PDA

Zobrazit normální verzi : Frackore VS PeterSoftak UNBAN



PeterSoftak
30-05-12, 17:56
Frackore nechápu proč jsi mi dal ban. Zůstal jsem tam sám a na krku jsem mněl 10 furienů. Za to že jsou to LAMY a nedokážou vyběhnout všichni na jednou a sundat mě jsi BAN tedy nezasloužím. Dále jsem byl na otevřeném místě přístupném z 3 stran takže jesem nikde nečučel v rohou jako lama. Proč jsi nedal BAN těm furienům když nechtěli na mě útočit? Prosím tě srovnej si to v hlavě a když už jsi nedočkavej na další kolko tak se laskavě odbavuj na nekom jiným. Dík za pochopení. PeterSoftak

Idea
30-05-12, 18:07
Daj sem vypis z konzole

kashpi
30-05-12, 18:08
Musím souhlasit. Na serveru Furien je přece úkol furienů zabít všechny anti-furieny, nebo se snad pletu?
Podle mě si CT může kempit kde chce a T ho mají huntit

edit: Idea seš s tím trapnej. Baví tě to pořád?

Lynviy
30-05-12, 18:09
Ale úkol Anti-Furienů je zabít Furieny, nemá kempit ani jedna strana.

kashpi
30-05-12, 18:10
když vyprší čas co napíše server? Anti-furieni vyhrály, ne? Takže úkol je asi jasnej, ne?

edit: a jak můžou CT zabít kempící T když jsou neviditelní? :D

Idea
30-05-12, 18:13
Podla mna nemal dostat ban takmer vzdy posledni CT niekde kempi takze to by maly dostat vsetci...

Ciper
30-05-12, 18:15
Podla mna nemal dostat ban takmer vzdy posledni CT niekde kempi takze to by maly dostat vsetci...
Na tý mapě si zaleze last ct, do toho tunelu u spawnu a zaleze do tý díry mezi bedny, a furien se tam těžko dostáva, takže je jasná vyhra ct když tam kempí a fulloutí a furieni mu tam jen chodí, pokud to tak bylo jak to na tý mapě často bývá tak ban byl danej dobře :D

Idea
30-05-12, 18:17
A aka to bola vlastne mapa? :D
Edit: aha 4ever ale ak mal proti sebe 10 nie je problem aby ich zopar kupilo HE alebo cakat kym mu dojde adrenalin...

Bezdak
30-05-12, 18:18
Ban byl danej na mapě dust4ever což by bylo hned jasné kdyby sem dal petersoftak výpis z konzole.

PeterSoftak
30-05-12, 18:23
kasphi janě, jenomže já stál na opačné straně mapy, takže jsem ji celou proběhl. Než jsem tam přiběh byly všichni moji CT v teamu dead a jednoduše mi nic jiného nezůstalo. Ješte jednou připomínám že jsem nikde nečučel v rohu, ale byl na place a odvšudy viditelnej. Nemusíme to dále řešit, ale na FURIENECH hraji pomalu 6měsíc, a ješte jsem neviděl aby dostal poslední CT ban za to že krempil jednoznačne v rohu. Já byl na otevřeném prostoru. Nic dál to neřešte. chtel jsem tímto jenom upozornit na danou skutečnost. Spp. PeterSoftak

Frackore
30-05-12, 18:26
Zalezeš na T spawn, tam kam se ani doskočit skoro nedá, a střilíš to tam. Bežet se tam nedá, protože se zastavíš o kopec, 2x píšu ať tam nekempíš ale prostě ne. Furieni zbyly asi 3, všichni bez výbavy a bez HP a divíš se proč tam nešli.

Ban... zde (http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=29290)

PeterSoftak
30-05-12, 18:26
pro upřesnění jednalo se o mapu dust4ever a stál jsem nahoře na římse T spawn

marsoun
30-05-12, 18:28
Jsem za Frackorem, bo když CT kempí na T spawnu tak je oříšek i pro zkušené hráče a jestli tě 2x varoval, tak se nemáme o čem bavit.

PeterSoftak
30-05-12, 18:33
frackore nekecej prosím tě kolik jich bylo ! skoro celej team ! 3 zůstali možná co jsem to tam prostřílel. Neměl jsem čas číst tvoje upozornení, když jsem střílel a hlídal. Jakou mněli výbavu já nevím ani mně to nezajímá. Z mého pohledu to nebylo FAIR PLAY.

Ciper
30-05-12, 18:33
pro upřesnění jednalo se o mapu dust4ever a stál jsem nahoře na římse T spawn

A řekni že jsi necampil ???(Campere)

PeterSoftak
30-05-12, 18:35
Takhle by jsi musel dát BAN skoro každýmu hráči, který zůstane poslední v teamu či u CT nebo T a tohle jsem si doteť nevšim že by se dělo. Spp. PeterSoftak

Frackore
30-05-12, 18:36
Z mého pohledu to nebylo FAIR PLAY.

To nebylo, když si to tam kempíš. Já si za tím stojim... Abych ještě dodal, poprvý si na tom T spawnu taky nebyl.

Charon35
30-05-12, 18:38
Neviem čo riešite. Nedodal ani výpis z konzole. Tako ako nečítal ako žiadať o práva, tak nečíta ani tu. http://csko.cz/forum/showthread.php?7524-%8E%E1dost-o-pr%E1va-admina-na-serveru-Furien-a-Furien2
Na mojom mieste to hneď locknem a vôbec sa s ním nebavím, aj keby to bola odôvodnená sťažnosť. Niečo chceš? Niečo daj.

PeterSoftak
30-05-12, 18:42
jo to je pravda, jenomže když na tebe vyběhne LOL LAMA s SH a ještě k tomu né jedna (přiznej si že jich tam není málo) nemáš v podstatě žádnou jinou šanci se bránit protože na LAMU s SH potřebuješ hodně místa a času aby jsi ho sundal. (pokud nepoužíváš AB) v tom případě je to o nečem jíném.

PeterSoftak
30-05-12, 18:47
Cháron co by jsi chtěl?

Charon35
30-05-12, 18:59
Cháron co by jsi chtěl?

Už som ti to napísal. Tak ešte raz:

Neviem čo riešite. Nedodal ani výpis z konzole. Tako ako nečítal ako žiadať o práva, tak nečíta ani tu. http://csko.cz/forum/showthread.php?7524-%8E%E1dost-o-pr%E1va-admina-na-serveru-Furien-a-Furien2
Na mojom mieste to hneď locknem a vôbec sa s ním nebavím, aj keby to bola odôvodnená sťažnosť. Niečo chceš? Niečo daj.

Žeby?
http://csko.cz/forum/showthread.php?429-Jak-po%9E%E1dat-o-unban

PeterSoftak
30-05-12, 19:31
NJN už to řešit nebudu, ale pro spokojnost to příšte vložím i když si myslím že výsledek to nijak neovplyvní.

Ciper
30-05-12, 19:44
NJN už to řešit nebudu, ale pro spokojnost to příšte vložím i když si myslím že výsledek to nijak neovplyvní.
Příště nekempi a pak nebreč na čorum

PeterSoftak
31-05-12, 09:49
OMG Ciper už jsem vysvětlil proč a jak jsem se tam dostal. Za 6měsíců jsem BAN dostal poprve. Doteť nebyl žádnej problém a najednou je. Koukni se občas na F nebo F2 co delá většinou poslední hráč z temu CT (bez AB) a pak neco řeš prosím tě.

gooder
31-05-12, 15:45
peter softak teba poznám na furienku ako mega kempera ktorý nič iné nevie takže ban si zaslúžíš lebo si kempil a posledne CT by nemalo kempit viac ako 10 sekúnd pokial ho nenájdu furieni a okrem toho máš peknú históriu banov takže máš smolu (asi) SI BIG KEMPA

Montty non skill
31-05-12, 19:18
Možná proto, že ti admin toleroval, protože si myslel, že jsi začátečník, ale když kempíš nonstop, tak mu došla trpělivost.
Taky mám na awp jednoho takového. Dám mu kick a on se ještě nechytře zeptá za co a že jsem si na něj zasedl. Je to těžko, celej teams hraje normálně, jen on kempí a pak se díví a brečí. Taky jsem mu chtěl dát doživotní ban, ale nejsem takový.
Neomlouvej tady, že na tebe vybíhají hráči s sh a ab. Takových je tam velmí málo a jen občas. Myslím, že kdyby jsi požádal jinak o ub, tak by ti to snad i snížil.... Chovat se slušně je dobré a nemáš pak problémy.

Charon35
31-05-12, 21:07
Tak hádam to Monty uzavrel.