PDA

Zobrazit normální verzi : Fk na Jailbreaku



Kysykenno
23-01-23, 12:59
Ahoj Chcu upozorniť na hrača Mi.reek da fk ani neviem zaćo
Server Jailbreak 6

Hebrejec
23-01-23, 15:04
Zdravim.

Na takýto typ hlásenia je dobré a hlavne vhodné dodať demo, ktoré adminom pomôže zhodnotiť danú situáciu a ďalej pokračovať v tvorení záverečného verdiktu. Bez dema nemôže a-team danú vec dostatočne doriešiť a ( v prípade porušenia pravidiel ) zakročiť banom. Plus by som danú situáciu riešil najprv dohovorom, poprípade by som sa aspoň spýtal, prečo nastalo ku udeleniu FK. Niekedy hráč dá za Simona omylom FK a hneď ďalšie kolo vd, s tým, že to bol omyl a všetko ide ďalej tak ako má, bez hlásenia na fóre. Ale tak ako píšem, nabudúce by sa hodilo demo. Demo natočíš skrz napísanie príkazu record "MFK" to v úvodzovkách je meno dema a nemusíš tam písať uvodzovky. Následne napíšeš na ukončenie Dema príkaz stop. Taktiež do konzole. Tento súbor (demo) budeš mať v csko zložke a odtiaľ to môžeš nahrať na link a poslať sem.

Prajem pekný deň.

Kaco
23-01-23, 16:01
Ahoj, tak ako písal kolega vyššie. Nabudúce sa riaď týmito inštrukciami - https://csko.cz/forum/showthread.php?5755-Jak-spr%E1vn%26%23283%3B-napsat-nahl%E1%9Aen%ED-st%ED%9Enost. Neriešiteľné.