PDA

Zobrazit normální verzi : Nějaký virus nebo nevím



sUch
24-07-22, 09:06
Čaute všeci, potřeboval bych pomoct spravit jeden problém, co mám v počítači a kazí mi to csko. Už kdysi dávno tu bylo řečeno, ať se nechodí na cizí servery, že to dělá neplechu (už si moc nepamatuju, jestli to rozdávalo bany a nešlo se pak připojit na csko.cz servery nebo nwm), každopádně asi týden zpět jsem si stáhnul free csko z kotelny a nikdo tu nebyl aktivní, tak jsem si šel zahrát právě na cizí servery a od té doby mám problém. Vždycky, když si zapnu steam csko, vyjede mi tam ikonka "join to random server" a přejmenuje mě to na turbo boost legooo. Už jsem si odstranil všechny složky s cskem a to jak free tak i to steam csko. Když ho potom znovu nainstaluju (to steam csko, free jsem používal, bo se mi nešlo přihlásit), tak na první zapnutí se nic neděje, ale když ho vypnu a pak zapnu, už zase se jmenuju lego a můžu se připojit na random server. Budu vám všem, co mi poradíte, moc vděčný. A ti, co mi neporadí, těm přeju hezkej zbytek dne. Ily. :happy:

Sweeeet
24-07-22, 22:26
kompletně odinstaluj a nainstaluj csko

sUch
25-07-22, 08:34
To už jsem udělal, ale nepomohlo to. I složky jsem odstranil a znovu nainstaloval, ale tak zkusit to můžu ještě jednou, takže díky. :D

Sweeeet
25-07-22, 09:00
Proč by ti to dělalo po přeinstalovat? Nebo jestli máš nejakej svůj config, tak se do něj podívej co ti to přepsal. Nebo jenom smaž ten config.

Karadak
25-07-22, 12:22
Odinstaluj všetky cska, aj steam aj ns. A pak nainštaluj len steam csko. Ns csko neinstaluj už vubec.

Príkaz do konzole:
name xxx - zmeníte si meno na xxx. Ak chcete mat v mene medzeru, napr. chcete mat meno Najlepší Hrác, napíšte name "Najlepsi Hrac" (v úvodzovkách). Meno si môžete zmenit iba ak žijete!

killer-savage
25-07-22, 13:06
Pred zapnutím nastav config "jen pro čtení"

vac
21-08-22, 13:06
A nebo skus tovární nastavení

Algorythm
22-08-22, 14:41
Mel bys zkusit nainstalovat csko na flešku nebo na CD idk a pak si to z té flešky/CD dát třeba na plochu.. Mělo by to jít nebo bys to už čerstvě nainstaloval a neměl bys tam mít žádné přepsané configy.

Jaký je rozdíl mezi instalací z flash/cd disku a pevného disku?