PDA

Zobrazit normální verzi : nehraju, jen prochazim --> NarutoO



JendaJenda
02-11-22, 13:55
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 296522)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: '448717'
[AMXBANS] Duvod banu: 'reklama'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < nehraju, jen prochazim >
[AMXBANS] Tvuj nick: nehraju, jen prochazim
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_1:0:665172694
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_1:0:665172694
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 178.255.168.200
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 178.255.168.200
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < ナルト >
[AMXBANS] Server: csko.cz | OldSchool (cs_italy)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================





Poznamka:






Zdar, dostal jsem u vas ban za reklamu. Nejspis jde o to, ze jsem jednou nekde napsal pojdte na ten a ten server je tam vic lidi nebo nejaka jina mapa nebo nevim, to uz si nepamatuju, ale rozhodne jsem netusil, ze je to na ban. Takhle to driv nebyvalo.
Kazdopadne

SORRY, UZ TO OPRAVDU NIKDY NEUDELAM

a prosim timto o unban, diky.

Jeste bych teda rad dodal ze nejsem tajny agent lobujici za gamesites ani placeny chodici reklamni panel, nebyl umysl delat nekomu relkamu.

JendaJenda
03-11-22, 12:10
No dyť, asi tam byla nejaka dobra mapa, nebo lidi. Ja uz si to nepamatuju. Kazdopadne nedelam nikomu reklamu, v zivote by me nenadlo, ze to vubec bude nekdo resit. Hraju cs od jeho vzniku, ted zase asi po deseti letech, hodne se toho zmenilo, ale hraju u vas pomalu kazdej den od doby co jsem to nainstaloval a jednou tam napisu game sites a dostanu dozivotni BAN, to je jak s Voldemortem, fakt mi to prijde smesny, sorry.
Chapu, ze kdyz u nas ze vsech moznejch serveru, a ze jich bylo, zustali dva, tak se asi konkurence nesmi vyslovit nahlas, ale takhle to driv nebejvalo a nemel jsem tucha, ze z toho bude takovahle kovbojka.
Znova opakuju, ze jsem nemel v umyslu delat reklamu a pro priste se o tech, o nichz se nemluvi, jiz nebudu vyjadrovat, ani jim nijak fandit. Díky

UNHCZ
03-11-22, 16:37
jo jsem pro UB

JendaJenda
03-11-22, 17:34
Díky

plejerplejer
05-11-22, 20:50
Pro UB.

hofy
05-11-22, 20:56
Ban zrušen.