PDA

Zobrazit normální verzi : Doubleclick



madacaka
27-05-12, 11:25
Ahoj , chtěl bych se zeptat , mám na myší /a4tech x5-70md/ tlačítko na "doubleclick" a u napr. AK-47 ho dost používám tak jestli za to není ban protože kámoše co má podobnou za to na něákým serveru zabanovaly , že prej má burst fire cheat bo co . v pravidlech to není ale radši se zeptám protože jistota je jistota ;D .

děkuji dick , please ! ;D

cibik
27-05-12, 11:43
omg tak ho nepouzivaj a je to :D sak to vies aj odhadnut ze kedy asi si vystrelil 2 naboje :D

cibik
27-05-12, 11:55
2x kliknes a je to :D

slide
27-05-12, 12:21
na serveru ti nemozu dat zato ban pretoze k dobrej hre si nedopomahas softverovo alebo upravou configu.. ... a k tomu cheat burst modu: config sa da upravit tak aby m4 alebo Ak (prakticky vsetky zbrane ) strielali burst modom .... a za to uz bany su :)

tyger103
27-05-12, 12:38
Které věci jsou povolené:

Používání chatovacího programu X-Fire
Hraní multi-player módů bez modifikace jádra .EXE a .DLL souborů
Hardwarová konfigurace počítače (například hardwarový burst-fire u nových myší) Updaty systémových ovladačů např. grafické ovladače, kde by byly neúmyslně průhledné textury ve hrách.
Používání vlastních skinů, zvuků a map

Mám taky před pár dny koupenou a4tech,mám tu i trojklik.Ale je to jedno jesli dvakrát zmáčkneš levý tlačítko,nebo jedno tlačítko jednou...

madacaka
27-05-12, 13:29
já jako mačkám 2x LTM ale tady s tim je to jednoduší ;D a děkuju za odpověďi :)

Kazki
27-05-12, 13:50
nie nemal byt za to ban :D ja to skusal neco podobne na kolecku a hovorim uz teraz: FAIL :D
to sa casom naucis co a jak :-)

slide
28-05-12, 15:25
Nie ze nemal ale nieje ...

kashpi
28-05-12, 15:35
To je jako kdybych měl banovat hráče za to že mají jakousi úpravu, že jim AK a M4 střílí po jednom náboji i když drží levý tlačítko.
Taky mám na svojí A4 tlačítko na triple-click a jiný blbosti do CS, ale je to na nic. Jediný na co se to dá použít je když střílím usp a nechce se mi rychle klikat :D