PDA

Zobrazit normální verzi : par "navrhov"



ace
31-05-12, 22:45
1/na DM vypnut zvuky(kroky, vrzganie dveri...)
2/z DM odstranit mapu de_dust, prtz sa tam hrozne kempi
3/na cw serveroch kotelni, po prikaze /sg nastavit mp_roundtime na 8, aj tak sa tam skusaju flashe, takze to neuskodi...
4/pridat tam viac aim_ map
tot asi vse

tyger103
31-05-12, 22:49
1) Kravina,i při rushování se řídíš dle zvuků
2) de_dust je klasika...
3) proti tomu nic nemám
4) nějaký můžeš navrhnout,ale podle mě je počet dostačující

Kotel
31-05-12, 23:05
1) Stačí si vypnout zvuk u sebe.
2) hrajes kamperstrike, v unreal tournamentu se nekempi
3) Při warmup je roundtime 9 minut..
4) přes příkaz do konzole "mapa nazev", zmenis mapu na jakoukoliv, co je na tomto portalu

ace
31-05-12, 23:39
1/ste nepochopili.ide o to aby enemy newalkovali a neriadili sa zvukom.dost hracov hra dm so soundomr a to je naprd. na dm ide o reflex.aj na tych naj dm to tak je, preco nie na kotolni?..
2/ok..
3/takze dam najskor /warmup a potom /sg a kolo ma 9min.ok..
4/nebolo by lepsie menit mapy napisanim do chatu /aim_map, ako je to naa u2 a pod?

Kotel
01-06-12, 00:26
Dej ip na ten "naj" dm. Kdyz ostatni nebudou mit sound, budou mit horsi reflexy, takze jak se s horsima spoluhracema zlepsis?
V nejake lize bylo v pravidlech, ze na sg screenu musi byt videt 800 money a round 1 a pul minuty, ale asi uz to nikde neni, tak to upravim.
Takze kdyz si budes chtit dat treba mapu surf_ski, tak ji budes menit prikazem /aim_map surf_ski ? Otevrit konzoli je snazsi a muzes tam prepisovat chyby...

NemiKD
01-06-12, 01:56
1/na DM vypnut zvuky(kroky, vrzganie dveri...) - Když chceš trénovat reflexy, tak si vypni zvuk sám.
2/z DM odstranit mapu de_dust, prtz sa tam hrozne kempi - nauč se zabíjet borce co sedí za krabicema
3/na cw serveroch kotelni, po prikaze /sg nastavit mp_roundtime na 8, aj tak sa tam skusaju flashe, takze to neuskodi... Tohle je hodně špatný nápad, roundtime 1.75, startmoney 800 je na smoke dostacujici a nikdy v zivote jsem nevidel jine nastaveni na smoke, asi proto, ze nehraju na wargo serverech.
4/pridat tam viac aim_ map map je tam vic nez myslis a zakladni, ktery se hrajou na ligach tam sou, mapy co se hrajou na kotelne aimu nektery jsou uplne nesmyslny a k ničemu. Nejlepší jsou ty základní.

ace
01-06-12, 08:27
dobre ste mi nalozili no..
Chcem mapu aim_map, napisem do chatu /aim_map
Chce mapu aim_map_dgl, napisem /aim_map_dgl
Stale nechapes?

Kotel
08-06-12, 13:29
Jsem napsal dobrou blbost s tou mapou, to uz byl skoro patek. Takovej prikaz muzu udelat.