PDA

Zobrazit normální verzi : Wh+Ab



SandyMan !
29-05-12, 15:22
Zdravím dnes jsem zachytil jednoho Hackera na FY .
http://csko.cz/dema/upload/dir/hacker.dem
Myslím si že je to jasné . :D

Nick : AntiSoft
Steam : Steam ID jsem bohužel nestihl zjístit po par kolech odešel .


OranGe !

/edit: nebyl to náhodou tenhle ? 12:04:37 <STEAM_666:88:666><94.112.52.88> *DEAD*AntiSwot

BiA Fz
29-05-12, 19:34
Nevím jak ostatním, ale mě se celý to krátký demo zobrazuje jako krtek a i když se snažím, vůbec na něm není ani wh ani ab vidět =D

SandyMan !
29-05-12, 23:08
BiA to natáčení se mi takhle buguje . :D A Jestli je normální že hráč střili přes zeď a dá mu HS když mu stříli do nohou . Tak to nevím jako . buď seš slepej nebo úplně blbej . :D Že se vůbec divím . Toto je kotelna .

:thumbdown:

NO COMENT

cFc|Lu!z
29-05-12, 23:10
Mě v demu hráč chodí v podlaze, nevidím cross ani protihráče. Jako kdyby byli neviditelní. Pak je těžké z toho něco poznat.

Lazik
29-05-12, 23:24
Presne to co ppisal luiz... ale to demo je strasne kratke a len 2 killy... ten AntiSwot tam chodi casto, hrava aj na dust2only a ja si nemyslim ze by nieco mal aj ked sa mozem mylit nikdy sa predomnou nejako neprejavil a vzdy som ho dokazal dat.. to co sa tyce dema v deme ten prvy kill mi neprisiel ako AB ale proste len luck a druhy kill mohol pocut ale to neviem ci je tak kedze hram bez sluchatkom momentalne a mam zvuk len z monitoru :)

BiA Fz
30-05-12, 13:15
BiA to natáčení se mi takhle buguje . :D A Jestli je normální že hráč střili přes zeď a dá mu HS když mu stříli do nohou . Tak to nevím jako . buď seš slepej nebo úplně blbej . :D Že se vůbec divím . Toto je kotelna .

:thumbdown:

Tak sis zvýšil ego smrádečku a teď táhni než ti napařim ban :-)