PDA

Zobrazit normální verzi : Neustale vracejici se problem jmenem NX6



DexeL
04-02-22, 14:28
Tady mate duvod proc vam nekteri stale obchazi bany
https://www.youtube.com/watch?v=qDiMPASEax8

sef
06-02-22, 03:14
nic moc video, shit hudba, gs akacko, autor hra csko očividne pod vplyvom

Enix-Sest
18-02-22, 16:32
"nic moc video, shit hudba, gs akacko, autor hra csko očividne pod vplyvom"

Bezcenny nazor od jedince ktery sam nevytvori nic lepsiho, shit je jenom tvuj vkus disko-pop-hoperska loutko =)
Autor hraje pod vlivem sveho intelektu a zkusenosti, to jsou ty dve zakladni veci ktere postrada celym ADMIN kid team vcetne tech VIP blbu co jsou dobri jenom v bonzovani a brekotu kdyz ani s WH nedavaji veterany 1.6kove sceny

sef
19-02-22, 13:25
nemusim nic tvorit aby som mal názor, to ze je pre teba bezcenny ma nezaujima. Namiesto otravovania na serveroch si bezkaj robit tu svoju shit hudbu, pacni si pri tom lsd a dofetuj sa do inej sféry a nezapinaj pri tom csko.

Príde mi moc vtipné ako o sebe hovoríš v tretej osobe, predsalen mám možno pravdu v tom že fetujes a často sa dostávaš mimo vlastného tela.

A ak si myslíš že cheatujes preto lebo to chceš vrátiť adminom co cheatuju a si hrdina tak si úplný deges a tvoja shit hudba je len dôkazom tvojho pokryveneho, odrezaneho od sveta zmyslania. Podla tvojho movementu usudzujem ze bez cheatov nic netrafis, tak si radšej zapnes a tvoj chory mozog si to podmieni tým ze robíš nejaku antihero službu.

Otravujes hracov co si chcu na servery zahrať, nie kazdy z nich cheatuje, tak uz prestaň fetovat.

Enixx-sest
19-02-22, 17:14
Aby si mohl mit nazor tak musis byt hlavne svepravny a nebyt sam tim z ceho obvinujes ostatni ty shit hudbo =D
Je pekne jak drogam rozumis a rozepsal jsi se o necem co znas, to je jedine za co te respektuju ze si se otevrel ve svych problemech =D

sef
19-02-22, 17:23
argument typu "no u"... myslím si že nejdem s tebou už ďalej strácať čas pivničná nula. Ak chceš psychologické poradenstvo tak mi zaplať, čus.

Ignaccz
07-09-22, 21:23
Nocau

Smackk
08-09-22, 20:43
caues