nick narazil na serveru, tak by mě ani nenapadlo, že bych to měl nějak řešit. Na to, že nám tu ten portál umírá, řešíte celkem banální věc. Na to, jak dlouho existuje internet a v něm možnost hrát online hry už hodně dlouho (ať už lolko, csgo, pubg, dotu, cod a mnoho dalších), tak být triggered z takového nicku je přinejmenším divné.

1. nick je celý keďže mať je slovensky matka. 2. áno dovolíme hráčom dávať si podobné nicky a zachvíľu tu budeš mať 10 hráčov s podobným nickom, keďže zistia, že to je okej. 3. slovo jebať je vulgárne. 4. ten nick je nevhodný preto zmena nicku či prinajhoršom ban je namieste. 5. áno na internete každý nadáva ale to neznamená, že to tu musíme extra tolerovať.

Inak poprosím ten lock, však už je to tu vyriešené.

Koprakek
20-01-22, 15:34
lock, však už je to tu vyriešené.