PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o práva admina na serveru Furien a Furien2



PeterSoftak
29-05-12, 21:19
Ahoj KOTEL. Prosím tě bylo by možné udelit mi práva admina na serveru Furien a Furien2. Stačilo by mi alespoň ban na 5min. Na tvém serviri hraji již 5měsíc mám STEAM CT1 ANTHOLOGY. Skušenosti s administrací mám jenom na své webové stránce s hrou žádné. Nevím jak je to s banováním na těchto serverech u VIP hráčů. No hlavním důvodem proč bych chtěl být adminem jsou hráči s urážkami a hráči kteří hlavne používají SH i AB. WH bych osobne nejak neřešil nakolik si stejně myslím že to používá každý. Hraju hlavne kvůli relaxu abych se odreagoval z práce a pobavil se. Nevím jestli je admin placená funkce, ale nemněl bych s tím problém zaplatit si to. Chtěl bych si to aspoň skusit a v případě že by jsi nebyl spokojen s mou administrací bez problémů mi ji můžeš odebrat. Dej mi prosím ťe vědet i kdyby byla moje žádost zamítnunta. Děkuji. PeterSoftak (petersoftak@o2.pl)

Zarix
29-05-12, 21:48
Takze zacnem ja, po 1.Chyba ti tu STEAM ID aky mas vek
2. 2 pripevky na foru aj to 1 hlaseni cheteru a to si nemnel ani demo
3.Je tomoj nazor ale toto je co za ziadost kludne by som si zaplatil admina :)
4.Ja som PRORI

Giussepe
29-05-12, 21:51
Ahoj KOTEL. Prosím tě bylo by možné udelit mi práva admina na serveru Furien a Furien2. Stačilo by mi alespoň ban na 5min. Na tvém serviri hraji již 5měsíc mám STEAM CT1 ANTHOLOGY. Skušenosti s administrací mám jenom na své webové stránce s hrou žádné. Nevím jak je to s banováním na těchto serverech u VIP hráčů. No hlavním důvodem proč bych chtěl být adminem jsou hráči s urážkami a hráči kteří hlavne používají SH i AB. WH bych osobne nejak neřešil nakolik si stejně myslím že to používá každý. Hraju hlavne kvůli relaxu abych se odreagoval z práce a pobavil se. Nevím jestli je admin placená funkce, ale nemněl bych s tím problém zaplatit si to. Chtěl bych si to aspoň skusit a v případě že by jsi nebyl spokojen s mou administrací bez problémů mi ji můžeš odebrat. Dej mi prosím ťe vědet i kdyby byla moje žádost zamítnunta. Děkuji. PeterSoftak (petersoftak@o2.pl)

Stačí říct a dáme ti klidně i delší ban.

PeterSoftak
29-05-12, 22:19
Zdravím Vás, jasně moje ID je : STEAM_0:0:10751575 nebo http://forfairplay.com/STEAM_0:0:10751575 dále je mi 34let a CS hraju asi 9let. K tomu že stačí zavolat admina :-) zatím se mi to nepovedlo. Určitě když oprávnění nedostanu nic se neděje budu hrát jako doteť. Jinak jsem tuto žádost napsal i proto protože dnes mě osobně "naštvali" dva hráči, kteří mě uráželi a vozili se po mně protože i s jejich SH jsem neměl příliš práce kilnout. Nechtělo se mi na jejich stupidní narážky ani reagovat nemělo by to cenu se hádat. Příspěvků tu příliš nemám, ale budu se snažit a polepšit se :-)

marsoun
29-05-12, 22:30
Ať děláme, co děláme, nemůžeme vaše steam id najít v chatlogu.

ZombieBot
29-05-12, 22:35
Counter-Strike
25.4 hodin celkem

- na steamu.

Za mě ne.

Charon35
29-05-12, 22:48
Ahoj KOTEL. Prosím tě bylo by možné udelit mi práva admina na serveru Furien a Furien2. Stačilo by mi alespoň ban na 5min. Na tvém serviri hraji již 5měsíc mám STEAM CT1 ANTHOLOGY. Skušenosti s administrací mám jenom na své webové stránce s hrou žádné. Nevím jak je to s banováním na těchto serverech u VIP hráčů. No hlavním důvodem proč bych chtěl být adminem jsou hráči s urážkami a hráči kteří hlavne používají SH i AB. WH bych osobne nejak neřešil nakolik si stejně myslím že to používá každý. Hraju hlavne kvůli relaxu abych se odreagoval z práce a pobavil se. Nevím jestli je admin placená funkce, ale nemněl bych s tím problém zaplatit si to. Chtěl bych si to aspoň skusit a v případě že by jsi nebyl spokojen s mou administrací bez problémů mi ji můžeš odebrat. Dej mi prosím ťe vědet i kdyby byla moje žádost zamítnunta. Děkuji. PeterSoftak (petersoftak@o2.pl)

Zdravím Vás, jasně moje ID je : STEAM_0:0:10751575 nebo http://forfairplay.com/STEAM_0:0:10751575 dále je mi 34let a CS hraju asi 9let. K tomu že stačí zavolat admina :-) zatím se mi to nepovedlo. Určitě když oprávnění nedostanu nic se neděje budu hrát jako doteť. Jinak jsem tuto žádost napsal i proto protože dnes mě osobně "naštvali" dva hráči, kteří mě uráželi a vozili se po mně protože i s jejich SH jsem neměl příliš práce kilnout. Nechtělo se mi na jejich stupidní narážky ani reagovat nemělo by to cenu se hádat. Příspěvků tu příliš nemám, ale budu se snažit a polepšit se :-)

http://static7.businessinsider.com/image/4fb7861becad048c4000000f/muppet-beaker.png

Nejak nevieš ako to tu funguje. S tým banom si to zaklincoval. Napr. nemáš tu ani nick z hry.

PeterSoftak
29-05-12, 23:00
Tak sry nikde nebylo napsaný ani požadavka že musí být nejaký čas odehraný na steamu. Aktuálně používám non steam z Vašeho serveru. OK víc to neřešte. Spp. PeterSoftak

grEy
30-05-12, 13:17
Charon nepostuj svoje fotky na forum, vies ako som sa zlakol?

Charon35
30-05-12, 15:42
Charon nepostuj svoje fotky na forum, vies ako som sa zlakol?

Tak sory. Vysadil som gel. :/

Charon35
30-05-12, 18:43
http://csko.cz/forum/showthread.php?7537-Frackore-VS-PeterSoftak-UNBAN&p=96955#post96955

Absolútne nečítaš pravidlá na fóre. Nedodal si In-game nick. Neverím, že ti je 34, ani že hráš 9 rokov.

Ahoj KOTEL. Prosím tě bylo by možné udelit mi práva admina na serveru Furien a Furien2. Stačilo by mi alespoň ban na 5min.
Dostal si na hodinu a ešte sa sťažuj. http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=29290

NIE