PDA

Zobrazit normální verzi : [ demo k posouzení ] AtomLeak --> Bager258



K.R.T.E.K.P.I.C.O
11-05-22, 19:34
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 295608)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'papa, cheater'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < AtomLeak >
[AMXBANS] Tvuj nick: AtomLeak
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): VALVE_0:0:2003951242
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1106715987
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 94.241.95.143
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 94.241.95.143
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < (3)Player >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only (de_dust2)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.





Poznamka:






nejsem si vedom ze bych mel nejaky cheaty ci script nebo neco pouzival mohl bych dostat dukazovy material nebo to byl nekdo kdo me nahlasil nebo nevim....

Bager258
12-05-22, 13:23
Ahoj, večer keď prídem z prace tak sem hodím demo. Je pravda, že akonáhle bol niekto v specte tak si vypol, dával si si pozor, ale to pozeranie cez steny… zasmial som sa, samozrejme, večer okolo 20:30 to tu bude uploadnute.

K.R.T.E.K.P.I.C.O
12-05-22, 23:14
děkuji za napsání a stále čekám na demo

Bager258
13-05-22, 07:07
Ospravedlňujem sa za čakanie, včera mi do toho nečakane niečo vošlo, dnes večer to sem hodím. Mám kratší deň v práci takže to určite stihnem.

E: Stihol som to teraz http://csko.cz/dema?UPD=ZlKbjqKA

SuperMario
13-05-22, 09:03
wh tam bude... vypada to, ze ma i nejakej ID changer (https://csko.cz/chatlog/show?from=14-04-2022&to=13-05-2022&server=1&nick=atomleak&sid=&ip=&text=&submit_=Hledat&do=findForm-submit) a dokonce i steam xd https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=295614

K.R.T.E.K.P.I.C.O
13-05-22, 12:18
zádné videualní wh jsem neměl a na demu nic zvástního nevidím jsou i lepší hráči než já xd koukání spotů info on hráčů jediný divné killy které ti možná mohli přijít divný je ten konec tam byli steps a spřelil nevidím tedy zádný důvod že mám nějaký wh či takový ... a kdysi jsem hrál ještě back tak 4 roky a to jsem dotal tež za wh kdyby jste mohli nějak já nevím dát screen či tak když jsem se koukal na banlist a screeny tak jste tam měli i ten hack co měli či cooo .... nechápu to za mě a stále a vím to že je to bezdůvodný ban a neprávem ano kdybych byl díte a měl wh a měl aimbot a lockovalo to na hráče tak řeknu ano a ani se nepůjdu ptát a počkám si až dostanu unban za rok či si kouipím csko nové[jak to máte napsané na forum ,..]

steam mám ale to ani neznáte mojí wifi .... a neznáte asi ten bug který se děje na steamu když máte steam a padne vám wifi a vy jste ve hře pak se připojíte tak už nevídím že jsem na steamu je o tom někde článek ale za wifi já přeci nemohu...

steam mám ale to ani neznáte mojí wifi .... a neznáte asi ten bug který se děje na steamu když máte steam a padne vám wifi a vy jste ve hře pak se připojíte tak už nevídím že jsem na steamu je o tom někde článek ale za wifi já přeci nemohu...hraju csko 9 let a nikdy se mi to nestalo co hrávám nejvíce je jailbreak bhop surf a toď vše a dust2 dust jedné mapy kde umím spoty a kde s enemění mapa do 30 či 15 minut...

Troy
13-05-22, 13:59
wallhack xd

piratjo
14-05-22, 11:32
WH

hofy
15-05-22, 21:23
..