PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o práva na JB servery



Kuzli
01-06-12, 17:20
Dobré odpoledne

Nick: Kuzli
Steam: STEAM_0:1:604374
Věk: 18 let
Skype: Daaw_cz
Icq: 437 827 206

Chtěl bych poprosit o práva na serverech JB1 a JB2. Už jsem si jednu žádost podal, tam mi skoro všichni admini napsali ano, ale konečný rozsudek byl "zatím ne". Proto zkouším žádost podruhé. Na Jb serverech sem takzváný "spešl". Už to naznačuje, že jsem dobrý hráč, dobře umim pravidla, nedělám bordel a dokážu tam udělat pořádek. Sem známý na obou serverech (u stálých hráčů). Na portálu Kotelna hraju přibližně 10 měsíců. Chci trestat neschopné hráče, kteří dělají bordel, dávají FK, MFK, nadávají, spamují apod. Ano jsem spešl, ale přesouvání hráčů z týmu do týmu je někdy přece jen málo. Snažím se tyto problémy řešit se spešl ale moc se toho vyřešit nedá. Jak už jsem psal při mojí první žádosti byly skoro všichni pro. Doufám že jste názor nezměnili a budu moc rád když vám budu na serverech více pomoc. Na otázky rád odpovím. Předem děkuji za názory.

Nixvan
01-06-12, 17:38
I když můj názor nic neznamená stejně : Na jb často hrávám a tohoto hráče znám je v pohodě jak už psal opravdu nedělá pořádek a snaží se řešit konflikty. Dávám mu Ano ale jak už jsem napsal můj hlas nic neznamená :-)

Ciper
01-06-12, 17:40
Celkem proti tobě nic nemám, jen mě zaskočily ty tvé první zneužívaní spešlu, ale i tak ti dám Ano.

Kuzli
01-06-12, 17:41
A teď ti podám jednu otázku. Jaké zneužívání spešlu?

EDIT: Dodatečně dodám. NIKDY sem spešlu nezneužíval. Byly/jsou hráči, kteří spešlu zneužívali/zneužívají. Nebudu psát konkretní osoby. Ještě jednou napíšu NIKDY sem spešlu nezneužíval.

Ciper
01-06-12, 18:04
A teď ti podám jednu otázku. Jaké zneužívání spešlu?

EDIT: Dodatečně dodám. NIKDY sem spešlu nezneužíval. Byly/jsou hráči, kteří spešlu zneužívali/zneužívají. Nebudu psát konkretní osoby. Ještě jednou napíšu NIKDY sem spešlu nezneužíval.
Tím jak jsi mě přesouval, nechápu proč, a pak jsem ztravil 1 kolo ve spectu.

Kuzli
01-06-12, 18:09
Tím jak jsi mě přesouval, nechápu proč, a pak jsem ztravil 1 kolo ve spectu.

Když už sem tě přesunul, tak to bylo možná když sem spešl dostal a neuměl sem to pořádně ovládat. Ale nikdy sem nikoho nepřesunul z týmu do týmu kdyby nebyl důvod. Tolik lidí mi psalo, abych ho přesunul k CT. Nikdy sem to neudělal. Pak z toho na mě vznikla stížnost tu na foru. Názor na tohle zneužívání vám brát nebudu, ale nejsem člověk, co by něčeho takového někdy zneužíval.

The Frisco
01-06-12, 18:24
Já se přidávám ke kladným ohlasům.. S tímto hráčem jsem nikdy neměl problém..

(-)

-Snad jen to,že byl právě přijat Pitbull.

(+)

-Má spešl (Jedna z hlavních podmínek být admin na JB)
-Aktivita
-Věk
-Rozumnost
-Smysl pro humor
-Nervy
-Zkušenost s Kotelnou
-Gramatika (Přece jen je důležitá. Kdo by poslouchal člověka,který neumí pořádně česky/slovensky. :) )
-Snaží se pomáhat ostatním hráčům
-Výborně simonuje

Ode mě máš jedno bezvýznamné Ano. :)

Kuzli
01-06-12, 18:31
Díky Alcohole pro děcka :D

The Frisco
01-06-12, 18:35
Za tohle máš paleček dolů :P :D

Kuzli
01-06-12, 18:49
Za ten palec dole ho dostáváš taky :D

Larodar56
01-06-12, 19:01
Tu válku palců si nechte na potom. Ve hře to umíš, ale tvoje aktivita na forku je především jen kvůli právům jak jsem si všiml.

Kuzli
01-06-12, 19:34
Dříve sem měl aktivitu dobrou. Určitě ne kvůli právům. Bohužel přišel konec školního roku tak se musim učit. Tim pádem na CS, Jb a Forum nebylo moc času. Možná proto to tak vypadá.

Charon35
01-06-12, 19:43
Dříve sem měl aktivitu dobrou. Určitě ne kvůli právům. Bohužel přišel konec školního roku tak se musim učit. Tim pádem na CS, Jb a Forum nebylo moc času. Možná proto to tak vypadá.

Minulý čas, prítomný čas. Tak kedy budeš mať čas?

Ciper
01-06-12, 19:46
Minulý čas, prítomný čas. Tak kedy budeš mať čas?
Asi má čas teď, jinak by asi nežádal o práva..

Kuzli
01-06-12, 19:53
Přesně tak. Kdybych neměl čas, tak si tu žádost ani nepodávám. Navíc za rohem sou prázdniny, tak bude času habaděj.

EDIT: Omlouvám se špatně sem to napsal. Učil sem se.

Charon35
01-06-12, 20:05
Aha. Pýtal som sa len preto, že školský rok ešte neskončil, tak mi to nedávalo zmysel. Uvidíme čo zbytok.

Kuzli
01-06-12, 20:09
Školní rok eště neskončil, ale už se blíží ke konci. Jelikož už mam ve škole všechno OK, proto sem si podal žádost.

Kuzli
08-06-12, 14:41
Vyjádří se prosím ještě někdo?

Leryx
08-06-12, 15:23
Já nemám žádnou špínu co bych po tobě hodil, takže nejsem proti co se tebe týče. Jde tu ovšem o to že nedávno se nabral pitbul a adminů je teď na JB dost, někdy se nás tam sejde 5 někdy tam není nikdo, ale to by se stávalo i tak. Jde tu tedy o to že kotel je stejného názoru že modrých nás tam běhá dost a to dost situaci komplikuje, a proto si myslím, že asi nejen ty, ale i ostatní žadatelé budete muset vyčkat dokud se situace jakkoli nezmění.

Charon35
08-06-12, 21:37
Neviem čo stále palčekujete Leryxa smerom dole. Má pravdu.

Ale ku kuzlimu sa vyjadrím neskôr. Sry, málo času.

Kuzli
15-06-12, 14:21
V pohodě. Teď bude mít JB nového admina Hectsssssssse, takže toto beru za uzavřené a asi nejspíš lock. :)

ZombieBot
15-06-12, 18:44
V pohodě. Teď bude mít JB nového admina Hectsssssssse, takže toto beru za uzavřené a asi nejspíš lock. :)

Na to jsi přišel kde? ...EDIT: to je fuk, už jsme si to vyříkali - na JB jsem pro, ZM ne (u hectssssssssse).

Ciper
15-06-12, 18:45
Na to jsi přišel kde? Já bych byl radši pro tebe, s Hectssssssssssem, kterej je ultraagrogantní bych se asi v admin teamu nesnesl.
aha

Kuzli
15-06-12, 20:32
Koukal sem na jeho žádost. Maj o něj větší zájem. Ale vzpomeňtě si, že sem taky v záloze, tak jak byl pitbull. ;) (takže podle mě by sem měl mít přednost před Hectsssssem)

Charon35
27-06-12, 20:32
Teraz sa admini na JB nenaberajú.

btw spešl má skoro práva ako admin. Čiže ste malí podadmini. Čas ukáže čo ďalej.