PDA

Zobrazit normální verzi : Boti na zombie1



Reveng3
19-09-22, 17:29
Čaute měl bych otázku týkající se Zombie1..Nebylo by možné přidat na server alespoň boty? Je nás asi 5 co by jsme chtěli zombie zase hrát jelikož jsme to kdysi mastili den co den :D a je nám líto toho serveru protože tohle byl nejlepší zombie mód v 1.6 :/ tak by jsme se chtěli zeptat zda-li by bylo možné přidat alespoň pár botu na server

Díky za odpověď
Hezký den

Reveng3

Revan
19-09-22, 20:07
O tomto už bola reč dávnejšie a ak si dobre pamätám tak tam bol problém s botmi, že nechceli chodiť do kempov a celkovo nefungovali správne pre zombie server. Ale osobne by som bol za možno by som si aj prišiel zahrať keby sa pridali a fungovali ako majú.

Kotel
19-09-22, 21:05
Jedině udělat waypointy pro boty i do kempů. A ještě je možné přidat takové jednoduché boty, které jsou na zombie escape.

Revan
19-09-22, 22:50
Jedině udělat waypointy pro boty i do kempů. A ještě je možné přidat takové jednoduché boty, které jsou na zombie escape.

Ja som raz hral akýsi ruský zombie mód kde mali funkčných botov aj single player ten mód išiel dokonca aj nemesis bot liezol do kempu akurát mali problém ma trackovať na veľkých mapách. Ak sa respawnli na väčšiu diaľku odomňa tak len behali po mape dokiaľ ma nezbadali.

Reveng3
20-09-22, 00:12
Jedině udělat waypointy pro boty i do kempů. A ještě je možné přidat takové jednoduché boty, které jsou na zombie escape.

tohle mě taky napadlo.. za mě je škoda nechat zaniknout ZM.. kdysi ten server byl full tak to pojdme naplnit znovu :)

Algorythm
20-09-22, 00:30
Nápad zajímavý. Za mě určitě pro. Zajímala by mě, ale reálná proveditelnost a kompatibilita s verzí jádra zombie modu a pluginy, které na zm jsou

Reveng3
20-09-22, 00:36
Nápad zajímavý. Za mě určitě pro. Zajímala by mě, ale reálná proveditelnost a kompatibilita s verzí jádra zombie modu a pluginy, které na zm jsou

tak určitě by se to muselo vychytat ale myslím že by Boti ZOMBIE oživili.. a na druhou stranu to byl nejlepší server..

Kotel
24-09-22, 16:08
Ten mod je dávno mrtvej, protože kdo chce hrát zombíky, tak si radši zahraje left4dead. Aby se server zaplnil, tak je potřeba minimálně 500 aktivních hráčů, nestačí 32. I s botama vůbec nepočítejte, že by se to někdy zaplnilo.

Reveng3
25-09-22, 14:16
Ten mod je dávno mrtvej, protože kdo chce hrát zombíky, tak si radši zahraje left4dead. Aby se server zaplnil, tak je potřeba minimálně 500 aktivních hráčů, nestačí 32. I s botama vůbec nepočítejte, že by se to někdy zaplnilo.

Za mě by bylo super alespoň do začátku ty boty.. A myslím že by lidi začali chodit udělat na to nějakou upoutávku na ostatních serverech “znovu se rozjíždí mód Zombie” bla bla bla a myslím že by to šlo

Revan
28-09-22, 04:08
Keby tých 32 aspoň bolo. Ak si niekto zoberie ten server na triko a pridá tam botov tak si prídem zahrať aj s vip na bz a mg.

Reveng3
29-09-22, 19:34
Keby tých 32 aspoň bolo. Ak si niekto zoberie ten server na triko a pridá tam botov tak si prídem zahrať aj s vip na bz a mg.

Já jsem pro to tam přidat boty.. ale chtělo by to vědět co an to Kotel.. bez něho neudělám nic..

vac
30-09-22, 00:54
Teš by se mi to pačilo

Reveng3
14-10-22, 23:52
chtělo by to konečně vyjádření od Kotla ..