PDA

Zobrazit normální verzi : Jailbreak - Satan situace



JustDoItNigga
14-02-23, 17:29
Ahoj, mám zde nový peprný dotaz, který bude sloužit tak trošku jako otevřená diskuze.
Apeluji na to, že je to otevřené téma, na které nemusíte odpovídat pokud nebudete chtít.

Jedná se o situaci, která nastala včera na jb na mapě oasis, ze které hráč Satan dostal následný zákaz k CT. Odkaz zde - https://csko.cz/forum/showthread.php?75817-SatanN-gt-Koprakek

Téma mířené na Hunteda jsem již neměl v plánu nikdy zakládat, avšak k tomuto se prostě vyjádřit musím.
Styl a tón, kterým Hunted řeší situace, je velmi neadekvátní a neprofesionální, když něco pokazím a vzápětí na mě někdo začne křičet, tak je asi jasný, že to nedopadne dobře, kord když někdo může být například cholerik.
Ze strany Hunteda, jakožto "profesionála" a reprezentanta serveru došlo ke zbytečnému vyhrocení situace skrze jeho ton a celkové zvyšování hlasu viz. demo : http://csko.cz/dema?UPD=kmP4x2Io - bohužel to tam není celé, za což se omlouvám, ale moje HLTV selhalo, sry Huntede.
Každopádně na tom demu můžeme vidět/slyšet, že Hunted nebyl schopný ukočírovat situaci a radši použil slay...což někdo, kdo se uchází o pozici Admina, by měl takové jednoduché situace bez problému zvládat.

Teď k samotné situaci, kvůli které Satan dostal zákaz. Ten výběr teamů přeci není jen tak pro srandu králíkům. Hráč s výhodou, který si má vybrat hráče do teamu by přeci měl vědět koho si vybírá a jestli to není nějaký ťulpas viz. Drapalas. Když jsem Simon, dám výhodu o výběr hráčů do teamu a dáme fotbal, tak vždy řeknu, že jestli někdo z toho týmu bude bugovat míč, tak umře celý tým.. a o tom to prostě je, neměli by se vybírat hráči jen podle skillu, ale taky podle jiných aspektů. Když sis vybral hlupáka do týmu, tak prostě máš smůlu.

Byly to zbytečné fragy, i když to zopakoval tak 5x? Možná
Byl to MFK ? Rozhodně ne.

Je velký rozdíl mezi zbytečnými fragy a free killem.
Jak by napsal Grakon: Zdravím. Jen abychom byli stoprocentně korektní a spravedliví. Je rozdíl mezi FK a zbytečným killem. Za FK se dává VD, protože byl zcela bezdůvodně, neoprávněně. Zbytečný frag je oprávněný (porušení příkazů / zákazů Simona). Simon má zakázáno zbytečně fragovat. Tedy za zbytečný kill nemá vězeň dostat VD ale Simon napomenutí / trest.

Navíc Huntede nechápu, že zrovna ty jsi tohle řešil, když Ty sám sabotuješ atrakci Spolupráce. Moc dobře si vzpomínám, že když jsem se opět po té delší době vrátil, vybral jsem si tě do týmu přímo na spolupráci a tys to sabotoval a schválně jsi stál na místě a nic nedělal a kvůli tobě umřel celý náš tým - není to snad úplně stejná situace ? Já přeci nemůžu za to, že ten hráč je hlupák a schválně mi sabotuje atrakci a já kvůli němu umřu, ačkoliv jsem se snažil dělat maximum. Ale víceméně to prostě byla moje chyba, že jsem si nedal pozor a vybral jsem si hlupáka do týmu.

Samotný zákaz k CT je tedy zcela zcestný a dle mého názoru je udělený jen skrze Satanovi a Huntedovi osobní problémy.

Smackk
14-02-23, 17:56
ty musíš mít strašně zajímavej zivot kamo

JustDoItNigga
14-02-23, 18:56
ty musíš mít strašně zajímavej zivot kamo

No ty by ses neměl moc vyjadřovat, když si čteš kazdej jeden můj thread a máš potřebu to komentovat jak na forku, tak in-game :D
Ale věř, že se v životě moc nenudim, například ve čtvrtek jsem jel společně s kriminalistickými techniky na vloupačku rodinného domu a musím říct, že některý případy jsou opravdu záživný :).
Co ty jak se máš? Radoby smacku one, ejkej smacku z wishe.
Anyway dikes za komentář ! :happy:

Any
14-02-23, 18:59
Tohle už nemyslíte vážně nee :D To co se tu snaží za poslední dobu ze všech stran vyvolat. Mějte trochu sebereflexe Tyjo. Tohle už je trapný spíš pro vás ne. Ještě to nazvat otevřená diskuze, když se tu vlastně nikdy nediskutuje je paradox (:

“Reprezentanti serveru”, co tu jako všichni reprezentujem? :Dd

JustDoItNigga
14-02-23, 19:07
Tohle už nemyslíte vážně nee :D To co se tu snaží za poslední dobu ze všech stran vyvolat. Mějte trochu sebereflexe Tyjo. Tohle už je trapný spíš pro vás ne. Ještě to nazvat otevřená diskuze, když se tu vlastně nikdy nediskutuje je paradox (:

Reprezentanti serveru, co tu jako všichni reprezentujem? :Dd

Ahoj Any, to že se podle tebe nikdy nediskutuje je dost subjektivní názor, protože diskuze může mit několik podob, například teď diskutujeme.
Každopádně nikdo se tady nesnaží nic vyvolat, většinou se to samovolně vyvolá nějakou situací co se odehraje na serveru a většinou to není ani schválně. A jak se říká, každá akce vyvolá reakce.

sef
14-02-23, 19:38
sa nudis co

Mlýn
15-02-23, 01:34
Možno tvoje hltv pozriem zajtra alebo nikdy. Ale..
Ak ideš porovnávať to, že týpek zabije (5 či koľko) ľudí, za to, že jeden pepik porušil zákaz - išiel preč z čiary a to, že druhý pepik neplnil atrakciu - tú môže, nemusí plniť, je to na jeho uvážení, tak ok no, šak reprezentant serveru, čo každé kolo kedysi zrazil 3/4 serveru autíčkom tu ide písať slohy o morálke.


e. Som ti povedal, že demo neriešim, ale iba situáciu aká bola popísaná.
Tvoje posty o ničom sú vlastne menej hodnotné ako meno mesto zviera vec s daxerom.

Popísal som ti tam to, čo sa stalo s tým, že nebudem pozerať na tie tvoje kameramanské skvosty.
Neviem, prečo tu vyťahuješ moju frajerku, moje Hugo boss sako za 1200€ a to, že s jancim chodím robiť poistky pri káve spolužiakom zo základnej školy. :)


tak ešte posledný krát, nerád to tu spamujem.
Niesom, nemám dôvod byť "urazený" z toho, že si tu prechádzal ľudí kade tade ako šašo.
Presnejšie som ti porovnal situáciu, ktorú pravdepodobne (ako píšem asi 1042x, demo som nevidel, ale tak možno si to pustím a budem smutný z toho, čo som napísal)
Taktiež som sa ti snažil vysvetliť to, že hodnotíš, aký je hunted "reprezentant serveru". Na druhú stranu si bol "rovnaký" a ako spešl si úmyselne kazil hru dovolím si povedať, že desiatkam hráčov pomocou spomínaného auta. Taktiež to nebolo zakázané ako to, že hunted neplnil atrakciu. Taktiež nie je zakázané neplniť atrakciu, keď je človek zákerný šašo.

snažím sa ti povedať, že porovnávaš hrušky a jablká a vo finále si vlastne robil rovnaké <> a teraz sa tváriš jak na misijnej ceste apoštola Pavla (chodim kazdu sobotu odporucam)

Kamos, ale ja porovnávam to čo sa riešilo v žiadosti o ub a to, čo si napísal o huntedovi, že urobil. Že to je niečo úplne rozdielne. A potom to, čo urobil hunted som prirovnal k tomu, čo ty.pred "xy" rokmi. Tým som chcel povedať, že ste všetci 3 idioti s úmyslom posrať hru iným. Tudom?

JustDoItNigga
15-02-23, 09:58
Možno tvoje hltv pozriem zajtra alebo nikdy. Ale..
Ak ideš porovnávať to, že týpek zabije (5 či koľko) ľudí, za to, že jeden pepik porušil zákaz - išiel preč z čiary a to, že druhý pepik neplnil atrakciu - tú môže, nemusí plniť, je to na jeho uvážení, tak ok no, šak reprezentant serveru, čo každé kolo kedysi zrazil 3/4 serveru autíčkom tu ide písať slohy o morálke.


e. Som ti povedal, že demo neriešim, ale iba situáciu aká bola popísaná.
Tvoje posty o ničom sú vlastne menej hodnotné ako meno mesto zviera vec s daxerom.

Brek debilku

Popísal som ti tam to, čo sa stalo s tým, že nebudem pozerať na tie tvoje kameramanské skvosty.
Neviem, prečo tu vyťahuješ moju frajerku, moje Hugo boss sako za 1200€ a to, že s jancim chodím robiť poistky pri káve spolužiakom zo základnej školy. :)



Je to úplně na stejný princip :Dd
Tohle nemá co dělat s Morálkou ty bambulo, srazit lidi autickem je jedna věc, ale pokřikovat do voicu a davat Slapy/slaye je věc druhá, kde v tom vidíš něco co souvisí s morálkou?:think::yay:


E: no jak je vidět, tak neresis ani demo, ani situaci která byla, ale něco co se stalo pár let dozadu :D a tím pádem asi úplně nejsi hoden rozhodovat, které posty jsou jak hodnotné :slap:
Vem si sako a pozdravuj Saskiu ty bussines mane, jen neoxiduj tady, když nejsi schopen ničím hodnotným a relevantním přispět do konverzace kromě x let starých záležitostí :)

Co přesně jsi mi popsal? Maximálně tak jsi nám popsal to, že jsi stále uražený na to, že jsem před x lety předjížděl hráče, což ani nebylo proti pravidlům, to je tak jediný, co nám tvůj komentář přinesl :D
Zbytek nevím z čeho jsi odvodil, rozhodne jsem netušil, že chodíš s Jančím dělat nějaký pojistky :’D

Stále ti nedochází, že tady řešíme úplně něco jiného a ty furt vytahuješ x let starou záležitost. Nic díky za komentář :DD

Mlýne ty opicaku jeden, ty jsi ten kdo tady srovnává hrušky a jablka, já tu řeším ten zákaz k CT a neschopnost Hunteda ukočírovat situaci a ty to stále spojuješ s tím, že jsem před x lety předjížděl hráče autickem, absolutně nonsense :D. A vůbec nijak se netvářím nemam důvodu, já tehdá nic neporušil, maximálně tu morálku (což je taky diskutabilní) a i kdyby, tak to podáváš tak, že podle tebe už si nikdo kdo dříve porušil pravidla nesmí založit například stížnost ? Lépe uděláš, když budeš tiše sedět a mlčet, tak jako to delas prave v sobotu :) koneckoncu jsi uz jen neaktivní spesl.

B3N
15-02-23, 14:52
Vau Nigga, ty si sa v posledných dňoch nejak rozbehol :D

To že Hunted nie je človek ktorý je v poriadku a má potrebu si dokazovať svoje ego a liezť ostatným hráčom na nervy už dávno viem a vie to aj väčšina kotelny, no admini si myslia že on je kompetentná osoba ale my rozumnejší vieme že to vôbec nie je pravda.
To že je niekto v pozícii spešla z teba automaticky nerobí kompetentnú osobu. Stačí sa pozrieť napr. na našich politikov, zamestnancov Activision Blizzard alebo EA a hneď tu už máme zoznam aspoň 1000+ ľudí ktorí svoju prácu vykonávajú katastrofálne. Nuž ale komu niet rady, tomu niet pomoci.

sef
15-02-23, 15:05
ale my rozumnejší vieme

XD

To že je niekto v pozícii spešla z teba automaticky nerobí kompetentnú osobu.
Robí, len vy to neviete prijať a potom provokujete a vytvárate zbytočne vyhrotené situácie, ktoré končia na forku.

JustDoItNigga
15-02-23, 16:04
XD

Robí, len vy to neviete prijať a potom provokujete a vytvárate zbytočne vyhrotené situácie, ktoré končia na forku.

No ta dvě témata co vznikla, tak to rozhodne nebylo z toho, že by někdo někoho provokoval, já Hunteda na serveru neresim a nevsimam si ho pokud si on nevšímá mě. Takže všechny ty situace pravděpodobně vytvořil jen on sám.

Any
15-02-23, 16:06
To že Hunted nie je človek ktorý je v poriadku a má potrebu si dokazovať svoje ego a liezť ostatným hráčom na nervy už dávno viem a vie to aj väčšina kotelny, no admini si myslia že on je kompetentná osoba ale my rozumnejší vieme že to vôbec nie je pravda.


Přesně tohle je ta plnohodnotná diskuze o který mluvim.. :wub:

sUch
16-02-23, 07:35
Celou tu slohovku od negra číst nebudu, ale taky bych se chtěl vyjádřit k celé situaci, sice nevím, jestli tady nebo v předchozím tématu, když už se to zase začíná rozjíždět na total trash topic, ale co už. Je totální pitomost dát ban na základě toho, že někdo zabije celý tým kvůli jednomu člověku, pokud Simon předem upozorňoval, že to tak bude. Na druhou stranu je totální zhovadilost dávat takový příkaz (jestli se to dá nazvat příkaz) když je to tým o pěti a více lidech, to by naštvalo alespoň jednoho hráče z týmu, když by si chtěl normálně zahrát a někdo začal úmyslně dělat hovadiny, aby pak všechny zabil. Vzniká tu tedy již dávno známý "banovací paradox" (znalí budou vědět). Pak ale záleží, co se stížností snaží hráč dokázat, jestli rozjet flame nebo je to snaha o odebrání práv konkrétnímu adminovi/spešlovi. Já osobně to teda moc nechápu, jestli se tu lidi ve svém volném čase snaží dobrovolně bez mučení jeden druhého nasrat všemi možnými prostředky, nebo naopak se tu snaží něco řešit, tak jako tak ta komunikace z obou stran je katastrofa a obě strany by se už konečně měly nakopat do prdele a uvědomit si, jak se chovají, začít řešit stížnost s mozkem v hlavě a neplivat po sobě (pokud se tedy nesnaží o to nasrání....).

JustDoItNigga
16-02-23, 16:22
Celou tu slohovku od negra číst nebudu, ale taky bych se chtěl vyjádřit k celé situaci, sice nevím, jestli tady nebo v předchozím tématu, když už se to zase začíná rozjíždět na total trash topic, ale co už. Je totální pitomost dát ban na základě toho, že někdo zabije celý tým kvůli jednomu člověku, pokud Simon předem upozorňoval, že to tak bude. Na druhou stranu je totální zhovadilost dávat takový příkaz (jestli se to dá nazvat příkaz) když je to tým o pěti a více lidech, to by naštvalo alespoň jednoho hráče z týmu, když by si chtěl normálně zahrát a někdo začal úmyslně dělat hovadiny, aby pak všechny zabil. Vzniká tu tedy již dávno známý "banovací paradox" (znalí budou vědět). Pak ale záleží, co se stížností snaží hráč dokázat, jestli rozjet flame nebo je to snaha o odebrání práv konkrétnímu adminovi/spešlovi. Já osobně to teda moc nechápu, jestli se tu lidi ve svém volném čase snaží dobrovolně bez mučení jeden druhého nasrat všemi možnými prostředky, nebo naopak se tu snaží něco řešit, tak jako tak ta komunikace z obou stran je katastrofa a obě strany by se už konečně měly nakopat do prdele a uvědomit si, jak se chovají, začít řešit stížnost s mozkem v hlavě a neplivat po sobě (pokud se tedy nesnaží o to nasrání....).

Tak ona to hlavně není stížnost, proto to je v sekci "Dotazy" a ne "Stížnosti" :D Každopádně nevidím, že by tady někdo po někom plival, celá tato "diskuze" je vedena v poklidném a přátelském duchu.
Každopádně i tobě děkuji za komentář.

WhiteWolf
18-02-23, 00:00
hunted zase uplakany, nic vic v tom neni :D naegovany tupec, ale kdyz udela chybu on tak o tom radeji mlci

Burak1
18-02-23, 03:39
Už jste si kopli všichni, anebo počkáme ještě na někoho? Než se rozhodnete, tak odpovím na pár věcí, které jsem letmo postřehl.

1. Já jako Simon nemůžu zabít celý tým na čáře, když jeden neposlechne a uteče.
2. Výše zmíněný Simon může dostat ban za úmyslný mfk, protože neoprávněně postřílel celý tým.
3. Pravidla nejsou tisícestránkový román a nikdy v nich nebude vypsaná každá jedna situace. Ve spoustě případech se řídíme takzvaně selským rozumem.
4. Satan dostal unban, ale ne kvůli neoprávněnému banu.
5. Každá pravomoc navíc oproti ostatním znamená určitou kompetentnost.
6. Přejíždění spoluhráčů bylo vždy proti pravidlům a hlavně proti selskému rozumu. Velmi dlouhou dobu se to ale tolerovalo kvůli adminům jako Vikernes, Leryx, atd.
7. Rozumný člověk o sobě veřejně nemluví jako o rozumném člověku.
8. Všichni jsme jenom lidi a splést se v jakékoli situaci vždycky může každý. Otázkou pak zůstává, jak to nakonec obě strany vyřeší.

Snad to pomůže trošku naši "diskuzi" posunout správným směrem.

JustDoItNigga
18-02-23, 05:34
Už jste si kopli všichni, anebo počkáme ještě na někoho? Než se rozhodnete, tak odpovím na pár věcí, které jsem letmo postřehl.

1. Já jako Simon nemůžu zabít celý tým na čáře, když jeden neposlechne a uteče.
2. Výše zmíněný Simon může dostat ban za úmyslný mfk, protože neoprávněně postřílel celý tým.
3. Pravidla nejsou tisícestránkový román a nikdy v nich nebude vypsaná každá jedna situace. Ve spoustě případech se řídíme takzvaně selským rozumem.
4. Satan dostal unban, ale ne kvůli neoprávněnému banu.
5. Každá pravomoc navíc oproti ostatním znamená určitou kompetentnost.
6. Přejíždění spoluhráčů bylo vždy proti pravidlům a hlavně proti selskému rozumu. Velmi dlouhou dobu se to ale tolerovalo kvůli adminům jako Vikernes, Leryx, atd.
7. Rozumný člověk o sobě veřejně nemluví jako o rozumném člověku.
8. Všichni jsme jenom lidi a splést se v jakékoli situaci vždycky může každý. Otázkou pak zůstává, jak to nakonec obě strany vyřeší.

Snad to pomůže trošku naši "diskuzi" posunout správným směrem.

Ahoj, nebudu se vyjadřovat ke všem jednotlivým bodům, ale s bodem číslo 6 zásadně nesouhlasím bylo zde na to mnoho kauz, které potvrdily, že to nebylo pokaždé zakázáno. No selský rozum je krásná věc, ale ten se taky odvozuje například od věku a dalších aspektů, tím chci říci, že ne každý ho má na stejné úrovni a proto je lepší se řídit pravidlem - co neni v pravidlech zakázáno, je povoleno… Nebo chceš-li, stejně jako uvádí zákon - “občan/hráč může dělat vše, co není zákonem/pravidly zakázáno.” - čl. 2, odstavec 4 Ústavy.

Každopádně i tobě Bouráku děkuji za komentář! :happy:

Burak1
18-02-23, 11:37
Ahoj, nebudu se vyjadřovat ke všem jednotlivým bodům, ale s bodem číslo 6 zásadně nesouhlasím bylo zde na to mnoho kauz, které potvrdily, že to nebylo pokaždé zakázáno. No selský rozum je krásná věc, ale ten se taky odvozuje například od věku a dalších aspektů, tím chci říci, že ne každý ho má na stejné úrovni a proto je lepší se řídit pravidlem - co neni v pravidlech zakázáno, je povoleno… Nebo chceš-li, stejně jako uvádí zákon - “občan/hráč může dělat vše, co není zákonem/pravidly zakázáno.” - čl. 2, odstavec 4 Ústavy.

Každopádně i tobě Bouráku děkuji za komentář! :happy:

Ono to vychází z jednoho z nejzásadnějších pravidel celého jb. Vězni mají za úkol vyvolat vzpouru a zabít celý ct tým. Pokud se to nepovede, může tomu ještě dopomoct poslední přání, ve kterém by správně neměla být možnost vd, ale to už je nějaká forma vývoje. Ty kauzy, o kterých mluvíš, tu samozřejmě byly a máš pravdu, že několik let to na oko zakázáno nebylo (přitom bylo). To jsem právě ale zdůvodnil, proč tomu tak bylo. Začali to dělat admini nehledě na fakt, že tím ničí podstatu módu a naprosto zbytečně kazí hru většině serveru. Takže ne, povolené to nikdy nebylo. Bylo to po několik následujících let tolerované, protože kdysi pár adminů v pubertě tvořilo vlastní pravidla z hodiny na hodinu.

Asiimovíček
18-02-23, 12:54
Ok takže je prý v pořádku, když admin/spešl bude arogantní, naegovaný a agresivní vůči hráčům. Děkuji za definici kompetentnosti.

Už jen z principu:
Řekněme že za podobné chování jste potrestali tady černého muže, proč tedy nemůžete potrestat i někoho, kdo se chová podobně? Zavání to jistým nadržování..

Další princip chování:
Vedu tým zaměstnanců, jeden zaměstnanec se bude chovat stejně podobně jako tu již jmenovaný spešl: arogantně, naegovaně a bez respektu k zákazníkům - co bych jakoby měl udělat?
Nechat si ho protože se chová dobře k ostatním kolegům zaměstnancům? Akorát že vůbec - ihned by měl vyhazov a klidně bych tam napsal do výpovědi že nadbytečný zaměstnanec.
A když přijde další který se bude chovat podobně, prostě taky letí a nebudu se s tím patlat a ničit si tak podnik.

Selský rozum nechápu proč tu řešíte, když ho tu ani nevedete za ty léta. :gabe:

Myslel jsem, že zůstanu v tom hrobu ale po těchto sračkách by se vzbudila i moje prababička.

Burak1
18-02-23, 13:59
Hádám, že se vyjadřuješ ke mně, když jsi to napsal hned po mně a ještě na věci, o kterých jsem mluvil. Tato smršť náhodných nic nevypovídajících informací totiž vlastně nedává vůbec žádný smysl ani jako celek, ani jako samostatné odrážky. Ale dobře.


Ok takže je prý v pořádku, když admin/spešl bude arogantní, naegovaný a agresivní vůči hráčům. Děkuji za definici kompetentnosti.
Absolutně nechápu, kde v tom mám hledat jakoukoliv logiku, ale o kompetentnosti jsem psal de facto jenom já, takže je to skoro určitě mířené na jeden z mých bodů výš. O kompetentnosti jsem mluvil úplně v jiném smyslu. O žádné agresivitě a kdesi cosi jsem neřekl ani slovo, protože jsem na serveru nebyl a nemám se k tomu jak vyjádřit. Víc nevím, co k tomu mám říct, postrádá to veškerou logiku.



Už jen z principu:
Řekněme že za podobné chování jste potrestali tady černého muže, proč tedy nemůžete potrestat i někoho, kdo se chová podobně? Zavání to jistým nadržování..
Jestli je to mířené opět ke mně, tak to zas nedává smysl. Vždyť ban byl za něco jiného než chování.



Selský rozum nechápu proč tu řešíte, když ho tu ani nevedete za ty léta. :gabe:
Každý na to má svůj pohled, já jsem si touto argumentací udělal taky vlastní.

Asiimovíček
18-02-23, 16:23
Hádám, že se vyjadřuješ ke mně, když jsi to napsal hned po mně a ještě na věci, o kterých jsem mluvil. Tato smršť náhodných nic nevypovídajících informací totiž vlastně nedává vůbec žádný smysl ani jako celek, ani jako samostatné odrážky. Ale dobře.

Děkuji.
Co je podle tebe tedy vypovídající informace?


Absolutně nechápu, kde v tom mám hledat jakoukoliv logiku, ale o kompetentnosti jsem psal de facto jenom já, takže je to skoro určitě mířené na jeden z mých bodů výš. O kompetentnosti jsem mluvil úplně v jiném smyslu. O žádné agresivitě a kdesi cosi jsem neřekl ani slovo, protože jsem na serveru nebyl a nemám se k tomu jak vyjádřit. Víc nevím, co k tomu mám říct, postrádá to veškerou logiku.
Dobře.
S tou agresí jsem přepískl co si budu. Proč v tom ale máš hledat nějakou logiku by mi zajímalo.
Ta věta jasně říká to, že nerozumím tomu, že podle tebe admin má být egoistické povahy jako tady nejmenovaný spešl - to je podle tebe kompetentní? Takový člověk by měl být na vyšších pozicích respektive dostávat práva? Vždyť na serveru si na něho všichni jen stěžují a dělají si z něho akorát srandu.


Jestli je to mířené opět ke mně, tak to zas nedává smysl. Vždyť ban byl za něco jiného než chování.
Dobře díky.
Ne, víš kdo je vůbec černý muž? Bavím se tu o tom, že tu náš negr dostal jakož to spešl taky pochopitelně trest za jeho chování, tak proč nemůže být potrestán za jeho chování i náš spešl co tu vynalezl nová pravidla a ještě na základě nich trestá hráče?

Any
18-02-23, 17:20
Ok takže je prý v pořádku, když admin/spešl bude arogantní, naegovaný a agresivní vůči hráčům. Děkuji za definici kompetentnosti.

Už jen z principu:
Řekněme že za podobné chování jste potrestali tady černého muže, proč tedy nemůžete potrestat i někoho, kdo se chová podobně? Zavání to jistým nadržování..

Další princip chování:
Vedu tým zaměstnanců, jeden zaměstnanec se bude chovat stejně podobně jako tu již jmenovaný spešl: arogantně, naegovaně a bez respektu k zákazníkům - co bych jakoby měl udělat?
Nechat si ho protože se chová dobře k ostatním kolegům zaměstnancům? Akorát že vůbec - ihned by měl vyhazov a klidně bych tam napsal do výpovědi že nadbytečný zaměstnanec.
A když přijde další který se bude chovat podobně, prostě taky letí a nebudu se s tím patlat a ničit si tak podnik.

Selský rozum nechápu proč tu řešíte, když ho tu ani nevedete za ty léta. :gabe:

Myslel jsem, že zůstanu v tom hrobu ale po těchto sračkách by se vzbudila i moje prababička.


Tohle je to nejvíc random cos tu mohl přijít napsat. Řeší se naprosto jiná situace, která už vlastně vyřešená byla unbanem :D

"Vždyť na serveru si na něho všichni jen stěžují a dělají si z něho akorát srandu." Jak můžeš toto usuzovat na základě jedný situace, co napíše pár lidí, když ty sám "jsi v hrobu" jak říkáš a na server ani nechodíš :D
Ten co to založil tvrdí, že tohle neslouží jako "stížnost", tak co si tu stěžuješ na trestání někoho dalšího?
To, že jsou na sebe vzájemně protivný, protože se nemají rádi je něco jinýho, než porušovat určitý věci :D nehledě na to, že Nigga má pestřejší minulost než jen tohle, takže tohle srovnávat.. (:

Čím víc to člověk čte, tim větší bullshit to je :D

Burak1
18-02-23, 17:38
Děkuji.
Co je podle tebe tedy vypovídající informace?
Například reakce na jakýkoliv celý bod a ne jenom dvě slova v tom bodě. Ty jsi vždy odpověděl na něco, o čem jsem ani nemluvil.


Dobře.
S tou agresí jsem přepískl co si budu. Proč v tom ale máš hledat nějakou logiku by mi zajímalo.
Ta věta jasně říká to, že nerozumím tomu, že podle tebe admin má být egoistické povahy jako tady nejmenovaný spešl - to je podle tebe kompetentní? Takový člověk by měl být na vyšších pozicích respektive dostávat práva? Vždyť na serveru si na něho všichni jen stěžují a dělají si z něho akorát srandu.
5. Každá pravomoc navíc oproti ostatním znamená určitou kompetentnost. Vůbec jsem nepsal, že admin má být egoistické povahy. Fakt nechápu, co ti na to mám víc říct, vůbec mi na nic neargumentuješ.



Dobře díky.
Ne, víš kdo je vůbec černý muž? Bavím se tu o tom, že tu náš negr dostal jakož to spešl taky pochopitelně trest za jeho chování, tak proč nemůže být potrestán za jeho chování i náš spešl co tu vynalezl nová pravidla a ještě na základě nich trestá hráče?
Já nevím, ale bavíme se vůbec o tom stejném? Já neřeším chování ani jednoho. Nevím, za co byl potrestaný nigga. Nevím, jak se v ten moment hunted choval na serveru. To jsou důvody, proč se vyjadřuju jenom k určitým věcem. Jediná věc, která mi odpovídá na mé zdůvodnění některých poznatků, je to zvýrazněné. Tak minimálně v tomto pravidle tě můžu ujistit, že si ho on nevymyslel. Něco takového tu bylo dlouho. Já jako Simon nemůžu zabít všechny, i když si hráč s výhodou vezme "důvěryhodné" lidi do týmu. Víš, jaký by v tomto byl chaos, kdyby to bylo na denním pořádku?

JustDoItNigga
18-02-23, 20:45
Jak píše Any, tento thread nemá sloužit jako stížnost a rozhodně to nemá sloužit ani k nějakému porovnání dob kdy jsem měl práva já. Těmto tématům se prosím vyvarujte a vůbec to nesrovnávejte. Dekuju