PDA

Zobrazit normální verzi : Admin neustale kickuje a mutuje



lewak
06-04-22, 19:56
Todle uz je pravidlene,Admin kickuje a mutuje bez duvodu, platim si VIP a kazdej den dostavam kick od admina nebo mute protoze se mu neco nelibi, a nebavi me to pokud za to berete penize tak at to ma nejakej read ne ze tu date admina kazdemu dmentovi co si dela co chce

Troy
06-04-22, 20:14
Asi sa začne banovat, ked nie si spokojný :/

asteb
06-04-22, 20:27
jestli ses ten spitihnev, tak ti za me muzu rict ze ja ten kick pouzivam opravdu malokdy ale u tebe jsem mel tak 50x sto chuti to udelat. je tam par stejnych jako ty (napr. “niktoxD” ikdyz to je jeste jinej pripad) na ktere se clovek fakt nechce kazde kolo divat jak cekas zalezlej nekde bez sebemensiho umyslu jit plantovat nebo defusovat. nikdy nedostanes kick kdyz se s nekym strilis, kdyz jdes na plant nebo pro bombu nebo neco podobnyho a nakonec to nestihas, takze ocividne tohle nedelas. jeste bych bral kdybys chtel posetrit a proto tam nesel ale kolo za kolem tohle a pak jeste s lamopalkou pockas na T co jdou z plantu pred detonaci a vyhuntis killy a to me sere. jestli je to posledni dny jine to nevim, tak samo mute nevim za co si dostaval.

Pelargos
06-04-22, 20:43
Mute dostával za to, že si platím VIP a môžem si robiť čo chcem ako admin.

LANGER
06-04-22, 20:51
Ahoj,

ak je to všetko pravda čo napísal Asteb, bolo to správne konanie admina. Camp, žiadny plant, defuse bomby alebo zdržovanie hry je definované ako neplnenie úloh mapy. Za mňa správny prístup. :whip:

piratjo
06-04-22, 21:00
Ahoj,
Bud vdacny za trpezlivych a dobrych adminov, ktory Ta upozornuju iba kickom a mutnutim. Nie vsetci su taky dobry.

lewak
06-04-22, 21:47
´podivej se pokud je owerkill a nekdo kreje zada je to naprosto vporadku je to public, pokazde jdu defusovat a rozhodne nesedim na spawnu, hraje tu tuna naprostejch lameru co nejdou defus a nikdo to neresi,zamerne me opakovane nekdo kickuje a uz me to fakt sere...to ze mas admina te neopravnuje nekoho sikanovat...nebo se pletu?

mam bejt vdecnej za sikanu? neblazni

nesmysl normalne plantuju a i kdyz mam zdechnout jdu defuse

? mute davas za to ze si muzes delat co chces? ok wow

tendle responce dosty vysvetluje, takze kdyz se nekdo ozve zacne se banovat?

lewak
08-04-22, 21:57
dneska opett buzerace od tebe, normalne hraju pokud vim ze jde do zad vetsi pocet ct jdu to pokrejt, u tebe jde zamereni na me a schvalne buzerace a banovani,kazdej druhej kdyz je sam si vklidu pochodi a snazi se defuse nebo plant, jakmile jsem to ja hned puschujes nebo banujes!!!!! je to osobni a to je spatne,s timhle pristupem vubec nemas mit admina

Koprakek
06-05-22, 06:57
Lck.