PDA

Zobrazit normální verzi : Žiadosť o práva



Ejo
30-05-12, 14:43
Ahojte,
volám sa Erich a mám 17 rokov.Chcel by som požiadať o admina na serveroch JB 1 a 2,Knife 1 a 2.To sú servery na ktorých hrávam najčastejšie.
CS už hrávam dosť dlho,svedčí o tom aj môj čas odohratý na steame (aspoň dúfam).Moje Steam ID je STEAM_0:0:22333990.Profil na stránke je tuto http://steamcommunity.com/profiles/76561198004933708. Na kotelne hrávam už hádam aj rok možno aj dlhšie.Predtým som hrával s nickom Lumo len Knife a neskôr War3ft.Potom som si začal platiť VIP a hrať čisto len na Kotelne. Na iné servery už takmer vôbec nechodím.Keď ano tak tam nehrám dlho a vždy si zapnem zasa Kotelnu.Hrávam War3ft,JB,Knife,Surf,Deathrun.Hrával som Base builder zombie a sem tam keď som zostal AFK tak MEGA PUB alebo Zombie.Hrávam pod nickom Ejo a nemením si ho.V poslednom čase som začal natáčať demá skoro každé kolo (ak by sa náhodou niečo vyskytlo) a stále častejšie upozorňujem hráčov že porušujú pravidlá.O práva žiadam aj práve preto , že odo mňa ako od radového hráča si tie upozornenia nevšímajú.Ako admin ich budem vedieť lepšie upozorniť a snáď ich chyby aj napraviť.Chcem byť prínosom pre Kotelnu a nie ju zhodiť.Tak to by bolo asi všetko budem rád ak napíšete okrem svojich názorov aj odôvodnenia prečo ste sa tak rozhodli.

Charon35
30-05-12, 15:35
NA JB určite nie. To ti píšem hneď. Zbytok zatiaľ neviem.

Leryx
30-05-12, 15:36
Hej něco mi nick Ejo říká, každopádně nepatříš mezi ty hráče co bych tam vídal denně a znal je, teda alespoň u CT ne. Na jb je teď adminů dost, co jsme mezi nás přijmuli pitbula.

Ejo
30-05-12, 17:02
Hej Leryx pokial nemas "spešl" je tazke sa dotat k ct :/

Charon35
10-06-12, 11:33
3 príspevky na fóre, nikto ťa nepozná = nie. sry.

Skús byť aktívnejší aj na fóre. ;)

EDIT: Keby niečo, napíš mi PM.