PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o UnBan / přehodnocení BANu



Loktar
31-05-12, 17:37
výpis z konzole:

[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! ( id 29316 )
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu : ' Wallhack '
[AMXBANS] Zabanovany nick ( 1 ) : Loktar
[AMXBANS] Tvuj nick : Loktar
[AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 1 ) : VALVE_0 : 0 : 1534812954
[AMXBANS] Tvoje SteamID : VALVE_0 : 0 : 1534812954
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 1 ) : 93.99.79.90
[AMXBANS] Tvoje IP adresa : 93.99.79.90
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin : Montty non skill
[AMXBANS] Server : Kotelna - Awp | csko.cz ( awp_warzone )
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi , pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] =================================


Zdravím,

včera jsem dostal BAN za WH, pokusím se sepsat, jak k tomu došlo - jednoduše jsem skrze textury viděl obrys hráče - jak propadává texturama, či jak to definovat. Až do ted jsem si myslel že je to naprosto běžná chyba / bug. CSko mám stáhlé z gamesites bez jakýkoliv úprav typu hacky, chteaty atd. Takovéto věci nemám zapotřebí, csko si chodím po večerech zahrát po práci jako relax..ne abych podvadel...
Poté co jsem videl proplouvat "obrys" hráče jsem do míst, kde se nacházel nekolikrát střelil AWPckem - dle "navodu ktery se nachazi na samotnych strankach kotelny" a skrze zed jsem daného hřáče zabil. Takto se mi to za celou hru povedlo asi 2x nebo 3x.
Každopádně, žádné WH nemám, když už tak bych to nazval bugování (za coč je doufám BAN s menší délkou než perma...).
Nevím jak bych Vám to mohl dokázat, toto se těžko obhajuje..
Pokud jsou jakékoliv otázky, milerád zodpovím, již nevím co dodat..:/ Snad že bych si zase rád zahrál, vždy jsem se snažil hrát i komunikovat bezkonflikntě a bez podvodů a ted tohle..

Přeji pěkný podvečer
Loktar

gooder
31-05-12, 17:51
AJ za texturu by mal byt ban nie?

Loktar
31-05-12, 18:06
S tím počítám, ale neni to hack a předpokládám že je za to nižší sazba než Perma.
Jsem si vědom toho že jsem bugoval - tudíž jsem připraven za to nést trest, narozdíl od banu za wall hack, který nemám :(

Montty non skill
31-05-12, 19:10
Demo je zde.
http://csko.cz/dema/upload/dir/loktar.dem

Je divné, že mi do pm napíšeš cituji
"Jak k tomu došlo, jednoduše - skrze textury zdi kouka hlaven pušky, když do toho místa párkrát střelíš AWPčkem tak jednoduše zasáhneš co stojí za zdí, jelikož naprostá většina zdá se dá AWPčkem prostřelit, byt se tím snižuje jeho účinnost. Takto jsem to udělal asi 3x, videl jsem za zdi človeka, tak jsem do ni střilel tak dlouho, až jsem ho zabil - asi 3x se mi to povedlo.Vim že to neni "fer", avšak je to chyba hry, nikoliv hack v mem pc."
a podruhé píšeš že ti padala textura. Tak fakt nevím, co je fakt a co výmysl. Takovou výmluvu tu snad něměl ještě nikdo a hned dvě varianty.

Lynviy
31-05-12, 19:12
Musím přiznat, že někdy se mi takový bug také stane.

Loktar
31-05-12, 19:13
Eh, on je nejaky rozdil mezi tim, zda neco propadava texturou nebo neco kouka skrze texturu? V teto problematice se ja opravdu nevyznam :/

Edit:
Ono je těžké specifikovat neco, o čem člověk ví houby. To je asi jako kdybych po tobě chtěl aby jsi mi charakterizoval statický výpočet pružnosti a pevnosti ŽB desky (jen doufám že nejsi stavař..)

Montty non skill
31-05-12, 19:23
Musím přiznat, že někdy se mi takový bug také stane.

Ale jednou píše " že mu koukala hlaveň" a podruhé "že mu padala textura". Jo stát se může... Nechám kolegy na vyjádření, ale za mě je to jako wh.
Na demu byl tuším hráč afk, který se ke zdi ( k textuře ) ani nepřiblížil a přesto ho viděl....

ZEUS
31-05-12, 19:25
Můžu se zeptat, jakou máš GK a zda hraješ na software nebo OpenGL ?

Loktar
31-05-12, 19:33
08:24:23 - u toho afkaře si lze všimnout černéhu puntíku, který kouká skrze zed a hýbe se - nejspíše jak hráč "dýchá". Na tento "objek" jsem mířil.

kashpi
31-05-12, 19:34
no mě se nedávno stávalo, že sem hrál mapu aim_dgl a tam jsou na každe straně 2 velký krabice, a občas na začátku kola se mi stalo, že sem všechny hráče viděl nad krabicema... Problém byl v tom, že ať sem sřilel na ně nahoru nebo do míst kde by stáli na podlaze nikdy sem je nemohl zabít :D

Montty non skill
31-05-12, 19:37
Jo kashpi, tohle je bug, tohle přesně se mi stalo taky, ale aby viděl hráče skrze zdi?

Loktar
31-05-12, 19:39
Matrox G55MADDA32DSF

starou jsem spalil, takže mam tuto založni...vlatne nic jineho než csko si na ni ani nezahraju

kde zjistim jestli jedu na SW nebo OpenGL?
edit: už jsem to našel

Loktar
31-05-12, 19:40
Montty, zase si ale třeba povšimnout toho, jak je možné že jsem hromadu hráčů - pokud bych mel WH - nevidel :/

Edit:
ZEUS ted jsem se koukal ,mam to nastaneve na software.

Giussepe
31-05-12, 20:03
no mě se nedávno stávalo, že sem hrál mapu aim_dgl a tam jsou na každe straně 2 velký krabice, a občas na začátku kola se mi stalo, že sem všechny hráče viděl nad krabicema... Problém byl v tom, že ať sem sřilel na ně nahoru nebo do míst kde by stáli na podlaze nikdy sem je nemohl zabít :D

Tohle se mi stává na AIM serveru. a ani ne treba na zacatku kola. klidně i uprostred roundu znicehonic najednou vsechny nepratelsky skiny vyleti do vzduchu. Ale hitboxy, co si pamatuju zustaly normalně dole, ale kdyz proste clovek toho hrace nevidi na ty zemi tak se do něj blbě trefuje.

Lynviy
31-05-12, 20:23
No, a stačilo takhle střílet do bedny a vypadá to jako WH :D.

Montty non skill
31-05-12, 20:36
ale je divné, že byl bug normálně dole na mapě i hitboxy dole na mapě. Bugy jsu přesně jak psal kasphi. Tohle mi tak nepřipadá.... Viděli jste to demo? Naprosto čistě vidí kde hráč stojí a šije to do něj. Bugy jsou způspbeny výpadkem paketů, né?

Lynviy
31-05-12, 20:38
Na demo se možná podívám zítra, dnes sem trošku vytížen. Co se týče toho bugu tak nevím, ale i často se to stává na JB, ale i na jiných serverech, většinou spíše po spawnutí, uprostřed hry někdy taky, ale méně.

Krispo
31-05-12, 21:49
8:27:27 když vystřelí je vidět hlava teroristy (hrač asi zmačknul duck, nebo bug textury)

akka~
01-06-12, 20:19
Mě se to také stává. Ale nikdo mi nic zatím neřekl.

Kotel
01-06-12, 22:31
Nekdy se to stane na steamu i ns, duvod neznam. Stalo se to nekomu i na jinem portalu? Vypadky paketu nebyly, kdyz se to stalo.

Montty non skill
02-06-12, 16:55
Ok, dávám ub. vyřešeno, lock.
Hráči se samozřejmě omlouvám, protože tohle opravdu vypadalo jako wh.
Stalo se to :
30.05.2012
22:33 - awp server
mapa awp_warzone