PDA

Zobrazit normální verzi : Adminství



Flash
27-05-12, 18:39
Zdravim.

Pro zacatek bych chtel rict, ze je me uplne jasny, jak pulka z vas, kdyz videla moji apply tady v sekci, hned nahodila "wtf face" s otazku "is he fucking serious?". Odpoved na ni je jednoducha. Ano, myslim to vazne a chci se po ty dlouhy dobe, co sem chodim, stat adminem a helpnout tak zbytku mistniho "modryho" tymu s saskama, co umi ostatnim jen kazit hru.

To by na uvod myslim stacilo, nechci z toho delat long story, protoze si to nakonec stejne nikdo neprecte, tak asi pomalu prejdu a povim neco o sobe, i kdyz uz ste si za tu dobu asi udelali obrazek sami. :)

V realu se jmenuji Josef a to by si myslim o soukromi stacilo, o nic dalsiho se delit nehodlam... jestli nekoho pripadne zajima to cislo, tak sem uz nejakej ten patek dospelej a to je si myslim to, oc tu bezi. ;)

Ve hre me uz nejakou dobu muzete potkat pod nickem FlashK, nebo nejakou jeho upravou. Stridam to vazne dost casto, takze kdo me primo nezna, tak takhle ze serveru bude tezko vedet o koho se vlastne jedna.
Na Kotelne se pohybuju s dvoumesicni pauzou prakticky nepretrzite od kvetna roku 2010, kdy jsem si koupil steam a nasel si prvni ceskej portal, co me vyhovoval.

Zkusenosti s hrama vseobecne mam vic nez dost, venuju se hrani vlastne uz vic jak 10 let, za kterych sem zkusil uz vazne vsechno a momentalne sem skoncil u CS, ktery hraju uz jen 4fun, protoze mam hodne volnyho casu.
S CSkem jako takovym tolik zkusenosti nemam abych tu moh konkurovat lidem, co uz to nejakou dobu hrajou ale sem si jistej, ze nemam nejmensi problem s adminovanim tady na Kotelne bez failu, precejen uz sem tu nahlasil dost cheateru a neco tady odehral, ze se toho nebojim.
Nevim, jak se vam zarucit, ze neudelate chybu, kdyz ve me vlozite duveru, takze to necham ciste na vas. Ofc pocitam s hatem a taky uz mam pred ocima, kdo takhle ladeny posty bude psat, kazdopadne je to vas nazor a ja to budu respektovat, nemam problem s jakoukoliv kritikou, i kdyz jak rikam, ani jeden z vas dopredu nevi, jak moc bude opravnena.

Dalsi vec, kterou si uvedomuju je moje prezentace tady na foru, sem tu vicemene od jeho zprovozneni a jeste predtim sem si semtam procital to byvaly, takze sem momentalne asi jeden z "nejstarsich" memberu tady a co si budem povidat... asi vim, co si o me myslite. K tomu nemam co rict, kazdej na me ma svuj nahled a nebudu vam tu rikat, jak sem se strasne zmenil, protoze to neni pravda... holt mam svoje nazory a vsechno beru podle sebe a kdyz mi neco nesedi, tak to reknu nahlas, at se to lidem libi, nebo ne.
Kazdopadne ale vim, jak se chovat a umim si udrzet chladnou hlavu, rozhodne se nemusite bat, ze se ode me daj cekat nejaky "emo vylevy" na zaklade prav, ani ted si nedovolim se nad nekoho povysovat nebo si neco dokazovat, protoze takovej proste nejsem a kdo me zna, tak to vi moc dobre.

To by o me bylo asi vsechno, nakonec sem si dal vazne zalezet, takze se to zas natahlo a je z toho slohovka stylu "tl;dr". Kdo to docet az sem, tak ho to zajimalo a ja si to cenim, kdo naopak ne, tak by to samy podle me udelal i s kratkou aplikackou a je to timpadem jedno.

Diky vsem za precteni, zvazeni a vyjadreni k moji zadosti. Let the flame begin!


Interesting part:

Servery: Zadam o prava na strileci servery - tzn. Classic, MP, DM, AWP, AIM, FY, nic jinyho nehraju, takze o ostatnich serverech vim tuzku :) mody typu JB, nebo nejaky KZ, DR mi nikdy nic nerikaly

Steam ID: STEAM_0:1:32267978
Profile: http://steamcommunity.com/id/flshk/ | ano, mam soukromy profil jen pro par friendu, co tam mam a nechci to menit
FFP: http://forfairplay.com/STEAM_0:1:32267978

grEy
27-05-12, 18:55
No ak to myslis fakt seriozne (coz asi myslis), tak som pre.

Svacinar
27-05-12, 18:59
Tak jsi se nakonec nechal ukecat? :D No tak t-up bro

EDIT: Jen abych doplnil...
Nikdy jsem nepotkal férovějšího člověka, než je flash. Jsem si jistej tím, že si zaslouží důvěru a že jako modrej neudělá žádnej fail. Málokdo si tady ty práva zaslouží, tenhle člověk ano.

ZEUS
27-05-12, 19:07
Souhlasím s tucn1m greyem... Cheatery již nahlásil, hraje tu víc než 3 měsíce, steam má, ovšem myslím si, že rozhodující slovo stejně bude mít Kotel. :thumsup4:
Ale za mě máš ano.

mecky
27-05-12, 19:20
Jak už jsem párkrát viděl tak asi proti mě něco máš viz. včera jak jsi tam psal něco o německém spolku v tom shoutboxu proti mě a nemíkovi. Já osobně proti tobě nic nemám více mi toho o tobě řekl dtr, takže pokud se v tomhle zklidníš tak jsem PRO na serveru jsem tě viděl a nebyl stebou žádný problém hrát umíš.

Calll_
27-05-12, 19:29
Na DM tě občas vidím. Na FY a AWP jsem tě asi ještě neviděl. Mohl bych poprosit o hlstats z těchto serveru? Nevím pod jakým nickem tam hraješ.

Flash
27-05-12, 19:52
Jak už jsem párkrát viděl tak asi proti mě něco máš viz. včera jak jsi tam psal něco o německém spolku v tom shoutboxu proti mě a nemíkovi. Já osobně proti tobě nic nemám více mi toho o tobě řekl dtr, takže pokud se v tomhle zklidníš tak jsem PRO na serveru jsem tě viděl a nebyl stebou žádný problém hrát umíš.

Predem dik vsem, co zatim napsali, za nazory, vazim si toho.

No a ted k tobe, mecky... neznam te ale vicemene jde z my strany o to, ze sme si pred tema par mesice nesedli, jak sme si celkem razantne vymenovali nazory ohledne mych a tvych kamaradu na tsku, od ty doby tobe a ani nikomu dalsimu nemuzu prijit na jmeno. Dtr me o tobe taky rek svoje, jenze muj nazor nezmenil, holt sem trochu zasadovej, kazdopadne jak kdo ke me, tak ja k nemu a nemam potrebu se s nikym zbytecne a neustale hadat, kdyz nebude mit problem on se mnou, nebo s nekym z mych kamaradu, za kteryma si stojim at se deje, co se deje. Vcera sem se nechal unyst, protoze uz bylo celkem pozde a navic to tu bylo po dlouhy dobe rozjety... jinak uz si tu vsimam jen svyho a hodlam v tom pokracovat. Takze to by bylo asi k tomuhle. ;)


Na DM tě občas vidím. Na FY a AWP jsem tě asi ještě neviděl. Mohl bych poprosit o hlstats z těchto serveru? Nevím pod jakým nickem tam hraješ.

Chodim hlavne na Classic/DM... Fy, Aim a Awp tak na odreagovani, nepamatuju si nicky pod kteryma sem tam byl, sorry. Neco mi rika, ze sem jednou strilel awp jako "sad panda" na nonsteamu, tam proste chodim jen kdyz neni co delat, proto i takovyhle nicky. :)

Johny Pampeliska
27-05-12, 20:09
:-D Za mě ANO ..... Nevidim v tom žádnej problém, ale jak psal i Zeus, to zůstane spíš na Kotlovi :drinks:

Calll_
27-05-12, 20:34
Tím pádem se žádné čísla o nahraných hodinách na serveru nedozvíme. Abych řekl pravdu, tím že budeš v teamu nadšený nebudu. Vůbec nevím co si mám myslet. Jestli to budeš hrát a pak z nás uděláš kretény. Každopádně o co hlavně jde jsou servery. Na DM by se někdo hodil. Takže jediné čehož bych si vážil je aktivní chytání. I když máš 4:1 jít do spectu nebo na zprávu. Pokud tam budeš chytat jedno frajera za druhým tak budu jen rád.

Flash
27-05-12, 20:57
Tím pádem se žádné čísla o nahraných hodinách na serveru nedozvíme. Abych řekl pravdu, tím že budeš v teamu nadšený nebudu. Vůbec nevím co si mám myslet. Jestli to budeš hrát a pak z nás uděláš kretény. Každopádně o co hlavně jde jsou servery. Na DM by se někdo hodil. Takže jediné čehož bych si vážil je aktivní chytání. I když máš 4:1 jít do spectu nebo na zprávu. Pokud tam budeš chytat jedno frajera za druhým tak budu jen rád.

Promin ale nepsal sem tenhle post 4 hodiny jen kvuli tomu abych tu z nekoho udelal kretena...

Jestli te zajimaj nahrany hodiny, tak na steamu mam ted nahrano presne 946.2 + rekneme tak cca 100 dalsich na nonsteamu s tim, ze na kotelne bych to videl kolem tech 800 za celou dobu, sem proste pub hero, co si budem povidat.
Kazdopadne me tvuj post ale prijde k smichu, muzes si o me myslet co chces ale po tom, co si mi tu ted napsal, si ja o tobe taky myslim svoje... nevim, o co se snazis, nebo o co ti jde ale prijde mi, ze mas z neceho strach i kdyz ses tu mesic, cimz si teda taky nejsem moc jistej a spis me prijde, ze tu na me a vsechny ostatni neco hrajes. Az moc rychle ses tu zorientoval, ze ti to neverim, sorry.

Co se tyce chytani cheateru abych to doplnil cely, tak ja tady nebudu nikomu mazat med kolem huby ale reknu jen tolik, ze se budu snazit delat co bude v mych silach abych tomu tady pomoh... asi takhle.

AnnoyingGreg
27-05-12, 21:03
Taky by mě zajímalo, kde přijde úplně novej user k právům přispívat do žádostí, když na foru nemůže být zorientovanej. Cítim z toho zaujatost.
K žádosti nevim co dodat. Zatim nemáš zásadní proti od ADMINA. Co napíše Kotoul je ale směrodatný.

YES

Charon35
27-05-12, 21:05
Chce práva na strielacie serveri. Asi je logické, že nebude na každom denne 5 hodín, Call_. O jeho aktivitu sa teda moc nebojím.

I-Mouse
27-05-12, 21:12
Wauu, si zabil. Jasne, ze pro do admin teamu treba hatera. Celkom sa tesim na tie odfajce a na modru farbu, bude zabava.

Rixie
27-05-12, 21:17
Jednoznačně PRO, Flash je pro mě prostě skvělej člověk, víc se k tomu nepotřebuju vyjadřovat. :)

znedlob
27-05-12, 21:57
Docela jsi mě překvapil. Nebudu sem teď tahat nějakou minulost a to co mezi námi bylo. Hlavní je, aby měl admin nějaké kvality a to ty máš. Jsem PRO.

Daemon
27-05-12, 22:05
Na FY jsem pečený vařený, setkali jsme se tam?

Flash
27-05-12, 22:12
Na FY jsem pečený vařený, setkali jsme se tam?

Jak sem uz napsal, chodim tam vazne jen obcas a vubec zadny nicky z tech 3 serveru se mi nevybavujou, sorry. :)

Jeste jednou pro upresneni rikam, ze primarne hraju Classic/DM a na ty 3 dalsi servery zabloudim sporadicky, jen sem to napsal z toho duvodu, ze sem schopnej je odadminovat a pomoct tam, kdyz bude pres vykricnik potreba.

ZombieBot
27-05-12, 22:34
Chtěl jsem napsat delší sloh, ale seru na to. Jsem PRO.

kashpi
27-05-12, 22:36
Nechtěl jsem psát žádnej sloh, ale moje pro nedostaneš jen tak :)
Nic proti tobě nemám... začal ses chovat rozumně, ale ještě si to rozmyslím :)

Lallinka
27-05-12, 23:03
No, nejdřív jsem si o tobě nemyslela nic hezkého to přiznám, ale změnila jsem na tebe poměrně rychle svůj názor. Takže nejsem proti :)

Larodar56
29-05-12, 10:27
Kazdopadne ale vim, jak se chovat a umim si udrzet chladnou hlavu

S tímhle nemůžu souhlasit, alespoň ne na foru. Ve většině tvých příspěvků je sprostá mluva a tvé chování se tam dá poznat, to víš moc dobře. Možná že některé tvé příspěvky dávaly smysl, ale mohl si to krapet zmírnit. Jedině kdy si mi přišel v pohodě bylo na gatherech, na csku se umíš chovat, ale s forkem je to jinak.

A jelikož je to můj názor, tak od tebe očekávám 56tkovej blog o tom jak píšu hownazesudu. Zkrátka mám o tobě svůj obraz už z krátké minulosti a toho se zatím držím.

Stačí se kouknout na pár tvých příspěvků.


Doufam, ze ti to za to stalo, ty 15ti letej, zacheatsonovanej idiote...

O tomhle by se mozna dalo diskutovat. Kazdopadne jedna anketa je jasna a to je nejvetsi retard fora tohohle mesice... gratuluju ti.

Me prijde!!! ze kdyz se nemuzou resit howna!!! budou se resit este vetsi!!!
Oukej, stacilo retardovanyho jihlavskyho psani... myslim si, ze sam dobre vis, jak je to k posrani, kdyz v pulce kola je...

+56 ego bodov
Kolik ma dEEEEEEEEEEL "E" ve svym nicku na foru?

proc zajdadejv-BLACKSHOOTER prijde do kazdyho topicu a napise tam uplny pointless hoWnozesudu?

Jezisi... napsal si 24 postu a kazdej z nich ma hodnotu 0,000000nic, fakt tvoje nazory nikoho nezajimaj a spis nez aby je nekdo bral vazne, tak ses za dementa.

Ses obycejnej retard s koupenym steamid a egem az na pudu... tohle demo bych navic este poslal na FFP aby te i z toho pojebanyho shifters vybanovali.


Edit: Jsem pro i proti.

Flash
29-05-12, 11:26
Nebudu ti k tomuhle nic psat, nemam duvod, protoze je to tvuj nazor. :) Napsal sem, ze vim, co si o me nekteri myslite a ze moje prezentace na foru je takova, jaka je... kdyz mi neco vadi, tak reknu svuj nazor na plnou hubu, at se to lidem libi, nebo ne.
Kazdopadne za tim, co sem napsal, si stojim... nemam potrebu tu neco rozepisovat, protoze tvuj nazor na me to nezmeni, cemuz po ty dlouhy dobe rozumim, precejen nemuzes na me po tom vsem mit neutralni pohled, chapu to. Jen bych chtel rict, ze kdo me poznal aspon trochu vic mimo forum, tak si udelal svuj nazor a rozhodne si budu stat za tim, ze nejsem takovej, jak se z fora muze zdat.
To ale nic nemeni na tom, ze sem apply podal tady a tak me kazdej, kdo me bliz nezna, bude taky posuzovat jen podle toho, jak se chovam tady, s tim ale bohuzel uz nic neudelam, co bylo, bylo, vratit se to neda. :)

Jinak opet dekuju za vsechny novy vyjadreni, jak sem uz jednou napsal, kazdyho si vazim a at je jakykoliv, tak se nad nim minimalne zamyslim. :)

Daemon
29-05-12, 19:11
Příspěvky mají hlavu a patu, píšeš uváženě, to se mi líbí. Já jsem PRO

urvoNe
31-05-12, 16:56
Konečně by mohl dostat do ruk "právo" někdo rozumný viz. flash

Ciper
02-06-12, 15:10
Nejsem proti.

Facened
02-06-12, 15:15
Mali sme jeden problém ale vyriešili sme si ho cez PM a potom už bolo všetko ako má byť ja som Za

dtr
02-06-12, 20:15
Po dlouhé době jsem to tu přišel zkontrolovat a co nevidím, flašová žádost o práva. Ještě teď tomu nemůžu uvěřit. Jsem pro. O.o

Krispo
06-06-12, 15:18
Já nevím jestli mu mám věřit že nebude vynášet z admin fóra.

Flash
06-06-12, 19:10
Já nevím jestli mu mám věřit že nebude vynášet z admin fóra.

Tohle je joke, nebo co? Obycejne palce neresim a sou mi uplne ukradeny, protoze hateri byli, sou a bodou ale tohle snad ani nemuzete myslet vazne, ne?! Devet lidi tady s Krispem "souhlasi" ale ani jeden z vas to nebyl schopnej, za tu dobu, co tu ta zadost je, napsat sam? Wake up, please, protoze ste vazne k smichu, at uz to odkliknul kdokoliv.

Vyjadrovat se k samotnymu postu nechci a nebudu, protoze uz sem jednou napsal, ze sem tuhle zadost nepostnul za ucelem nekoho podelat, protoze to vazne neni muj styl. Je ted jen na vas, jak se s timhle poperete a jestli mi budete verit. Osobne me takovahle poznamka nechava naprosto chladnym, protoze je absolutne neopodstatnena. Nevim z ceho mas strach... rekni mi aspon jeden padnej duvod k tomu, proc si o me myslis, ze se budu o admin forum "delit" jeste s nekym dalsim, vlastne pri nejlepsim by mi ho moh napsat kazdej z vas, co si mysli to samy, protoze ja ho nevidim.

Jinak diky vsem, co se od myho posledniho postu vyjadrili, cenim si toho. :) A predem dekuju tem, co mi k tomuhle ^ napisou svuj komentar, protoze me to vazne zajima a rad vam na ty otazky, nebo poznamky odpovim a reknu k nim svoje.

Karl0s
06-06-12, 21:01
to, že forum využíváte k pomlouvání nás a našich portálů, už víme dávno, jeslti ti šlo o tohle

ZombieBot
06-06-12, 21:21
Já si taky rozhodně nemyslím, že by Flash vynášel z fora. Kromě vyjímek, nikdy nikomu z vás nic neudělal/nenapsal. Pokud ano, tak to myslel ze srandy. Zrovna Flash je takovej člověk, co rád reje, ale má míru, přes kterou nejde. To, že "trolluje" některé exoty, co sem píšou totální blbosti, nebo někoho bez důvodu napadají, je jedině dobře. Pokud jste si všimli, tak nikdy z žádných jeho postů nebyl mimo téma. On se vyjadřuje jen tam, kde je to "potřeba". Navíc, ve hře je to úplně jinej člověk, dá se s nim pokecat, ale nejen na serveru ale i tady.

Ok, někdy se přidá ke Karlobovi a spol. ale nikdy nereje a nemá blbé kecy do takové míry jako oni. Já si nemůžu pomoct ale vy ho házite do jednoho pytle.


to, že forum využíváte k pomlouvání nás a našich portálů, už víme dávno, jeslti ti šlo o tohle

Kde vás pomlouváme? A kde sme pomluvili váš portal? Já bych řekl, že právě na opak. Na tom vašem forum neustále padají výrazy jako "Kokotel", "Kokotelna", apod.
A nemůžeš se divit, že vás zde někdo pomluvil zrovna TY, od té doby co jsi přišel o práva se chováš opravdu jak idiot. To, že reješ do mě, chápu, možná si myslíš, že máš důvod, ale to vše bylo jinak. Vzpoměl jsem si na příspěvek, kde jsi psal, že jsem tím u tebe klesnul. A co? Nebyla snad pravda, že ten dotyčný nebyl dobrý admin? Nic, kašlu na to. Kdysi jsem si s tebou vše chtěl vyříkat na steamu, ale to je fuk.

E: Ok.

Karl0s
06-06-12, 21:30
netřeba zasírat žádost, odpovědi ti pošlu ve zprávě, pak s nima dělej, co uznáš za vhodný

Charon35
06-06-12, 22:13
to, že forum využíváte k pomlouvání nás a našich portálů, už víme dávno, jeslti ti šlo o tohle

Tjn. Nemáme čo iné na práci. lol Stačí sa pozrieť na "váš" shoutbox a každý si spraví obraz sám. Každý deň to isté o kotoulovi, aimbllllbstovi, zjebusovi, čajronovi, kktelni a skvelé sudfotky. Vidíš tu niekde, že by sme písali o vašich adminoch, serveroch, alebo moderátorkách? (či čo to vlastne je, keďže u "vás" sa môže takmer všetko) Ja teda ne.
Sry gregu, ale keby karlík nenapísal takú blbosť, ani to sem nepíšem.

Túto žiadosť môže ukončiť jedine Kotel.

AnnoyingGreg
06-06-12, 22:44
Nemusel to psát, protože to veřejně nikdo nevěděl o pomlouvání a plánech se nás zbavit. Adminuju tady, nelíbí se vám to, založim vlastní píseček, začnete šmírovat a urážet můj portál. Co vlastně chcete? Vás akorát žere, že ty za jejichž vybanování se tu tolik brečelo maji zase volnou klávesnici a můžou psát svůj názor. Když vás to tolik deptá, nelezte mi na forum a nečtěte to. Ale to nedokážete, protože vás hádání baví a nemáte asi nic lepšího na práci, než si ukládat co se kde šustne a pak o tom zakládat trapná témata, aby to Kotel musel číst a zahazovat se řešením vašich rozmarů, protože jinak si postavíte hlavu a to by byl samozřejmě problem. Děláš si legraci, ptát se na moderátorku: či čo to vlastne je? Nafackuj si, mluvíš o mladejch holkách. Takhle se o holkách nemluví. Nemám potřebu mít moderátorky s penisem. Z toho vašeho fora už neni co vynášet, tak se prosimvás nebojte. Divím se flashovi, že přesto i když ví do čeho jde, ho tohle divadlo neodradilo. Mě by vaše nařčení urazilo a vyflák bych se na vás. Buďte rádi za někoho, kdo má něco v hlavě a pozná cheaty. Timhle stylem co tu valíš charone vezme každej rozum do hrsti a odejde. Já nejsem jejich máma a mám naprosto jiný starosti, než hlídat..aby někdo nedal charonovu sud fotku na moje forum.

peace

Charon35
06-06-12, 22:54
Nemusel to psát, protože to veřejně nikdo nevěděl o pomlouvání a plánech se nás zbavit. Adminuju tady, nelíbí se vám to, založim vlastní píseček, začnete šmírovat a urážet můj portál. Co vlastně chcete? Vás akorát žere, že ty za jejichž vybanování se tu tolik brečelo maji zase volnou klávesnici a můžou psát svůj názor. Když vás to tolik deptá, nelezte mi na forum a nečtěte to. Ale to nedokážete, protože vás hádání baví a nemáte asi nic lepšího na práci, než si ukládat co se kde šustne a pak o tom zakládat trapná témata, aby to Kotel musel číst a zahazovat se řešením vašich rozmarů, protože jinak si postavíte hlavu a to by byl samozřejmě problem. Děláš si legraci, ptát se na moderátorku: či čo to vlastne je? Nafackuj si, mluvíš o mladejch holkách. Nemám potřebu mít moderátorky s penisem. Z toho vašeho fora už neni co vynášet, tak se prosimvás nebojte. Divím se flashovi, že přesto i když ví do čeho jde, ho tohle divadlo neodradilo. Mě by vaše nařčení urazilo a vyflák bych se na vás. Buďte rádi za někoho, kdo má něco v hlavě a pozná cheaty. Timhle stylem co tu valíš charone vezme každej rozum do hrsti a odejde. Já nejsem jejich máma a mám naprosto jiný starosti, než hlídat..aby někdo nedal charonovu sud fotku na moje forum.

peace

Som tam písal, že keby to nepostol karlos, tak nič nepíšem. S tými moderátorkami som to myslel inak. Nevedel som, akú funkciu vlastne majú "keďže je u vás takmer všetko povolené". Takže to sory, to je skôr nedorozumenie.
Ale súhlas. peace

Cegan z Lesa
10-06-12, 23:05
pro

Kotel
15-06-12, 11:22
Pokud každý den komentuješ v chatu něco, co se probíralo v admin fóru, myslíš, že to zůstane bez odezvy? Každá akce vyvolá reakci. Trpělivost už došla a jedním banem to končit nebude.
Flashovi bych rád dal práva, ale nejde to, dokud se tohle nevyřeší.

Kotel
24-06-12, 20:45
Přijat.

Flash
24-06-12, 21:36
Diky vsem za podporu a duveru. :)

ZombieBot
24-06-12, 22:22
Tož tedy vitaj.

ZEUS
24-06-12, 22:40
Welcome to zoo :-))