PDA

Zobrazit normální verzi : Práva d2



stanapppp
09-11-22, 11:14
Ahoj kluci,

měl bych zájem dělat admina, nějaký cheatry už jsem pochytal a hodil na fóra. Steam mám ale tu v práci hraji přes NS, protože na steamu mám z neznámých důvodů jen 60 FPS (cfg - rate a vše ostatní už jsem vyzkoušel).
Adminem jsem býval už snad před 10 lety na eRaction serverech (ty už nejsou, takže reklamu nedělám :) ) . Hrávám docela často dopoledne, kdy admini většinou na serverech nejsou. Jsem už dvakrát plnoletý, tak bych možná i mohl mít rozum :) Celkem dle steamu odehráno 18,444 hodin, na NS asi to samý :)

nick : ^h4 style ^^ NS :D


vlastnit originální hru (do přihlášky uveďte svoje SteamID; nastavte si dočasně Steam profil jako veřejný) ****** Mám, ale nehraji přes něj STEAM_0:1:17777350
hrát minimálně 3 měsíce na tomto portálu (nebo mít nahráno více než týden čistého času - podle HLSTATSX) a to na serveru s módem, na který žádáte práva ****** splňuji
čistý trestní rejstřík (hodinové bany se až tak nepočítají, problém jsou hlavně cheaty nebo urážky hráčů) ****** splňuji
hlášení cheaterů - na fóru včetně dem (při hlášení cheaterů adminovi přes Steam je třeba jeho potvrzení) ****** splňuji

Děkuji aspoň za přečtení a přeji hezký zbytek dne :)

SuperMario
09-11-22, 18:36
Ahoj, jestli tu neplanujes hrat na steamu, tak zadost nema smysl, na NS prava nedostanes.

stanapppp
10-11-22, 10:32
V pořádku a chápu. Ono jestli si vybrat mezi 60 FPS a právy nebo 100 FPS a bez práv, tak si bohužel vyberu NS. Když sem byl mladší o honil si ego bych do toho šel :) Co dodat, život je boj a dokud nezjistím jak mít i na steamu 100 FPS, tak s tím nic neudělám. Kdyby jsi třeba věděl jak mi poradit jak na vyšší FPS budu rád.

Pelargos
10-11-22, 10:45
Ak ti to drží na 60, tak sú podľa mňa len dva problémy: 1. vertikálna synchronizácia v CSku, čo u teba asi problém nie je; 2. nastavenie grafickej karty, predpokladám, že máš NVIDIA, takže sa s tým treba pohrať.

stanapppp
10-11-22, 13:07
Děkuji, trochu jsem se v tom pohrabal a cajk. Mám 100 FPS, ale pořád si nemůžu pomoct NS mi připadal plynulejší. Ale už budu hrát steam ať se zase do toho dostanu. Tak kdyby se vám chtělo a předat mi zlatého bludišťáka pro boj s cheatry, tak jsem zde.

Jo a na steamu mi nefunguje VIP ikdyž ho mám ještě tuším týden. Ale koupím si nový, těch 29 Kč mě asi ani nezabije :D

Díky za pomoc Pelargos

Samco
25-12-22, 00:37
Nie