PDA

Zobrazit normální verzi : Nefunguje csko LEN server jalibraik



prasatkopepa
26-08-22, 22:05
Ahojte všetci, chcem sa obrátiť na vás z prosbou o pomoc, kupil som si novy ntbk a po stiahnuti counterstriku 1.6 mi na serveroch z modom jalibraik ukazuje
Map [maps/jb_oasis.bsp] has incorrect BSP version (1329865020 should be 30).
alebo
Mod_LoadBrushModel: maps/jb_oasis.bsp has wrong version number (1329865020 should be 30)
alebo
iny error
chcel by som sa spytat či existuje nejaky fix tohoto kedy to už nebudem musiet znova riešit pomahali mi s tym viacery ludia
Drapalas a dalši ak by niekto vedel o nejakom slušnom fixe ktory pomože tak mu budem vdačny

Rady typu: odinstaluje, vymaz zlozku cs_dowlnload som už skusal aj cl_allowdowlnload 1 aj zmenit wifi všetky ostatne mody ako paintball, Gungame ale jalibraik mi vyhodit chybu asi 4 krat sa mi to podarilo opravit ale to iba do chvile kedy som ntbk nevypal
Hru hram cez steam
skusal som to aj cez non-steam ale nepomohlo

Za každu užitočnu radu budem štastny.

Pelargos
26-08-22, 22:09
Zmaž mapu jb_oasis.bsp, ktorú máš uloženú v zložke maps a keď bude taká mapa na serveri, tak sa napoj a malo by ti stiahnuť správnu mapu zo servera.

prasatkopepa
26-08-22, 22:12
To mi poradil drapalas aj iny ludia nepomohlo :D

Ked som to skusil vypisalo mi toto


Mod_LoadBrushModel: models/player/jbecsko1/jbecsko1.mdl has wrong version number (1329865020 should be 30)

Client world model is NULL
Client world model is NULL

Pelargos
26-08-22, 22:29
Tak celá mapa obsahuje kopec súborov a zložiek: gfx, maps, models, overwiews, sound, sprites. Skús celú komplet mapu stiahnuť niekde z netu, napr. gamebanana a pod. a nahradiť všetky súbory novými stiahnutými z netu.

Algorythm
27-08-22, 00:27
Následuj tu cestu kterou ti to vypisuje a smaž soubory, které ti to píše jednotlivě. Následně se napoj na jb a jakmile se načte jb_oasis tak ti to stáhne aktuální soubory. Nemělo by jich být mnoho a máš jistotu, že to jsou ty, které se momentálně nachází v databázi serveru.

prasatkopepa
27-08-22, 11:46
Stahovanie mapy, a nahradenie nepomohlo.

A ani to zmazanie nepomaha vzdy ked dam znova stahovat

a uz to robi aj na inych serveroch.

Algorythm
27-08-22, 20:51
A nemáš tam natáhnutý nějaký sajrajt co ti dělá bordel se soubory? :D

prasatkopepa
28-08-22, 15:26
antivirak čo som tam mal som dal preč
vedel by sa niekto pozriet na to cez teamviever ?

Kotel
29-08-22, 20:09
Problém vyřešen. Asi napadený router nebo vir v PC přepisuje ip adresu pro fastdownload na adresu drop1.onlineochrana.orange.sk (213.151.205.18) a místo mapy to stáhne soubory, které obsahují odkazy na nějaké shit stránky. Na pc jsem nastavil ip natvrdo.

prasatkopepa
04-09-22, 15:06
ano...dakujem za ochotu pomoct priamo kotlovy ... :D velmi prijemny človek :D