PDA

Zobrazit normální verzi : Prosim o Unban



Tony
31-05-12, 15:35
Ahoj, na servery furien 2 sa volam " V-T[o]Ny^^|.ExE " Ja bych prosil o Unban protoze
1. Nadavky byly v Sebaobrane..
2. Spam.. ano spamol som 2x.. A bol to len zart
3.SouTeX si zacal a vytocil ma :/
__________________________________________________ ________________________
Fakt uz Nebudem.. Kupil som si aj VIP :/ a prave teraz dostat ban ..
fakt by som chcel unban...
Viem zasluzim si to.. ale Tak on zacal :/ prosim

VALVE_0:0:2071376323

-Dakujem Tony.

gooder
31-05-12, 15:41
hh poznám ťa z furienka si taký agresívny určite nemáš trvalý ban takže prečkaj,nenadávaj a hraj poriadne bude to pre teba ponaučenie...

Idea
31-05-12, 15:44
Sice si mozno soutex zacal ale preco si mu odpisoval stale je tu moznost dat mu mute ...
Spam si mal 2x keby raz dobre ale 2x to mi uz nepride zo srandy....
A hod sem aj vypis z konzole...

marsoun
31-05-12, 15:45
Soutex nedopadl o moc Líp (http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=29324). Zkrátím ti to o polovinu že jsi si aspoň dal tu práci se registrovat na fóru. Příště ho prostě ignoruj a jeď si svůj blues. Btw pročti si tohle (http://csko.cz/forum/showthread.php?429-Jak-po%C5%BE%C3%A1dat-o-unban)

gooder
31-05-12, 15:47
netreba hrať s nervami.. hru hráš pre zábavu nie pre nadávky a nervy...

Idea
31-05-12, 15:49
A mas ban len na 3 dni to snad vydrzis...

Tony
31-05-12, 15:51
Gooder- Ano celkom nervak niekedy ked ma vytocia :/ ale inak je to somnou v poho.. hram to zo srandy sak predsa je to len hra..
Alternatiwe-Nevydrzim to 3 dni.. Kotelna is my life -_-
Marsoun-Ok.. Fakt dakujem :] aspon ze o tu polovicu.. Ja inac hram Zo srandy ja sa malo kedy vytocim... Ale fakt DakujeM :/ skoda ze si dneska nezahram :/

gooder
31-05-12, 15:55
keď mna niekto zabije v hre nadýchnem sa a vydýchnem a hrám dalej aj keď ma zabijú z kempu... to je jedno keď vidím že niekto má cheaty nahrám demo hodím ho na fórum... ale v hre mu nič nepoviem ani mu nenadávam

Tony
31-05-12, 15:59
Tak Ok gooder. Vezmem si z teba príklad. Ďakujem fakt :) A ja+Demo :D ja neviem take :D ja viem iba ,,Drtiť,, :D.. Fakt díky.. a Ďakujem Marsoun za skrátenie :)... Mohol by som s tebou Pokecat neak na FB,Skype? Ohľadom na Donating na Váš server?

gooder
31-05-12, 16:12
to som rád,prvý človek čo si zo mna bere príklad ::DD

boxolop
02-06-12, 16:45
neni som pre unban uz len z toho dovodu ze sem ani len vypis z konzole dat nevies

marsoun
02-06-12, 18:14
neni som pre unban uz len z toho dovodu ze sem ani len vypis z konzole dat nevies

Díky že jsi nám řekl svůj názor když ban už vypršel -.-'. lock poprosím